Брамерц: Неко је сакрио кључне доказе о ''Олуји''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Софија

Legenda
Poruka
52.897
Bramerc: Neko je sakrio ključne dokaze o "Oluji"Међународни Радио Србија - Пре 11 минута
Glavni tužilac Haškog tribunala Serž Bramerc, izjavio je da je malo verovatno da su ključni dokumenti o hrvatskoj operaciji "Oluja" 1995. godine, kao dokaz protiv trojice hrvatskih generala - Ante Gotovine, Mladena Markača i Ivana Čermaka, jednostavno nestali, ističući da ima razloga da veruje da su pojedine osobe te dokumente namerno sklonile ili sakrile. Bramerc je, u intervjuu za zagrebački "Večernji list", rekao da Tribunal ta dokumenta od Hrvatske traži već 18 meseci i da je o tome na svim sastancima razgovarao sa hrvatskim vlastima. U hrvatskoj vojno-policijskoj operaciji "Oluja", u avgustu 1995. godine, prognano je više od 250.000 Srba, a ubijeno njih oko 2.500.

========================================

Поштени крвати! ;) Ох, зар је могуће да они не сарађују са трибуналом??

Шта мислите, хоће ли их нагазити или је ово чиста пропаганда и мазање очију како ипак правда постоји?
 
Pa kud ce bolji dokaz od izvestaja koji su podneli oficiri UNPROFOR-a sa lica mesta.U tim izvestajima stoji sve o pocinjenim zlocinima.Ti dogadjaji koji su se desili nad civilima i nad zarobljenima upravo govore sta bi se desilo da se vojska predala ili narod ostao kod kuca.Broj proteranih za vreme rata govori o tome sta se desilo.Sa pozicije konstitutivnog naroda,spali smo na broj pripadnika jednog rezervatskog plemena.Nasa drzava bi morala mnogo aktivnije da se ukljuci u ceo slucaj,jer je drzava sa najvecim brojem izbeglica na svojoj teritoriji.Drzavi sa takvim socijalnim problemom,moralo bi itekako stati da se od HR naplati steta pocinjena tim ljudima,a oni bi te pare naravno ulozili u Srbiju,jer tu zive bez ikakve sulude ideje da se vrate svojim krvnicima.
 
Ја сам рекао да ће нас ЕУ заволети када кренемо да флертујемо са Русима.

Управо тако.Док смо им трчали у загрљај и мољакали их да нам узврате барем лепу реч само су нас газили,а кад смо се окренули другој девојци сад нам се увлаче и све певајуz;)
 
Занимљиво ми је то да почињу да их трте у тренутку кад су подигли ону смешну оптужницу за геноцид нас над њима.

Вероватно су то одрадили без њиховог благослова,наравно не што нас воле већ су сматрали да тај адут треба чувати за неки други тренутак,погодно за разне политичке уцене z:mrgreen:
 
koleginice...prosla je valjda nova godina i slavlje sa litrama crnog sampanjca i ostalog... gde da ih trte :lol:
Кад ће се власт уСрбији променити.

Ово је све страшније и страшније.

А реално, осим Коштунице, ни нема опозиције.:zima2:
 
Кад ће се власт уСрбији променити.

Ово је све страшније и страшније.

А реално, осим Коштунице, ни нема опозиције.:zima2:

ma ... dodjite vi kod mene imam trebinjski tvrdosh ceo karton, dosao jos prsut i sjenicki sir... ma i voju cemo da zovemo na meze :)
 
ma ... dodjite vi kod mene imam trebinjski tvrdosh ceo karton, dosao jos prsut i sjenicki sir... ma i voju cemo da zovemo na meze :)
еботе, коме је до јела? мени није...стегло ми се грло од кад видеш ово синоћ на Космету тј. у Митровици.

a šta smo mi???
Па шта смо кад дозволисмо овај чемер да нас снађе?
 
Кад ће се власт уСрбији променити.
Ово је све страшније и страшније.
А реално, осим Коштунице, ни нема опозиције.:zima2:

Kostunica nas je jahao godinama i 2 puta bio premijer. Samo sto je otisao, ti ga zazivas... pu... pu... Jadna li je ta opozicija, ako je spala na Tunjavog. z:p
 
еботе, коме је до јела? мени није...стегло ми се грло од кад видеш ово синоћ на Космету тј. у Митровици.


Па шта смо кад дозволисмо овај чемер да нас снађе?

Borimo se koleginice,borimo se...ima pomaka...ima i potomaka,hvala Bogu...
samo Koštunica nije pravo rešenje za Srbiju...
nema ipak političke mudrosti...
 
TI ces da mi kazes! z:p
Jesi li to ti, Zorice (Radovic)? z:dm3:
Mislim, kome bi se Kostunjavi jos svidjao osim zene i majke! z:(
За твоју информацију, Коштуница је у своје време, у високим интелектуалним круговима био смрт за жене.

Али тешко то теби може бити јасно.
Пре свега јер је јасно да ниси Београђанка, самим тим нико од твојих није могао бити ту на месту збивања, у то време па да ти посведочи ;), а друго јер те интелектуалне кругове нећеш достићи чак и да све књиге овога света прочиташ.:)

Никад се примитивкама и високо-интелигентним женама нису свиђали исти мушкарци. Логично, зар не?
А тих високо-интелигентних је увек мало.

С тога, разумем ја одбојност коју осећаш према мушкарцима Коштуничиног типа.;)

Него, тема је нешто друго.z:hi:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top