NE MOGU OSTATI TRUDNA

N

Nova

Gost
Ja sam Nova. Vidim da se o svemu razgovara pa sam pomislila možda riješite i moj problem Rodila sam dijete prije 5 godina i poslije toga više nisam mogla zatrudniti. Utvrdili su mi endometriozu, odstranili jajnik i sada tvrde da ne postoje nikakve smetnje za zaćeće. Međutim, ništa. Ima li kakakv narodni lijek, ili medicinski , da bi mi pomogao. Ciklusi su mi sada redovni, na 28 dana, dok su prije bili na 31-32. Pozdrav.
 
Cao Nova!Pij caj "Macina Trava",On lijeci organizam od svega,pij ga vise puta na dan.Ako ga pijes prije spolnog odnosa(ako si rotkinja)Ostajes lako trudna.Ali ja neznam da li taj caj postoji u Srbiji,navodno ga ima samo u Bosni.Ja sam iz Hrvatske,i jednoj mojoj prijateljici je sala njena prijateljica iz Bosne,i ona je imala neke probleme kao i ti,pa je pila taj caj i ostala trudna.
Vazno je i da poslije spolnog odnosa,ostanes lezati na ledjima,stavis visoki jastuk ispod donjeg dijela kicme(tako da ti je sredina tijela uzdignuta).Tako ostajes lezati dok ti nedosadi.Ali ipak,najvaznije od svega ti je da se opustis,jer kad si napeta i opsjednuta zeljom,to ti utjece na nerve i koci uspjeh.Eto toliko,pa javi ako ima sto novo.Sve najbolje i pozdrav od Lune![/b]
 
Slazem se sa Gazdaricom, opusti se i ne misli toliko o tome, koliko to god budes silnije zelela nece se desiti, i nemoj se svakog meseca razocaravati kad dobijes. Ja sam pokusavala vise od godinu dana, i ne tusiraj se posle odnosa, lezi na ledja, stomak na stranu, digni noge uza zid, plodni i neplodni dani, ovo, ono, dosadila sam sama sebi, na kraju sam cak kupila i onaj Maybe baby i sex mi se sveo na cist rutinski posao. E onda sam digla ruke i u periodu kad smo imali najmanje odnosa ostala sam trudna, a u to vreme sam imala cistu na jajniku, tako da ni to nije bio problem. vazno je da se opustis nemoj da ti sex preraste u obicno drndanje da bi ostala trudna. Ukoliko je sve u redu s medicinske tacke s vama onda ce biti i toga. Srecno

Anonymous:
kosmopolit:
mozda treba da ugura dublje , do kraja :wink:
Mislila sam da je ovo ženski kutak, tražila sam pomo? od žene-[/quote
 
Ja sam muško, ali to nema veze što se odgovora tiče! Ti si pretrpela raznorazne stresove, operaciju jajnika, imaš puno strahova.... Jednostavno posle svega što ti se izdešavalo, ti nisi više u stanju da prirodno zatrudniš, Negde je došlo do varničenja i žičica je u prekidu, izgleda ona glavna,,,...

Danas je apsolutno normalno da pojedini parovi traže spas u vantelesnoj oplodnji. Znam puno parova koji su takav problem rešili tako. Nije ni puno skupo, a medicina je otišla daleko, to svi znamo...

Potraži broj tel. klinike "Befes", Ilirska br.5 Beograd (nalaze se blizu SUP-a u ul. 29 novembar) i profesora Držena Milačića, za njega kažu da je jedan od vodećih stručnjaka iz oblasti steriliteta u ovom delu sveta, ja sam tamo vodio moje rođake kojima je pomogao da reše ptoblem (rođak 46, snaja 39 godina)

Ako te zanima više na tu temu, ostavi kakav kontakt, mail u profilu, javiću ti se sigurno sa iskustvima mojih rođaka...
PS: Budi hrabra, ništa nije nerešivo!
 
dr T:
Ja sam muško, ali to nema veze što se odgovora tiče! Ti si pretrpela raznorazne stresove, operaciju jajnika, imaš puno strahova.... Jednostavno posle svega što ti se izdešavalo, ti nisi više u stanju da prirodno zatrudniš, Negde je došlo do varničenja i žičica je u prekidu, izgleda ona glavna,,,...

Danas je apsolutno normalno da pojedini parovi traže spas u vantelesnoj oplodnji. Znam puno parova koji su takav problem rešili tako. Nije ni puno skupo, a medicina je otišla daleko, to svi znamo...

Potraži broj tel. klinike "Befes", Ilirska br.5 Beograd (nalaze se blizu SUP-a u ul. 29 novembar) i profesora Držena Milačića, za njega kažu da je jedan od vodećih stručnjaka iz oblasti steriliteta u ovom delu sveta, ja sam tamo vodio moje rođake kojima je pomogao da reše ptoblem (rođak 46, snaja 39 godina)

Ako te zanima više na tu temu, ostavi kakav kontakt, mail u profilu, javiću ti se sigurno sa iskustvima mojih rođaka...
PS: Budi hrabra, ništa nije nerešivo!


Da ne reklamiraš ti možda svoju kliniku, ali možda tamo radiš?
Mislim da je Gazdarica ipak u pravu, samo opušteno! :wink:
 
Sergej:
dr T:
Ja sam muško, ali to nema veze što se odgovora tiče! Ti si pretrpela raznorazne stresove, operaciju jajnika, imaš puno strahova.... Jednostavno posle svega što ti se izdešavalo, ti nisi više u stanju da prirodno zatrudniš, Negde je došlo do varničenja i žičica je u prekidu, izgleda ona glavna,,,...

Danas je apsolutno normalno da pojedini parovi traže spas u vantelesnoj oplodnji. Znam puno parova koji su takav problem rešili tako. Nije ni puno skupo, a medicina je otišla daleko, to svi znamo...

Potraži broj tel. klinike "Befes", Ilirska br.5 Beograd (nalaze se blizu SUP-a u ul. 29 novembar) i profesora Držena Milačića, za njega kažu da je jedan od vodećih stručnjaka iz oblasti steriliteta u ovom delu sveta, ja sam tamo vodio moje rođake kojima je pomogao da reše ptoblem (rođak 46, snaja 39 godina)

Ako te zanima više na tu temu, ostavi kakav kontakt, mail u profilu, javiću ti se sigurno sa iskustvima mojih rođaka...
PS: Budi hrabra, ništa nije nerešivo!


Da ne reklamiraš ti možda svoju kliniku, ali možda tamo radiš?
Mislim da je Gazdarica ipak u pravu, samo opušteno! :wink:


Nije mi jasno zašto naš narod voli da pod''bava????
Žena ima ozbiljan problem treba joj pomoći!!!!!

Samo se ti udruži sa tom tvojom gazdaricom i solite pamet redom ljudima... Šta mislite? Da ste posisali svu pamet na svetu? Niste imali takvih problema i ne znate kroz koje muke žena prolazi. Slučajno sam ovo vido i da vam kažem: ja i moja žena smo bili tamo, slučajnost: u istu kliniku i pomogli su nam, danas čuvamo dva blizanca od 11 meseci, 12 godina nismo imali dece posle prve trudnoće moje žene koja se završila pobačajem u šestom mesecu. Nadri lekari, babe, tetke, strine, vidovita zorka i ostali majmuni samo otimaju pare i varaju narod... Bez temeljnog sagledavanja problema nema ni rešenja.
Iz ličnog iskustva pišem da bez savremene medicine ne možemo rešiti takve probleme. Uz to je neophodna vera u uspeh i podrška partnera.
A za tebe, naučniče Sergej,informacija:Ne znam gde radi dotični "dr T", ali je dao tačnu informaciju, a ja radim kao saradnik u građevinskoj firmi PROING D Ćuprija, tehnička kontrola izrade projekata....Inače sam građ.ing. .....
 
Vidi ovako Mićo, čudan si ti lik. Ako pričaš iz ličnog iskustva drago mi je da si sada srećan otac, ali ima onih koji nisu u tvom položaju, koji su sve to isprobali, sve lekare za koje su čuli posetili ih i ništa i ništa, nije bilo pomoći. Znam slučaj da su ljudi dobili dete baš kad su se pomirili sa sudbinom da ne mogu imati decu!
Tako što se tebi tako to završilo je veoma lepo, ali NEMOJ drugima da soliš pamet. :twisted:

p.s. Tvoji lični podaci mi uopšte nisu bitni! :?:
 
Ne solim ja pamet, nego ti, gosin Sergej, naučniče.
Odakle ti znaš šta je žena probala, a šta nije. A to što pominješ"digli ruke pa dobili dete", to je deo psihologije, a ne sreće. Rasteretili se problema, digli ruke i (organizam se opusti, profunkcioniše normalno) zakačilo se.Već viđeno mnogo puta. To mu odprilike tako dođe.

Umesto da neki savet daš ženi koju muči problem, ti napadaš mene kao neka baba ili ženturača poput mnogih koje se ovde oglašavaju. Sve ste vi najpametniji. Ne kažem da ja jesam, ali pustite bre ljude da kažu ono što misle bez vaših vrlih komentara, zašto morate da budete mirođija u svakoj čorbi? Nije mi jasno...

A što se mog identiteta tiče: Stavljam ti do znanja iz jednog prostog razloga; vidim da si napao predhodnog komentatora, kao tvoja klinika, kao ti tamo radiš, kao reklama... Ovo nije reklama: ovo je moja životna priča, i ako moje iskustvo može nekom pomoći, odgovoriću na sva pitanja.

Toliko od mene, ...
 
Posle 10 godina braka, 2 neuspele insemenacije
mojih 35 godina i oligoastenospermije kod muža
mi baš planiramo prvu vantelesnu kod Dr Milačića
na jesen.

Još nisam bila kod doktora. Molim dr T i sve koji imaju iskustva ili informaciju da mi kažu koliko
to košta, da li je bolno posle anestezije ( s obzirom
na punktiranje jajnih ćelija pod opštom anestezijom) koji je procenat uspešnosti.

Hvala svima unapred.
 
Ljilja:
Posle 10 godina braka, 2 neuspele insemenacije
mojih 35 godina i oligoastenospermije kod muža
mi baš planiramo prvu vantelesnu kod Dr Milačića
na jesen.

Još nisam bila kod doktora. Molim dr T i sve koji imaju iskustva ili informaciju da mi kažu koliko
to košta, da li je bolno posle anestezije ( s obzirom
na punktiranje jajnih ćelija pod opštom anestezijom) koji je procenat uspešnosti.

Hvala svima unapred.

procenat uspešnosti je prilično velik, oko 80%, najčešće se rađaju dvojke (dvojajčane), a posle punktiranja jajnih ćelija nije bolno, npr. vađenje zuba je bauk u odnosu na to. Neophodno je da se dobro psihički pripremiš za ceo zahvat, i pre svega veruješ u uspeh, autosugestija je čudo, neverovatno je koliko olakšava ceo proces i povećava šanse za uspeh.. Pozdrav...
 

Back
Top