Da li je po vama brak i seksulana strast?

Evo da budem direktan. Znam da je brak opca ljubav kako platonski tako i sustinska ljubav.Da li je po vama brak i seksualna strast?

Da li vi volite brak i zbog seksa? Cmok najjbolji.z:)

nisam ozenjen tako da moguce da nisam kompetentan ali nikad se ne bi ozenio ako mi ta zena nije uz ljubav, postovanje i vrh svake strasti

ako se brak zasniva na vernosti + ako treba da traje bez uslovno recheno "zivotinjske" privlacnosti ne bi se usudio da potpisujem
 
u pocetku..
kako vreme prolazi odnos sve vise lici na odnos rodjaka..
cast izizecima..
veoma retkim..

potrebno je biti mnogo skoncentrisan na bracnog partnera, pa sacuvati strast..
pored brige za decu, egzistenciju,svakodnevne banalne obaveze u porodici..malo ko ima snage da odrzava i strast.. i gasi se..
 
potrebno je biti mnogo skoncentrisan na bracnog partnera, pa sacuvati strast..
pored brige za decu, egzistenciju,svakodnevne banalne obaveze u porodici..malo ko ima snage da odrzava i strast.. i gasi se..

Gasi se kod onih sto se zene i udaju reda radi, kojima je brak druga rec za eutanaziju i kojima je briga za najblize sinonim za banalne obaveze. Gasi se onima sto tripuju da su zasluzili "ne znam ni ja koji fensi zivot", a istina je da kad bi ga dobili, bili bi jos gore smoreni. Ljudima bez duha, bez ljubavi, znaci bez snage, zivot je robija kako god da okrenes.
 
Poslednja izmena:
eutanazija je ravna samoubistvu
neoprostivi greh prve klase
ne odobravam
bolje umreti od bolova časno na Krstu
nego to sebi uraditi
dakle, bolje tražiti svog drugog pingvina do kraja života
makar ga našli previše kasno
nego ulaziti u nešto u šta nećeš ući celim srcem
i zarobiti se do kraja života..
kažem
greh klase prve

a stojim iza toga da u brak ulaziš
sa soulmejtom
odnosno onaj ko može da ti bude soulmejt + muž/žena
u seksualnom smislu

nikako fabrički, seksulanom..
 
Gasi se kod onih sto se zene i udaju reda radi, kojima je brak druga rec za eutanaziju i kojima je briga za najblize sinonim za banalne obaveze. Gasi se onima sto tripuju da su zasluzili "ne znam ni ja koji fensi zivot", a istina je da kad bi ga dobili, bili bi jos gore smoreni. Ljudima bez duha, bez ljubavi, znaci bez snage, zivot je robija kako god da okrenes.


nisi u pravu.

gasi se i kod onih superiornih koji su u isti taj brak usli sa najdubljim i najacim emocijama.

koji su ambiciozni.. i u borbi na svim frontovima negde poklekli..i na zalost shvatili u jednom trenutku da je to brak.
 

Back
Top