Rekord SRBIJE u izvozu ... ZIVELI ZUTACI

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Srbija najviše izvozila gvožđe i čelik
Блиц - Пре 12 сати
Republički zavod za statistiku objavio je da je Srbija ove godine najviše izvozila gvožđe i čelik, a najviše je uvozila naftu i naftne derivate, prenosi RTS.

Vrednost izvoza gvožđa i čelika za 11 meseci bila je 1,4 milijarde dolara, slede obojeni metali sa 686 miliona dolara, odeća 487 miliona dolara, povrće i voće 448 miliona dolara i proizvodi od metala 439 miliona dolara.
Koje smo srece sto smo parem u necemu rekorderi ha ha ha...pa iako nije nasa fabrika i cak smo je prodali za 1$ ha ha ha... ZIVELI ZUTIiiiiiiiiiiiiii

SAMO NAPRED ZUTIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Stvarno se treba zahvaliti Tadicu i CO za uspeh, zato sto nam USSteel pravi 35% DRZAVNOG IZVOZA ha ha ha...
Sto rece neko "GVOZDENI" ha ha ha... oni -proevropski- vole da RADE zato i hoce u EU a mi PROSRBSKI mi volimo bda poklanjamo RUSIMA ha ha ha...
eh sto VI radite....!!!
 
Srbija najviše izvozila gvožđe i čelik
Блиц - Пре 12 сати
Republički zavod za statistiku objavio je da je Srbija ove godine najviše izvozila gvožđe i čelik, a najviše je uvozila naftu i naftne derivate, prenosi RTS.

Vrednost izvoza gvožđa i čelika za 11 meseci bila je 1,4 milijarde dolara, slede obojeni metali sa 686 miliona dolara, odeća 487 miliona dolara, povrće i voće 448 miliona dolara i proizvodi od metala 439 miliona dolara.
Koje smo srece sto smo parem u necemu rekorderi ha ha ha...pa iako nije nasa fabrika i cak smo je prodali za 1$ ha ha ha... ZIVELI ZUTIiiiiiiiiiiiiii

SAMO NAPRED ZUTIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Stvarno se treba zahvaliti Tadicu i CO za uspeh, zato sto nam USSteel pravi 35% DRZAVNOG IZVOZA ha ha ha...
Sto rece neko "GVOZDENI" ha ha ha... oni -proevropski- vole da RADE zato i hoce u EU a mi PROSRBSKI mi volimo bda poklanjamo RUSIMA ha ha ha...
eh sto VI radite....!!!

sta hoces stim da kazes.

Moramo se nadati da ce US Steel zatvoriti radnju u Slovackoj a ne u Srbiji.

Slovacka ima EU, mi jeftin uvoz iz Rusije mrtva trka.

Moguce da se i potraznja brzo stabilizuje.

Ili da kod oboje fabrike dodje do odkaza.
 
Srbija najviše izvozila gvožđe i čelik
Блиц - Пре 12 сати
Republički zavod za statistiku objavio je da je Srbija ove godine najviše izvozila gvožđe i čelik, a najviše je uvozila naftu i naftne derivate, prenosi RTS.

uvozili naftu i derivate pored onolikog NISa, nalazista i rafinerija??!! pa bre mi smo imali nafte i benzina (dok nismo poklonili rusima) da podavimo pola evrope!!! e vise.....
 
E kad ti kažešz:mrgreen:

Nego, jel te nisu naučili da se kaže u srpskoj privredi?

Намерно говорим Б зна се и због чега

"Republic of Srpska" је термин склепан од стране наших непријатеља, јер када би назив "Република Српска" правилно превео на енглески звучао би "Serbian Republic", а то би већ имало много конкретнији призвук у ушима свакога ко бар иоле разуме енглески... Енглези немају једначење по звучности, а "српска" се каже "serbian"
 
Намерно говорим Б зна се и због чега

"Republic of Srpska" је термин склепан од стране наших непријатеља, јер када би назив "Република Српска" правилно превео на енглески звучао би "Serbian Republic", а то би већ имало много конкретнији призвук у ушима свакога ко бар иоле разуме енглески... Енглези немају једначење по звучности, а "српска" се каже "serbian"

Odavno nisam ništa luđe pročitao ovdez:mrgreen:
 
Велики је трговински дефицит наше земље,
Како је то могућe!? Слушам сваке године наше политичаре и аналитичаре да ће сменом Слобе Србија бити све богатија и богатија. од 2000 обећавају мед и млеко, бољи стандард, веће плате, стандард. Благо нама са овом демократијом, ала су нас усрећили. Слобо врати се има неко и гори од тебееееееееееееееееееее z;)
 
Како је то могућe!? Слушам сваке године наше политичаре и аналитичаре да ће сменом Слобе Србија бити све богатија и богатија. од 2000 обећавају мед и млеко, бољи стандард, веће плате, стандард. Благо нама са овом демократијом, ала су нас усрећили. Слобо врати се има неко и гори од тебееееееееееееееееееее z;)

Срећом, не може се више вратити, а ти, ако желиш да ти буде боље, ради више, то је оно зашто волиш Слобу, ништа се није радило, е сад је сав тај "не"рад стигао на наплату.... Зато, или прави програм и кандидуј се, па мењај, или ради више... Та изјава којим призиваш Слобу има толико нивоа, али нећемо сада о томе...
 
Срећом, не може се више вратити, а ти, ако желиш да ти буде боље, ради више, то је оно зашто волиш Слобу, ништа се није радило, е сад је сав тај "не"рад стигао на наплату.... Зато, или прави програм и кандидуј се, па мењај, или ради више... Та изјава којим призиваш Слобу има толико нивоа, али нећемо сада о томе...
Срећом не може се вратити Слоба, Ђинђић, Тито. Свако од њих тројице је био поприлично штетан на свој начин, као што кажеш, има више разина о томе. И молим те, немој да ми попујеш. Од 2000 године се живи много горе, као и већина у мојем окружењу. То око призивања Слобе си погрешно протумачио.
 
Срећом не може се вратити Слоба, Ђинђић, Тито. Свако од њих тројице је био поприлично штетан на свој начин, као што кажеш, има више разина о томе. И молим те, немој да ми попујеш. Од 2000 године се живи много горе, као и већина у мојем окружењу. То око призивања Слобе си погрешно протумачио.

Свако има право на мишљење, сви имају добре и лоше стране, само је питање да шта преовладава...

Што се "разина" тиче, мени ближа реч "нивои" али суштински не мења значење.

Не "попујем" ником, нити ми је то намера, износим мишљење, и ништа више.

Да се живи горе, не слажем се, тада је био само привид живота, нереалне цене, празне продавнице, рестрикције, шверц и остало, није демагогија, тако је било, а то не оправдава тренутно стање, али шта да радимо, мора и ово да се издржи, јер нема реалне економске политике... Да сам ја власт, било би то другачије!!!

А за Слобу сам тумачио онако како си написао, без неке зле намере...

Поздрав!
 
Надам се да не прихваташ смешну и бесмислену ДС- овску пропаганду да су за сво зло које се данас дешава, криви остаци бившег Милошевићевог режима ?! У сваком случају, није пре "промена" забележено да патриоте гину у мистериозним "саобраћајним несрећама" као што је случај са блаженопочившим Небојшом Крстићем и др. Не говорим за тебе, али многи на овом форуму гаје страсну мржњу према Милошевићу и људе политички често вреднују према њиховом односу према Милошевићу, што је бесмислица. Нити је Слоба главни кривац, нити је крив за све што му се приписује, бар не у толикој мери, и то је тако јасно. Неко је више радио за време Слобе, а неко за време ДОС-а. Ти радници у време Слобе као и читав народ су се некако сналазили за рад и имали су конкретне разлоге за незадовољство, као што их и данас у доба сурове транзиције имају.

А шта данас имамо? Размажене жуте гласаче којима је једини проблем што немамо визе, што нисмо чланица ЕУ, што нисмо продали Ратка Младића за пар сребрењака, што немају пара да оду у иностранство и напусте отаџбину, што ко бајаги живе лоше а имају новца за свакакве глупости.

Добро, можда сам претерао када сам рекао да се живи "много горе". Живи се исто, много лоше. Али, следећи свој пример, субјективно гледајући, више сам радио и зарађивао за време Слобе, што не значи да о њему имам позитивно мишљење. Поздрав.
 
Poslednja izmena:
Лично, нисам фан ничије пропаганде, па ни тренутне. За патриоте и саобраћане несреће немам мишљење, односно, на тај део бих се осврнуо овако, не верујем у поделу на патриоте и остале, а саобраћајних несрећа је било увек, ако је нека и сумњивија од осталих, мишљења сам да је субјекат ту због неких других ствари, а "патриотизам " је само маска за те друге ствари, зато не волим ту реч.

Да сам ја нека власт... z:mrgreen: Мењао бих систем, систем је тај који остаје и кад се деси нека персонална промена, и то је најтеже изменити, јер кад систем омогућава оном ко је на одређеној позицији да лични интерес стави испред интереса државе и друштва а нико не може да га контролише, као што је то случај код нас, е онда је то проблем. Док год чланство у некој странци буде било предуслов за посао, и један посао у државном органу буде радило 5 људи, неће бити добро...

Најгоре од свега је што се увек провлачи нека теза да држава треба да решава запошљавање, суштина је да се држава склони, омогући тржишну утакмицу свима, а не да штити монополе, које наравно неко злоупотребљава...

Ето, можда сам мало изашао из теме, а што се живота тиче, ја сада живим боље, али тај део је субјективан, самим тим не може осликавати реално стање...

Магле је било увек, и биће је, само је питање по којој цени ћемо је куповати... z:hm:
 
Како је то могућe!? Слушам сваке године наше политичаре и аналитичаре да ће сменом Слобе Србија бити све богатија и богатија. од 2000 обећавају мед и млеко, бољи стандард, веће плате, стандард. Благо нама са овом демократијом, ала су нас усрећили. Слобо врати се има неко и гори од тебееееееееееееееееееее z;)

Србија галопира, само у погрешном правцу :sanke:
 
Мењао бих систем, систем је тај који остаје и кад се деси нека персонална промена, и то је најтеже изменити, јер кад систем омогућава оном ко је на одређеној позицији да лични интерес стави испред интереса државе и друштва а нико не може да га контролише, као што је то случај код нас
Па да..корупција, тајкуни, прелетачи, монопол, партијски интереси. То је одлика и Слобе и Доса. Што би рекла Тијана Дапчевић: све је исто само њега нема z:mrgreen: Сумњам да ће се то искоренити у ближој будућности. z:(
 

Back
Top