Bella na poklon

Luthiena

Primećen član
Poruka
765
Ovo je Bella,
rodjena je za BOZIC,i sada ima 2 godine.
Veoma je zivahna,uvek je za igru (looooooptica),
i za mazenje,jedino sto mrzi su macke,i k.u.p.a.nj.e.
Kao cuvar je ODLICNA.
Mesanka je,verovatno terijera.
Mama joj je mesanac NEMACKOG OVARA i TERIJERA.(tako kazu) :)
Ako jeste,onda je verovarno nekog VELIKOG TERIJERA.

Vlasnici je poklanjaju jer nemogu vise da brinu o njoj,
u nekim su problemima i...necu da objasnjavam.
Sada je nazalost na kratkom lancu,
bez kucice....komsije se zale na nju,kao:kako ovaj pas zavija,cvili,digne u celoj
ulici prasinu...STRASNO!
Zato ko zeli prijatelja,i novog ljubimca:


temu sam prenela sa drugog foruma da ovoj lepotici damo vece sanse da sto pre nadje novi dom.z:kiss:
 
Mislim da nije lose da upises i neki kontakt mejl ili tel. jer ce onda biti lakse preneti vest i na neki drugi sajt u nadi da ce Bella naci nove vlasnike, kad vec kod starih ne moze da ostane... z:cry:

Da li sadasnji vlasnici mogu da joj obezbede bar privremenu kucicu i duzi lanac da se Bella ne zlopati vise nego sto je neophodno ? Nije posebno tesko improvizovati kucicu za zivotinje, a i za duzi lanac postoje privremena resenja uz pracenje stanja psa oko vrata, da mu se koza ne odere i ne inficira bez potrebe.
 
Poslednja izmena:
nemam pojma pravo da ti kazem,zamolila sam devojku koja je postavila oglas da mi dozvoli da ga prenesem ovamo.sad cu joj traziti neki kontakt pa cu ga postaviti...o trenutnim vlasnicima ne znam nista,pa ti ne mogu ni odgovoriti na to pitanje...mada i mene to zanima pa sam odlucila bar da probam da pomognem.ako se nadje neko zainteresovan nek kontaktira mene na pm pa cu ja proslediti ovoj devojci,dok ne nabavim njen telefon....
 

Back
Top