Cudna sorta...

Oblikolog

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
361
Ima (postoji) devojaka/zena koje

1. same nista ne preduzimaju u seksu/ i ili komunikaciji (razgovoru) ne daju teme a prica im je samo odgovaranje na pitanja/ i ili osmisljavanju provoda...

2. nikad ne hvale ljude, ako ovi to zasluze

3. cesto kritikuju druge za to ako ove 3 stvari koje one ne rade (nabrojane pod 1) ljudi ne rade onako kako bi one mislile da treba da to rade.

4. nikad ne pricaju zasto i zasto toliko, vec uvek samo da li i koliko zele muskarca.

5. istovremeno kucaju SMS na tel, pricaju na chat sa 10 ljudi, i pricaju sa prijateljima/dzebacima koji se nadju u kuci.

6. ne umeju da oproste, cak i ako osoba zasluzi da joj se oprosti.

Ima (postoji) devojaka/zena koje i pod 1, i pod 2, i pod 3, i pod 4, i pod 6.

PITANJE:

Da li bi ikad dzebali takve devojke?
Da li takve devojke zasluzuju seks?
Da li mislite da one u seksu mogu uzivati jednako koliko i osobe kojima ne odgovaraju opisi pod 1, i pod 2, i pod 3, i pod 4, i pod 5, i pod 6.
Da li su to zrele osobe?
Da li (ipak) cesto, gledano po prilikama koje imaju i mogucnostima koje im drugi ljudi pruzaju, te devojke cesto prolaze bolje od onih koji opisi od 1 do 6 ne opisuju?
Da li mislite da samo to sto gledano pod tim uglom prolaze bolje (ako mislite da prolaze) to znaci i da su (psihicki) srecnije?
 
Da li bi ikad dzebali takve devojke? Ako sam siguran da ima ista od 1 do 6, NE!
Da li takve devojke zasluzuju seks? NE!
Da li mislite da one u seksu mogu uzivati jednako koliko i osobe kojima ne odgovaraju opisi pod 1, i pod 2, i pod 3, i pod 4, i pod 5, i pod 6. NE!
Da li su to zrele osobe? NE!
Da li (ipak) cesto, gledano po prilikama koje imaju i mogucnostima koje im drugi ljudi pruzaju, te devojke cesto prolaze bolje od onih koji opisi od 1 do 6 ne opisuju? DA, nazalost!
Da li mislite da samo to sto gledano pod tim uglom prolaze bolje (ako mislite da prolaze) to znaci i da su (psihicki) srecnije?NARAVNO DA NE!

[posto nisam Ja tema, nego je tema tema, onda i ja, kao sto moze i svako drugi, odgovaram na (sasvim slucajno svoja) pitanja]
 
da li treba da se odgovori za svaki primer pojedinačno, ili je to jedna osoba koja ima svih 6 nabrojanih stavki?
predpostavljam da je 6 u 1

''Da li bi ikad dzebali takve devojke?''
šta znam. generalno ne, ali ne treba biti isključiv, pa ne bih bio ni povodom ovoga. prevari se čovek : )
''Da li takve devojke zasluzuju seks?''
zasluge... e, mnogi bolji ne dobiju ono što zaslužuju. možda i tu ima kako se kome zalomi, ili koliko se puštaju u opticaj. ako odgovaruju opisu, zaslužuju zbog uloženog truda u reklamu, ili poseduju nešto drugo. zaključujem da moraju imati neki kvalitet, jer kucaju sms, čatuju sa 10 ljudi istrovemeno pričajući sa prijateljima i dzebačima. da nemaju neki kvalitet, ne bi privlačile toliki broj ljudi.
''Da li mislite da one u seksu mogu uzivati jednako koliko i osobe kojima ne odgovaraju opisi pod 1, i pod 2, i pod 3, i pod 4, i pod 5, i pod 6.''
mogu samo da nagađam. možda mogu i bolje : )
''Da li su to zrele osobe?''
zrelost nije nešto što može da se proceni samo na osnovu ovih stvari.
Da li (ipak) cesto, gledano po prilikama koje imaju i mogucnostima koje im drugi ljudi pruzaju, te devojke cesto prolaze bolje od onih koji opisi od 1 do 6 ne opisuju?
''Da li mislite da samo to sto gledano pod tim uglom prolaze bolje (ako mislite da prolaze) to znaci i da su (psihicki) srecnije?''

prilikama koje imaju i mogućnostima koje im drugi pružaju? ne razumem ovaj deo. priliku je lako dobiti, teško je zadržati nekoga kraj sebe.ko prolazi bolje je teško reći, jer nije svakom sve dobro. ako je njima dobro, onda prolaze bolje nego oni kojima nije, a samim tim su i psihički srćnije.
nadam se da sam odgovorio kako treba : )
 

Back
Top