Pokusajte da ne vodite ljubav van braka

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Cao,

Ova civlizacija se polako vodi uzoru Biblije i Kur'ana tako da pokusajte da vas strast ne odvede ka vanbracnom seksu ili bludu.Ako treba udajte se ili zenite se po tri, cetiri puta uzastopce i vise, ali nemojte voditi ljubav van braka.Voli bih ozeniti jednu sa foruma.
Vi ste OK cure a vi muskarci poslusajte ovaj moj savjet.

Cao cmok.
 
Marin55, vrlo si originalan. Ni kada dzebes ne dzebes ti, nego samo pratis kanone, i u glavi ti je Biblija, indiferentan si prema ocima zenica koje svetle i zenice sto se sire. Daj, molim te, propisi mi kako da joj ga stavim, a da to bude iz za (mono)teisticko shvatanja religije ugla boguugodnog. I smem li jako da joj ga guram, ili cu time prizvati sotanu?
 
a015.gif

...zanimljiva to ekipa...
 
u shit
po kanonima Biblije (koga briga za Kuran, to su sami citati Biblije)
i razvod nije dozvoljen osim ako nema nevidjeno dobar razlog
a ako ti je *ja bih malo da se seksam sa drugim* dobar razlog
omg lol

Ako niste znali u Islamskim zemljama postoji ,,razvod na jedan dan,, , ali se na tu pojavu ne gleda bas blagonaklono..... ipak ako se muz slozi, on moze da da zeni odobrenje za tako nesto.....
pricala mi jedna Kuvajcanka o tome, ja se cudila, a ona kaze ima zena koje se tako razvedu 5-6 puta... to se radi u dzamiji i sve pod blagoslovom tog njihovog muftije i naravno.... muza.....
...valjda su to smislili da joj se smuci..... jer treba svaki put da pita..... i brate, komplikovana procedura !!!:worth::worth::worth::worth::worth::worth:

Inace....preljubu bih preporucila svima koji hoce DA PATE DO BOLA.... i da im bude interesantno i napeto kao kad su imali 14-15 godina, pa su krili (ako su krili) od tate i mame da imaju prvog decka/devojku..... pa to lupanje srca..... pa ta neizvesnost....uffff.... ali posle svega (osmi naravno ako hoces da razbucas brak), BOL i samo BOL..... ali neka i to je neko bogatstvo zivljenja.....valjda....
 
Poslednja izmena:
Cao,

Ova civlizacija se polako vodi uzoru Biblije i Kur'ana tako da pokusajte da vas strast ne odvede ka vanbracnom seksu ili bludu.Ako treba udajte se ili zenite se po tri, cetiri puta uzastopce i vise, ali nemojte voditi ljubav van braka.Voli bih ozeniti jednu sa foruma.
Vi ste OK cure a vi muskarci poslusajte ovaj moj savjet.

Cao cmok.

a sto su cure ok a mi kao nismo?
i kako to mislish da se prvo razvedu?
pa valjda prvo treba da probash da budesh intiman sa nekim pa onda da skontash shta kako?????
 

Back
Top