Евопска унија: прогласићемо 11.7. за дан жалости Европе

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Danas je delegacija koju je predvodio reis ul-ulema Mustafa efendija Cerić predala predstavnicima Evropskog parlamenta rezoluciju kojom se traži da 11. juli, dan genocida u Srebrenici, bude proglašen danom žalosti u cijeloj Evropi. Gosti iz Sarajeva u Brislu su naišli na topao prijem i razumijevanje evropskih parlamentaraca koji podržavaju nastojanje da se zločin ne zaboravi i ne ponovi.

Bakira Hasečić, predsjednica udruženja "Žene žrtve rata" tim je povodom za Glas Amerike izjavila:

"Ja sam samo jedna od hiljada silovanih i zlostavljanih žena tokom agresije na BiH. Danas smo došli, da ovdje, u Evropskom parlamentu, kažemo da se 11. 7. proglasi danom genocida u Bosni i Hercegovini... i u Evropi.... Prvo u Evropi, kako ne bi ostali sami .... da se genocid ne ponovi...., da tako cijela Evropa.... cijeli svijet svake godine na 11. juli dođu prvo u Potočare, u Bosnu i Hercegovinu... i da svake godine podsjetimo i one koji pokušavaju da zaborave što nam se desilo
http://www.voanews.com/bosnian/archive/2008-10/2008-10-15-voa4.cfm

Европска унија која је осудила насера орића на 3 године затвора. Што су на хиљаде српкиња силоване од муслимана то еу не интересује. Кољи и силуј само да је жртва српска и бићеш углавном награђен од еу.
 
Bilo već.I naslov nije u redu.Muslimanska delegacija traži da se 11.7 proglasi za dan žalosti u Evropi.Ja verujem da Evropsku uniju boli pištolj za takvu muslimansku propagandu.

Еу је финансирала изетбеговићеве муслимане. Еу је итекако стало да пропагира против срба и за муслимане из БиХ.
 
A koje boje mi je bluza, vidoviti? z:D

Како "лепо" твоји муслимани третирају србе. Вуку српске старце за трактором, уништавају српске цркве, кољу цела српска села и спаљују србе живе:


 
Како "лепо" твоји муслимани третирају србе. Вуку српске старце за трактором, уништавају српске цркве, кољу цела српска села и спаљују србе живе:

Ne komuniciram sa takvima koji sopstvenu glupost i zatucanost pravdaju stavljanjem ljudima u usta reči koje nisu izgovorili. z:poz:z:poz:z:poz: z:bv:
 
Patetičnoj osobi patetičan odgovor :grudvanje:
...Zabole nas kurvoazija za dan žalosti u glavu syebanih briselskih cinika skupa za svim potamanjenim srebreničkim Muyama!!
Razlog više da taj dan otvorim prozore, izbacim ozvučenje i pustim Marš na drinu da se ori cijelim krajem!!! Taj dan gratis točimo pivo!!!:sanke:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top