Politicki bingo 2008. godine

neverujuidole

Domaćin
Poruka
3.401
Prosla godina, bila je mozda i najburnija po desavanjima na politickoj sceni od 2000. godine. Koji su politicari, odnosno stranke, po vasem misljenju, "uboli" bingo, a koji su potpuni promasaj?
Moja lista ovih prvih, tj dobitnika:
1. PUPS koji sa realnim procentom od oko 1,5% ima zamenika premijera, zamenika gradonacelnika i druge funkcije
2. LDP i "podrska" gradskoj vlasti. Potez kojim su zadrzali birace, a usli u vlast
3. Vuk Jeremic i izglasavanje rezolucije u UN
 
LDP-najveci gubitnici uz radikale koje jos uvijek podrzavam u 80% slucajeva .....
Dobitnici su Naprednjaci definitivno ..
Pups nista nije postigao .. kako je dosao tako ce i otici na onaj svet
Interesantno je da PUPS i LDP vidis kao gubitnike. Neko ko ne bi imao realnu sansu nikad da udje u vlast u istoj se nasao. Da li ti to podrzavas ili ne to je vec drugo pitanje.
Sto se luzera tice, definitivno su to vadikavi, a nazadnjaci jos uvek niti su nesto izgubili, ali nisu ni dobili.
 
Interesantno je da PUPS i LDP vidis kao gubitnike. Neko ko ne bi imao realnu sansu nikad da udje u vlast u istoj se nasao. Da li ti to podrzavas ili ne to je vec drugo pitanje.
Sto se luzera tice, definitivno su to vadikavi, a nazadnjaci jos uvek niti su nesto izgubili, ali nisu ni dobili.

Evo objasnjenja ... LDP je dobio ovim novim sazivom vlade ... i to stoji , dokazali su da su stranka bez programa i bez buducnosti .... videces sledece izbore kako ce proci i sve ce ti biti jasno .... PUPS je dobitnik kao sto rekoh sada i nikad vise ...mozda se nisam dobro ogradio u predhodnom postu .............. ...
 
Ne znam u koju kategoriju spadaju stranke koje su na izborima bile statisticka greska. Da li su oni luzeri ili dobitnici? Malo su se blamirali, ali su uzeli pare za bo, za kampanje i slicno. Interesantna je pojava i to da se na izborima pojavilo nekoliko "stranaka", koje su imale manji broj glasova nego potpisa potrebnih za predaju liste.
 
Evo objasnjenja ... LDP je dobio ovim novim sazivom vlade ... i to stoji , dokazali su da su stranka bez programa i bez buducnosti .... videces sledece izbore kako ce proci i sve ce ti biti jasno .... PUPS je dobitnik kao sto rekoh sada i nikad vise ...mozda se nisam dobro ogradio u predhodnom postu .............. ...
Sad sto se LDP tice, diskutabilno je da li ce proci lose. Evo pomogli su usvajanje budzeta i cedomir je postao heroja, iako to nije. To ce mu biti plus kod obicnih biraca.
 
Ceda me podseca na Obamu.

Slusam ga sto puta i jos uvek neznam sta on namerava da radi za svoj narod.

Osim lepo da prica.
Mislim da postoji ogromna razlika izmedju cedomira i Obame. Obama je krvavo radio da bi se izborio za svoje mesto u drustvenoj lestvici, radio je nesto, radice, isao je stepenik po stepenik i ima daleko jacu harizmu. cedomir samo prica. Vise ne ni toliko lepo.
 
Mislim da postoji ogromna razlika izmedju cedomira i Obame. Obama je krvavo radio da bi se izborio za svoje mesto u drustvenoj lestvici, radio je nesto, radice, isao je stepenik po stepenik i ima daleko jacu harizmu. cedomir samo prica. Vise ne ni toliko lepo.


Krvavo je tacno.

Posebno sto u Ilinois niko nemoze bez mafije na vlast. Najkorumpirana provincija amerike.

Opet za mene je Obama samo jos jedan Teflonpoliticara.

Svako stavlja svoje nade u njega i misli da cemu bas njegove zelje ispuniti.
 
ПУПС је показао шта је наша будућност, једва чекам да напуним 55 година да могу да се учланим у њихов подмладак... z:cry:

Нушић је смешан за ово...
 

Back
Top