BUDUCNOST PC IGARA

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Da li ste i vi primetili ali polako traziste pc ogara sve vise propada.Na e3 sajmu najvise je igara bilo za konzole a najmanje za pc,sve su vise igara samo je8eni portovi sa konzola i ocajno je igrati takve igre,igra se prave samo da se zaradi lova a ne kao pre.gde su hitovi koji su usli u legednu kao sto su Diablo ,civilization,baldurs gate i druge.Niko vise nije originalan nago svi jedne druge kopiraju.posebno je zalosno sto je velika susa avantura.Nekada veliki razvoljni studiji su poptuno prestali da ih prave.Zalosno.Iznesite vase misljenje :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
I ne samo to vec niko nema originalnosti :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
U tome se slazem ali ako malo vise pratis desavanja videces da sam u pravu :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Ma jeste. Covece koliko vec nije izaslo nista originalno. Sve na isti fazon. I u pravu si da su sve sa konzola. Bas sam hteo da postavim topic o ovome. Ali ima ljudi koji dele moje misljenje.
Sta mislite kako bi se to moglo promeniti (ova situacija) ? Da li je u pitanju nedostatak ideja ili cega vec ? :?
 
Miloš:
Ma jeste. Covece koliko vec nije izaslo nista originalno. Sve na isti fazon. I u pravu si da su sve sa konzola. Bas sam hteo da postavim topic o ovome. Ali ima ljudi koji dele moje misljenje.
Sta mislite kako bi se to moglo promeniti (ova situacija) ? Da li je u pitanju nedostatak ideja ili cega vec ? :?
Nekada su se igra pravile za gejmere a sada samo za lovu.Secate se nekadasnjih igara kao sto su Diablo Baldur's gate.tuga :cry:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Rajko:
Miloš:
Jeste. Bilo je extra naslova. Možda je budućnost u malim timovima koji hoće da se istaknu, ali ovi veliki ih ugušiše svojom propagandom jer imaju baš onog za šta i prave igre LOVU. :(
Ali ako igre postanu lose niko ih nece kupovati i onda nema love.
Pazi sada.Neki ce nastaviti da kupuju a neki nece.Pogledaj sadasnje trziste pa razmisli :wink:
______________
68.gif
69.gif
 
mozate se vi jadikovati koliko hocete..ali buducnos igara je sve svetlija :)... i ima mnogo dobrih igara samo nema se para za konzole i igre...i konzole ce uvek biti u prednosti naspram pc-a jel konzole su i dizajnirane i napravljene tako da budu mocnije od jednog prosecnog pc-a kad su igre u pitanju:).... jedino sto moze da ispravi ovu situaciju je da se konzole stope sa racunarima sto se u neku ruku polako i desava jel sad se vec i sa konzolama igra on-line i moze se prikljuciti na net ...pisati mail i tako dalje.... u svakom slucaju igre su sve bolje i bolje ...mozda ne orginalinije ali daleko bolje izgledaju i ralisticnije su i u svakom pogledu su kompleksnije i zanimljivije....
i dobre igre izlaze samo sto su na konzolama:)....
 
Corey:
Rajko:
Miloš:
Jeste. Bilo je extra naslova. Možda je budućnost u malim timovima koji hoće da se istaknu, ali ovi veliki ih ugušiše svojom propagandom jer imaju baš onog za šta i prave igre LOVU. :(
Ali ako igre postanu lose niko ih nece kupovati i onda nema love.
Pazi sada.Neki ce nastaviti da kupuju a neki nece.Pogledaj sadasnje trziste pa razmisli :wink:
______________
68.gif
69.gif
Nisam mislio na sadasnje trziste
 
Izaci ce jos dobrih igara,siguran sam.Kompjuterska tehnologija sve vise napreduje i postoje mogucnosti za pravljenje igre sa nezamislivo dobrom grafikom (potpuno realisticnom).Samo je pitanje koliko cemo na to morati da cekamo
 
A za to je potrebno:

Pentium IV 3.0
2048 MB Rambus RAM
ATi Radeon 10000 512MB DDR (izmisljeno)
DVD+RAM 100x (izmisljeno)
7-8 venilatora da sve to hladi
napajanje 750W
potpuno providno kuciste (zbog sira i oprostajne muzike)
monitor koji podrzava 1600*1200 120Hz (da se ne kvare oci)

P.S. pare za sve to ~2000 EUR
 
Backy:
A za to je potrebno:

Pentium IV 3.0
2048 MB Rambus RAM
ATi Radeon 10000 512MB DDR (izmisljeno)
DVD+RAM 100x (izmisljeno)
7-8 venilatora da sve to hladi
napajanje 750W
potpuno providno kuciste (zbog sira i oprostajne muzike)
monitor koji podrzava 1600*1200 120Hz (da se ne kvare oci)

P.S. pare za sve to ~2000 EUR
E decko ja sam kontaktiro Gve Nebella licno :twisted: I rekao mi sta treba necete verorvati ajde pitajte :wink:
______________
68.gif
69.gif
 

Back
Top