zabrinuta

nokian95

Početnik
Poruka
1
molim pomoć već četiri mjeseca imam problem koji se ne rješava .doktor pulmolog je liječio bronhitis-ništa ,pa je liječio alergiju-ništa .moj problem je količina šlajma u grkljanu koju stalno moram gutat i nagon na kašalj da bi ga odvojila i progutala.RG pluća pokazuje postojanje bronhitisa ,RG-sinusa uredan analiza krvi uredna ,alergeni pokazuju malu alergiju na brašno, gljive i grahorice ,problem je prisutan non stop
molim pomoć ako je neko imao sličan problem
 
molim pomoć već četiri mjeseca imam problem koji se ne rješava .doktor pulmolog je liječio bronhitis-ništa ,pa je liječio alergiju-ništa .moj problem je količina šlajma u grkljanu koju stalno moram gutat i nagon na kašalj da bi ga odvojila i progutala.RG pluća pokazuje postojanje bronhitisa ,RG-sinusa uredan analiza krvi uredna ,alergeni pokazuju malu alergiju na brašno, gljive i grahorice ,problem je prisutan non stop
molim pomoć ako je neko imao sličan problem

Ne razumem- da li ti se taj šlajm sliva "odozgore", niz zadnji zid ždrela ili ti se nakupi u toku noći, pa ga ujutru moraš iskašljati??!
Drugo- je l si radila bris guše i nosa ??!
Treće- je l si radila spirometriju??!
Četvrto- šta je to bilo pre četiri meseca pa ovo povezuješ s tim??!

Ajde- jedno po jedno odgovaraj!
 
Ja imam sličan problem,zdravstveni sam radnik,svojim iskustvom mislim da svakom bolesniku sa sličnim problemom mogu pomoći. Poučena svojim iskustvima tragajući za uzrocima nastanka obolenja,odklanjanju istih i pravilnom terapijom. Mislim da vam mogu daleko više pomoći u direktnoj komunikacijji,nego što mogu učiniti naovaj način. Stoga uspostvimo direktan kontakt.Ja sam skoro na internetu sa malim iskustvom ove vrste, ali verujem da ćemo uspeti uspostaviti kontakt. Srdaćan pozdr.
 

Back
Top