Divna mesankica trazi novi dom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vilus

Iskusan
Poruka
5.145
U mom kraju se ovih dana pojavila divna,mlada mesanka veceg rasta koja podseca na terijera. Trobojna je i jako mlada,ne verujem da ima vise od 6-8 meseci. Jako je pitoma i umiljata,zeljna ljubavi i paznje.

Devojka ce moci nekoliko dana da bude kod moje prijateljice,ali posto ona vec ima ruskog terijera zenku koja je jako ljubomorna nece moci dugo da je pazi jer ne sme ni minut da ih ostavi same u stanu.

Ako je neko zeli ili bar znate nekog ko bi je privremeno uzeo dok joj se ne nadje novi dom,molim vas javite mi,hitno je.

Slikacu je danas pa postavljam slike.
 
Sa mackama z:)

Znas kako,Coka ne juri macke po parku,ali nikad nije dosla u malo blizi kontakt sa njima. Po njenoj naravi verujem da bi se lako uklopila u bilo koje okruzenje. Jako je mila i dobra. Nestasna je kao i svako stene,ali je i jako poslusna.

Bilo bi sjajno kad bi tvoja drugarica htela da je uzme,samo joj napomeni da je Coka poveca kuca.

z:girl:
 
Da,Coka i dalje ceka novi dom. Prijateljica kod koje je sve teze i teze balansira izmedju nje i ljubomore svoje kuje,ne spava nocima. Ja je nemam gde i nama je vec tesno u stanu.

Niko,ama bas niko nije ni pitao za Coku,a ona je tako mila i divna kujica.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top