Da li je moguće da je neko drugi a ne Legija ubio Đinđića?

Srborus

Poznat
Poruka
8.219
Da li je to moguce da Legija uopste ne stoji iza ubistva Djidnjica? Da je to neko sasvim drugi uradio? A ako to zaista nije Legija pa ko je onda taj ko je ubio Djindjica? E bas me zanima ko je i kako izgleda taj heroj.

МИЛОРАД УЛЕМЕК ЖЕЛИ СУСРЕТ СА ЛУКОМ ЂИНЂИЋЕМ
Истину дугујем само Зорановом сину

Из онога што буде чуо од Легије, Ђинђићев син и сам ће увидети да убице његовог оца нису у затвору
Легија жели да избегне сусрет са Ружицом Ђинђић јер у њу нема поверења
Легија каже да неке од догађаја из тог времена никоме није причао. Све то жели да исприча детету које је највише изгубило убиством премијера
Милорад Улемек Легија истину о убиству премијера и односу са њим рећи ће само Луки, сину Зорана Ђинђића, тврди извор „Правде", иначе близак пријатељ бившег команданта црвених беретки.
Наш саговорник истиче да је Улемек свестан да пред српским судовима никада неће имати фер суђење, те да ће за правду морати да се бори у Стразбуру.
- Међутим, Легија је врхунски професионални војник, који има снаге да издржи све па чак и неправедну казну од 40 година робије. Оно што Улемек жели да избегне по сваку цену је да било који политичар или странка профитирају на њему и да његово познанство и сарадњу са Ђинђићем користе за међустраначка препуцавања - истиче Улемеков пријатељ.
Легија жали Милу Ђинђић
Пријатељ Милорада Улемека каже да је Легији жао што мајка Зорана Ђинђића, Мила, сама води истрагу и покушава да пронађе синовљеве убице.
- Сваки пут када чује како Мила Ђинђић моли да јој помогну да пронађе синовљеве убице Легији заиста буде тешко. Често ми каже да би тако и његова Наталија вапила да је он убијен - каже наш саговорник.
На питање зашто Легија истину не каже и Мили Ђинђић, наш саговорник каже да Легија мисли да неки политичари блиски Земунцима покушавају да Милу „ставе под контролу" те да не жели да она помисли да се преко ње свети или је користи да себи олакша положај.
Ипак, Легија, како тврди његов пријатељ, жели да Ђинђићева породица сазна истину о његовим разговорима и договорима са покојним премијером.
- Ђинђић и Легија су имали бурне разговоре, било је ту свачега. Увек су имали отворен однос, говорили су без увијања и без бираних речи. Све то Улемек жели да исприча Луки. Из онога што буде чуо од Легије, Ђинђићев син и сам ће увидети да убице његовог оца нису у затвору - истиче наш саговорник.
Додаје да ће Легија Ђинђићевом наследнику испричати све о дружењу сарадника са Земунцима.
- Легија каже да неке од догађаја из тог времена никоме није причао. Све то жели да исприча детету које је највише изгубило убиством премијера - наглашава наш саговорник.
На питање да ли је већ било неких контаката са породицом Зорана Ђинђића, Легијин пријатељ каже да се сусрет Луке и Легије полако припрема.
- Улемек не жели да жури, јер је Лука још млад. Он нема куд из Централног затвора, ту ће чекати да Ђинђићев син пристане на сусрет и разговор - додаје наш саговорник.
Иако није желео да открива детаље, Улемеков близак пријатељ је казао да су неки контакти већ успостављени, али да Луки још нико директно није казао да Легија жели да разговара са њим.
- Легија жели да избегне сусрет са Ружицом Ђинђић јер у њу нема поверења. Он не жели да било који члан Демократске странке буде сведок његовог и Лукиног сусрета, јер како стално понавља истину дугује само Луки Ђинђићу - каже Легијин пријатељ.
П. Т. П.
 
Да, даааа... Сасвим је случајно то да камере на згради Владе тај дан нису радиле, а да је сниматељ Б92 случајно био на месту догађаја, и случајно мотороле из обезбеђења нису радиле и случајно је Чеда био на "службеном путу"...
 
Да, даааа... Сасвим је случајно то да камере на згради Владе тај дан нису радиле, а да је сниматељ Б92 случајно био на месту догађаја, и случајно мотороле из обезбеђења нису радиле и случајно је Чеда био на "службеном путу"...

:hahaha::hahaha: pa ti si zayebao i Batu Stojkovica
 
Postoje ozbiljne teorije koje govore o tome da je Djindjica sredio neko drugi a ne Legija? Sta mislite o tome?
Mislim da je svakome sa iole razuma jasno da je legija samo organizovao akciju, ona zivotinja povukla obarac, a da je nalogodavac i inspirator neko drugi. I pametniji naravno. Neko ko je sedeo nekad u vlasti, neko ko ima pristup radu tajnih sluzbi itd.
 
Наравно треба имати у виду да Коштуница највероватније нема алиби за то време и да постоји основана сумња да је он испалио метак из снајпера!

;)
Za to su sluzile amorfne mase. A ko stoji i za njih, e to je posao za pravosudne organe.
 
Atentator - neznani junak.

225px-Gavrilloprincip.jpg
 
i podrzao crvene beretke, kad su tenkovima zauzeli centar grada
Mlohavom je to bilo ok

Два питања:

1.Да ли знаш где је центар бгд? (Сава Центар није центар бгд)?
2. Да ли знаш како изгледа тенк или си можда војску служио у вртићу?
 
Два питања:

1.Да ли знаш где је центар бгд? (Сава Центар није центар бгд)?
2. Да ли знаш како изгледа тенк или си можда војску служио у вртићу?

dobro ne moras sve bukvalno da shvatas
siri centar bg-a nek ti bude a t6enk ne znam sta je ti mi objasni posto se razumes u sve
 
Čeda,Batić,Čanak,Pitić,Vlahović,Mihajlović...to su krivci za Đinđićevo ubistvo.Svi su se borili samo za svoj džep.
Ma није то борба за свој џеп и пре ће бити да нису имали стрпљења да сачекају да Ђинђић сиђе са власти. Млад је био и чекање се неком није испатило. Ако се поклопио западни фактор и ово нестрпљење,онда је сасвим извесна и ова комбинација.
 

Back
Top