Nod32

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
Instaliran mi je bio Nod32 sa 16459782 dana do isteka pa kada je posao zezat sa update presao sam na Avast 4.8 Pro.Htio bi sada ponovo instalirat Nod32 trial verziju pa ga registrovat kljucem sa onih web stranica,znate vec na koje mislim. Ima li iko neko iskustvo sa takvim Nod-om.Kako idu Update i moze li se uopste tako registrovati,odnosno koliko traje takav Nod.?
Ako ga instaliram moze li Avast ostati na racunaru,naravno zabranio bi mu sa TuneUp Start Menager pokretanje,samo da ga imam u rezervi ako bi Nod posao zezat.?z:dm5:
 
Mislim da cu ostat na Avastu

Imam ja NOD i sve radi ok.....bilo je mozda 2-3 puta mali zastoj u update-u ali to je bio generalni problem zbog preopterecenosti njihovih servera ...to zna da se desi kada neki veci update izbace...ali sve u svemu radi sasvim ok.Taj AVAST kao neki hvale ali ja bas nesto i nisam odusevljen istim.Imao si mogucnost AVIRA antivirus da skines i registrujes se na 3 meseca i to pro verziju..inace AVIRA je ok....
 
Imam ja NOD i sve radi ok.....bilo je mozda 2-3 puta mali zastoj u update-u ali to je bio generalni problem zbog preopterecenosti njihovih servera ...to zna da se desi kada neki veci update izbace...ali sve u svemu radi sasvim ok.Taj AVAST kao neki hvale ali ja bas nesto i nisam odusevljen istim.Imao si mogucnost AVIRA antivirus da skines i registrujes se na 3 meseca i to pro verziju..inace AVIRA je ok....

Tako je!!! Avira je i vise nego OK!!! Neka neko proba da skine drugi AVP, instalira Aviru pa da vidi sta ce naci!!! z;)
 
kakav avast..cim je fre nema tu nista od sigurne zastite.po mojoj informaciji legalan nod ide i do 200 eura...a na raznim forumima kazu da je nod32 i kaspersky najbolji antivirus programi...kaspersky sigurno nikad necu vise koristiti jer on pusti virus pa onda signalizira da ga nasao u sistemu..brise virus i zarazeni fajl ili deo sistema i na taj nacin sakati windovs..i malo po malo pocne se sve kociti,,to je moje iskustvo sa njim.... a inace nod koristim vec duze vreme i upravo na ovaj nacin skinut sa njihovog sajta....updejtuje se redovno i skida nove database.....VISE SAM NEGO ZADOVOLJAN S NODOM32...moja topla preporuka neces pogresiti veruj mi..broj 1 je
 
Poslednja izmena od moderatora:
Instaliran mi je bio Nod32 sa 16459782 dana do isteka pa kada je posao zezat sa update presao sam na Avast 4.8 Pro.Htio bi sada ponovo instalirat Nod32 trial verziju pa ga registrovat kljucem sa onih web stranica,znate vec na koje mislim. Ima li iko neko iskustvo sa takvim Nod-om.Kako idu Update i moze li se uopste tako registrovati,odnosno koliko traje takav Nod.?
Ako ga instaliram moze li Avast ostati na racunaru,naravno zabranio bi mu sa TuneUp Start Menager pokretanje,samo da ga imam u rezervi ako bi Nod posao zezat.?z:dm5:
kao prvo, izbrisi sve antiviruse
i ubaci ESET Smart Security - to ti je isti Nod32 (ista kompanija, sve isto), samo sto on ima svoj firewall.
Imam milion kljuceva za ESET Smart Security
mogu da ti dam jedan
imam dovoljno kljuceva koji ce me sluziti oko 3-4 godine
dacu ti jedan
ako hoces

Ti kljucevi obicno traju 1 dan,ne vise.
imam kljuc za ESET Smart Security i traje mi do Maje 2009 a ubacio sam ga pre 2 meseca.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja ti kazem moja iskustva sa tim kljucevima- meni je pisalo da mi je licenciran u narednih 6 meseci i posle nedelju dana pri update-u izbaci poruku da je username i password pogresan.Posle su mi trajali oko 1 dan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top