Stosovi i fore- pitanje za muski deo foruma

Koliko ste spremni da neku dobru foru ili stos koji je primenljiv usexu odate ili kazete drugaru ili prijatelju? Ili to cuvate samo za sebe?
Kao ona fora iz filma 'Rane':
-Znate li rodjaci zasto u filmovima iz pedesetih nije bilo sexa?
-Zato sto Bogi i Kegni nisu hteli da odaju svoje fore sabanima.

svojim drugovima ili prijateljima ne odajem takve fore z:p

al oni odaju meni hihi z:p
 
tja.
a šta radiš dok ti farba čuči na glavi?
dok te tri sata pramenaju?
nemoj me sada, molim te...
Мени чучи фарба пола сата. И тад ме све толико пецка и сврби :zstidljivko: да не могу ни шта да се сконцентришем z:(
А не праменујем се.
Фенирам се два пута недељно а ове компликованије акције једном у два месеца :zstidljivko:
Могу само на пп да ти кажем који је једини часопис који читам :zstidljivko:
Редовно.
 
Ma te fore iz casopisa (Tipa "Mens Health"...i sl.) mogu da se obese o rep. Tamo uvek imas neki step-by-step vodic 'kako da vasa draga poludi od zelje'...itd. Kao mlad i neiskusan sam stalno imao trip oko te duge predigre,mastovite i ritmicki ostvarene akomulacije strasti. Sve je to K***C! Desi se da ribe jednostavno nekad zele da ih pocepas od K***A,a nekad neku totalno trecu stvar.
Jedina apsolutna "fora nad forama" je da provalite sta devojka zeli. Ako to uspete u 'jedno vece' varijantama,onda ste definitivno osoba koja penisom skida novcic sa kolena,u LADNOJ VODI !! :) :) :)
 
Ma te fore iz casopisa (Tipa "Mens Health"...i sl.) mogu da se obese o rep. Tamo uvek imas neki step-by-step vodic 'kako da vasa draga poludi od zelje'...itd. Kao mlad i neiskusan sam stalno imao trip oko te duge predigre,mastovite i ritmicki ostvarene akomulacije strasti. Sve je to K***C! Desi se da ribe jednostavno nekad zele da ih pocepas od K***A,a nekad neku totalno trecu stvar.
Jedina apsolutna "fora nad forama" je da provalite sta devojka zeli. Ako to uspete u 'jedno vece' varijantama,onda ste definitivno osoba koja penisom skida novcic sa kolena,u LADNOJ VODI !! :) :) :)

:super::rotf::klap::klap::klap:
Prijatelju dobro si rekao. Ti ili puno yebeš ili puno čitaš, u svakom slučaju znaš znanje... :ok:z:lol:
 

Back
Top