Tehnicki fakultet - Zrenjanin

sead_man

Aktivan član
Poruka
1.399
Da malo popricamo i o njemu. Cuo sam svakakve price, mito, korupcija.... verujem da to nije bas u celosti istina, to sam cuo i za VPS u NS pa sad kad zavrsavam u junu trecu godinu mogu samo da zakljucim da su to ciste glasine. Razmatram soluciju nastavka skolovanja, pa ima nekih interesantnih smerova na Tehnickom fakultetu, kakav je onaj proizvodni menadzment?

Naravno, neka ovo bude mesto gde mozete pisati sve o ovom fakultetu i smerovima na njemu.

pozdrav iz Backog Gradista
 
Poslednja izmena:
Isti slucaj. I ja sam svasta cula kad sam upisala VPS, a sad evo zavrsavam i ostaju i dalje samo glasine..istine ni od korova. Doduse ima budala od profesora, ali sta ces, pregura se nekako. I mene isto zanima za ZR fax, jer bi nastavila..mozda i ne taj, ali taj mi je pao na pamet trenutno.
 
Jel imaš kakve veze sa operativnim sistemima na tf u zr na profesorskom smeru, ili ako možeš da me uputiš na nekoga ko je to skoro polagao. Ja to imam kao dif.ispit, a nemam nikoga da se informišem o istom.Imam skriptu iz 2002. godine čiji se sadržaj ne poklapa sa poglavljima objavljenim na sajtu,na faksu se niko ne javlja od profesora i asistenata, a ja bih da budem vredan i pripremim to za jesen.Može odgovor na tehnikainformatika@gmail.com
U svakom slučaju hvala.Pozdrav,tomislav
 
Postoji ako upisujes godinu po Bolonji. Ranije se taj smer zvao Dipl. Inz Informatike i trajao je 5 godina, a sada je informaticko inzenjerstvo i traje 4 uz opcionu 5 tj master

HVALA!!! Nego bilo mi je sumnjivo zato sto nema informacija o ovom smeru na njihovom sajtu. Nemaju rezultati sa prijemnog, broj upisanih na budzet i broj samofinasirajucih ...
 
Poslednja izmena:
Поздрав, желео бих да ми кажете ако можете нешто више о овом факсу. Тренутно сам четврта година Гимназије, природно-математички смер. Размишљам баш о овом факултету, па би ми свака информација доста значила. ;)
поздрав
 

Back
Top