Како сте задовољни програмском шемом РТС-а?

Koliko vidim postavljena je pre tvoje.
E sad ko je tu som, a ko bućkalo....z:mrgreen:

Постављена је скоро два сата, пре моје, па је још увек на Политици, није пребачена на ТВ, а за сомове и бућкала не брини, осим уколико ниси животно заинтерсован за једно од та два. z:mrgreen:
 
Постављена је скоро два сата, пре моје, па је још увек на Политици, није пребачена на ТВ, а за сомове и бућкала не брини, осим уколико ниси животно заинтерсован за једно од та два. z:mrgreen:

Prvo sam video tvoju temu, više me ti privlačiš nego postavljač one drugez:mrgreen:
Sad ću i tamo da reagujem, ne brini.
Da ponovim i da se razjasnimo to oko soma i bućkala: pitaj tvog prijatelja iz kluba koju je temu postavio pa mu je izbrisanaz:mrgreen:
Buć, Bućz:plez:
 
Prvo sam video tvoju temu, više me ti privlačiš nego postavljač one drugez:mrgreen:
Sad ću i tamo da reagujem, ne brini.
Da ponovim i da se razjasnimo to oko soma i bućkala: pitaj tvog prijatelja iz kluba koju je temu postavio pa mu je izbrisanaz:mrgreen:
Buć, Bućz:plez:

Ког пријатеља да питам, у нашем клубу их има више? Ми смо озбиљан клуб. z:girl:
 
dno ko i svake godine
svi kanali su isti-poselo kolce i ostala seljoberijada

Ranije je bar na RTS 2 bilo zabavne muzike, domace ili strane, a sad...(najveci "uspeh" - Evrovizija(?)!

Serije su odvratne i odavno ih ne gledam, a Zikina denastija je samo zadnji "trzaj" vlasti da nasmeje "narod" po svaku cenu ("sto je sigurno - sigurno je"), a ustvari podilazi najnizem ukusu i porivima!
 
Ево управо гледам Рамбо IV са својом децом и објашњавам им како је Бурма богата драгим камењем и великим налазиштима нафте и гаса ,где Амери не могу да присмрде(још увек хвала Богу) па су послали великог борца за демократију(по не званичним изворима припадника ОТПОРА) Рамба де Глупог да им и то омогућиz:mrgreen:Баш прикладан програм пред Божићz:((
 

Back
Top