(ЛЕПЉИВА) БОЈКОТ "ПОЛИТИЧКОГ КАЛАДОНТА"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Док се Србија налази у озбиљној територијалној и државној опасности, а на овом форуму се износе корисне теме потребне за концизну и конструктивну дискусију. Неко се овде досетио да отвори тему и да ДА СЕ СПРДА И ИСМЕВА СВЕ СРПСКО!!! И док су мени и многима овде затворене многе озбиљне и важније теме неко ће овде да "ВЕЖЕ РЕЧИ" И да се спрда са српском трагедијом!!!

Браво МОДЕРАТОРИ ТО ЈЕ ДЕМОКРАТИЈА!!!

ТРАЖИМ И ЗАХТЕВАМ ЗАКЉУЧАВАЊЕ ОВЕ ТЕМЕ КОЈА ВРЕЂА СРПСКИ ИНТЕЛЕКТ!!!

ЗАХТЕВАМ ДА БУДЕ ПРЕМЕШТЕНА НА НЕКИ НЕОЗБИЉАН ПОДФОРУМ ТИПА "СВАШТАРЕ" !!!!
 
Kaladont u usta i peri zube, a ne da budemo krezav narod kao sto jesmo.z:(

Ја хвала на питању, редовно перем зубе, и то и после сваке ужине!!!

А вама не вреди да перете зубе ни АСТОНИШ ПАСТОМ, ЈЕР ВАМ РЕЧИ ИЗ УСТА СМРДЕ!!!!!! z:mrgreen:
 
To je zbog uranijuma..............usput pranje zuba nema veze sa krezavoscu ako nisi znao.



Kakvog bre uranijuma, pastu u sake i trljaj pet minuta svaki dan
flm1e8.jpg
 
Док се Србија налази у озбиљној територијалној и државној опасности, а на овом форуму се износе корисне теме потребне за концизну и конструктивну дискусију. Неко се овде досетио да отвори тему и да ДА СЕ СПРДА И ИСМЕВА СВЕ СРПСКО!!! И док су мени и многима овде затворене многе озбиљне и важније теме неко ће овде да "ВЕЖЕ РЕЧИ" И да се спрда са српском трагедијом!!!

Браво МОДЕРАТОРИ ТО ЈЕ ДЕМОКРАТИЈА!!!

ТРАЖИМ И ЗАХТЕВАМ ЗАКЉУЧАВАЊЕ ОВЕ ТЕМЕ КОЈА ВРЕЂА СРПСКИ ИНТЕЛЕКТ!!!

ЗАХТЕВАМ ДА БУДЕ ПРЕМЕШТЕНА НА НЕКИ НЕОЗБИЉАН ПОДФОРУМ ТИПА "СВАШТАРЕ" !!!!

Podrzavam ,nek se premesti na neki drugi podforum,il nek se poveze sa kafanom,pa nek tamo igraju igrice.Ovde vec postoji kafana i noc bensendina za izvaljivanje gluposti dokonih demokrata.Kad uz to dodamo i gluposti koje provaljuju i na ozbiljnim temama,ova je i previse
 
[/B]Podrzavam ,nek se premesti na neki drugi podforum,il nek se poveze sa kafanom,pa nek tamo igraju igrice.Ovde vec postoji kafana i noc bensendina za izvaljivanje gluposti dokonih demokrata.Kad uz to dodamo i gluposti koje provaljuju i na ozbiljnim temama,ova je i previse

Тако је, коме је до играња са ситуацијом у Србиији нека иде да игра игрице. Овакве неозбиљне теме само су увод у "ИГРЕ БЕЗ ГРАНИЦА". Да се "отупи" мозак људи, да постану равнодушни на све, као зомбии да шетају Србијом!!! Е па неће моћи!!! Ја сам и за то да се чак и "НОЋ БЕНСЕДИНА" закључа и све остале неозбиљне теме.

Дакле, обзиром да су овде многе теме које су прешле "црту" озбиљности, биле одмах елиминисане и закључане, исто тако тражим и захтевам да се заустави спрдање са српском политичком ситуацијом преко ове теме.

Циљ отварања ове теме није опуштање, већ заглупљивање широких маса.
Због ситуације у којој се земља налази, сматрам да није адекватно да се отвори тема на једном озбиљном подфоруму, где се са једне стране, смањује његов кредибилитет, а са друге стране ПОЛИТИЧКА СИТУАЦИЈА СЕ СХВАТА ОЛАКО, НАРОД СЕ ЗАГЛУПЉУЈЕ И ГУШИ СЕ МЕСТО И ПРОСТОР ЗА ОЗБИЉНЕ ДИСКУСИЈЕ!!!

Због свих тих разлога, тражим и захтевам хитно закључавање теме "политички каладонт" јер је непримерена и неподесна за овај форум.
 
Poslednja izmena:
Циљ отварања ове теме није опуштање, већ заглупљивање широких маса.
Због ситуације у којој се земља налази, сматрам да није адекватно да се отвори тема на једном озбиљном подфоруму, где се са једне стране, смањује његов кредибилитет, а са друге стране ПОЛИТИЧКА СИТУАЦИЈА СЕ СХВАТА ОЛАКО, НАРОД СЕ ЗАГЛУПЉУЈЕ И ГУШИ СЕ МЕСТО И ПРОСТОР ЗА ОЗБИЉНЕ ДИСКУСИЈЕ!!!

Nije li ovo Revolucija na vidiku? z:D
Samo, opasne su te stvari... ponekad nestanu pepeljare, slike i fotelje, a ponekad i patike... z:mrgreen:
 
Nije li ovo Revolucija na vidiku? z:D
Samo, opasne su te stvari... ponekad nestanu pepeljare, slike i fotelje, a ponekad i patike... z:mrgreen:

Ок друшкане, видим да си и ти овде дошао да се спрдаш са Србијом, јесу то на помолу "ИГРЕ БЕЗ ГРАНИЦА" за Србију ? Кад вам је све смешно и "равно до Косова", немате поштовања ни респекта ни према српској историји, култури, ни према српској трагедији, само би да трошите испразне речи да "ВЕЖЕТЕ РЕЧИ" док ја шаљем писма амбасадорима свих земаља, ви овде ПРОСИПАТЕ ИСПРАЗНЕ РЕЧИ ПРЕКО КАЛАДОНТА!!! И још ми кажете како ја треба да будем банована јер ометам "НЕКИ КАЛАДОНТ"!!! Срам вас било
 
Док се Србија налази у озбиљној територијалној и државној опасности, а на овом форуму се износе корисне теме потребне за концизну и конструктивну дискусију. Неко се овде досетио да отвори тему и да ДА СЕ СПРДА И ИСМЕВА СВЕ СРПСКО!!! И док су мени и многима овде затворене многе озбиљне и важније теме неко ће овде да "ВЕЖЕ РЕЧИ" И да се спрда са српском трагедијом!!!

Браво МОДЕРАТОРИ ТО ЈЕ ДЕМОКРАТИЈА!!!

ТРАЖИМ И ЗАХТЕВАМ ЗАКЉУЧАВАЊЕ ОВЕ ТЕМЕ КОЈА ВРЕЂА СРПСКИ ИНТЕЛЕКТ!!!

ЗАХТЕВАМ ДА БУДЕ ПРЕМЕШТЕНА НА НЕКИ НЕОЗБИЉАН ПОДФОРУМ ТИПА "СВАШТАРЕ" !!!!
Da li ti je dobro?
 
Da li ti je dobro?

Не знам да ли дете из предшколског се игра каладонта, а ви сте дошли и постављате испразне теме на политици, и вређате српски интелект!!! Добро је мени само не знам да ли сте ви ПРОМАШИЛИ ФОРУМ, можда треба да се региструјете на zvrk.com
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top