Priključenje Srbije Rusiji

Da li ste za to da se Srbija priključi velikoj mami?

  • Želeo bih da se priključi Srbija Rusiji

  • Ne bih želeo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa pazite tema je debilna,ko bi zeleo da izgubi drzavnost!i to jedna srbija.
ali posto se zadnjih decenija desavaju cudne stvari,ne bi me cudilo da smo na tamo nekom spisku za tihi genocid nad nama i jos po koje bombardovanje..........u tom slucaju posto se odbranimo mozemo posle da trazimo nezavisnost:mrgreen:
 
ja sam u svakom slucaju vise za neku vezu sa Rusijom nego sa EU,naravno doraditi i prepraviti zakone kako treba i to bi bilo to.hajde da vidimo ovako,vi koji neznate kad bi Srbija usla u eu AUTOMATSKI se prekida sve sto je srbija imala i sto ima i ide sve u krug grupe,vidite kako su u rumuniji posekli Vinovu lozu zasto pa da se nepravi konkurencija Francuskoj a za Rumune na ja ko vas hebe.Sadite krompir ha ha ha... e tako ce doci u srbiju ireci nema mesa,nema sljiva,nema mleko i kajmak itd. znaci POTPUNA BLOKADA a da udjemo sa rusijom u neki savez sve sto bi imali i sto bi radili mogli binjima i naravno EU da prodajemo ali ..
Zakone u Srbiji doraditi da budu na nivou XXI veka sto znaci sve na naj naj nivou ali po Srbskom sistemu i naravi-mentalitetu. A to aj idemo u EU mi time gubimo svoju SLOBODU UKIDAMO SVOJU NEUTRALNOST u vezi Donosenja bilo kakvih ODLUKA u BUDUCNOSTI,jer dok smo SRBIJA mozemo da donosimo ODLUKU u ime interesa SRBIJE a u EU neide vise ha ha ha... pogotovu kad te KOMANDUJU JACI u UNIJI-D,UK,F,I,E,PL,itd.
Sto kaze ovaj ceski predsedniki ja iz jednog saveza nisam podizao narod na pobunu da idemo u drugi savez gde nemamo pravo svoja!
 

Back
Top