Muskarci vise vole plavuse

divlja-u-srcu

Poznat
Banovan
Poruka
8.396
Pa koga da pitam nego vas!
Znam ja da muskarci vole prvenstveno lepe zene, bez obzira na boju kose!
Ali mi je ova tema oduvek bila simpaticna i zabavna, pa je zato i otvorih, sa nadom da mi objasnite mit o plavusi! Samo bez onih viceva i o njenoj pameti, PLEASE! :D
 
U principu mi boja kose ili ociju nije vazna. Ali moja davna, nikad ostvarena, (a tolio zeljena)ljubav je bila plavusa plavih ociju... Za njom sam patio, ali nikad nista nije bilo. Od tada me privlaci svaka plavusa: bez obzira da li je prava ili vestacka... Ali u poslednje vreme sve vise volim crvenokose, pogotovo kad je to svetlo crvena koja vise-manje vuce na narandzasto...
 
divlja-u-srcu:
Pa koga da pitam nego vas!
Znam ja da muskarci vole prvenstveno lepe zene, bez obzira na boju kose!
Ali mi je ova tema oduvek bila simpaticna i zabavna, pa je zato i otvorih, sa nadom da mi objasnite mit o plavusi! Samo bez onih viceva i o njenoj pameti, PLEASE! :D
Nope... ne volim plavuše, deluju mi ... otrcano. Smedjokose za mene su naj bolje. Prirodnije.
 
Pa nisu sve plavuse otrcane, a nije bitno da li ih ti volis ili ne ,vec mit o plavusama koji realno postoji!Eto, kad god neko krene o seksualnim fantazijama, obavezno se javlja plavusa?
A ti Iluzionisto, da je slucajno ta tvoja simpatija bila crna, sada bi voleo samo crnke? :?
 
divlja-u-srcu:
A ti Iluzionisto, da je slucajno ta tvoja simpatija bila crna, sada bi voleo samo crnke? :?

Ne znam. Ali, da li ti se desilo da nekoga volis i zelis 5 godina i nikad nemas hrabrosti da toj osobi to i kazes? A kad nestane svaka sansa da se to desi ti jos uvek ponekad osecas zelju za njom... Ona je za mene, duboko u mom umu, postala neka vrsta ideala. Mozda tako ne bi trebalo da bude, ali tako je i ja to ne mogu da promenim...
 
divlja-u-srcu:
Pa koga da pitam nego vas!
Znam ja da muskarci vole prvenstveno lepe zene, bez obzira na boju kose!
Ali mi je ova tema oduvek bila simpaticna i zabavna, pa je zato i otvorih, sa nadom da mi objasnite mit o plavusi! Samo bez onih viceva i o njenoj pameti, PLEASE! :D
Ma ja najvise volim celave, pravo da ti kazem da mi se u poslednje vreme najvise takve svidjau. Tako da mi je apsolutno nebitno da li je crnka ili plavusa. :wink:
 
iluzionista:
HELENA 001:
iluzionista:
HELENA 001:
Sta je to? Molim odgovor. :roll:

Na sta mislis? Nisam razumeo pitanje...

Pa savremen muskarac.Definisi 8)

Ovde se prica o plavusama Helena. :lol: Postavi novu temu, ako hoces diskusiju na tu temu. Odgovoricu ti sa mojim misljenjem. ;) Ali, ne bi trebalo da devojci kvarimo temu.
Moje iskreno iyvinjenje,ali sam nova po pitanju ovakve konverzacije.Bas sam zabrljala.
 
srcu
Anonymous:
iluzionista:
HELENA 001:
iluzionista:
HELENA 001:
Sta je to? Molim odgovor. :roll:

Na sta mislis? Nisam razumeo pitanje...

Pa savremen muskarac.Definisi 8)

Ovde se prica o plavusama Helena. :lol: Postavi novu temu, ako hoces diskusiju na tu temu. Odgovoricu ti sa mojim misljenjem. ;) Ali, ne bi trebalo da devojci kvarimo temu.
Moje iskreno iyvinjenje,ali sam nova po pitanju ovakve konverzacije.Bas sam zabrljala.
divlja-u-srcu nadam se da mi je oprosteno :?:
 
anakin:
pa da...i sto onda da se devojke farbaju u plavo...karton piva i sve su Tracy Lords... :lol:

Potrebno je nesto vise od kartona piva da bi one postale Tracy Lords. :lol: Tracy "zna znanje"...

PS. ima neceg u plavusama...mozda sto su redje...pa dragocenije...ne znam osecaj, nisam plavusa a ni bi...

Vi smedjokose nikada to necete razumeti. Mada, volim ja i smedjokose. ;) Ali plavuse su #1. :lol:
 
Pa ne znam. Ono,pravih plavusa ima malo, to jeste!Ali farbane nisu bas retke! :?
Pa opet muskarci poludese za plavusama, pa ako su jos bujnih grudi...
E, a sta mislite, mozda one izgledaju cednije na prvi pogled, pa posto muskarci vole da dominiraju, mozda ih uzbudjuje bas to, da jednu cednu plavusu pretvore u bludnicu? Mislim, te seksualne fantazije , uvek bre naka plavusa! :lol:
 

Back
Top