Povlači potpis ha ha ha

Poruka
4.292
Ljudi moji , pazi sad, PREDSEDNIK VLADE, predsenik vlade Srbije, Drugi covek u Srbiji, pazi sad, POVLACI POTPIS !!!!!!!!!!!!! Kad sam to cuo licno na vestima iz njegovih usta prosto sam se zaledio jer sam tek tad jasno kao na dlanu video da je Srbija zapravo gora sto se tice pravde i prava od divljeg zapada. Molim vas lepo potpis na dokumentu je svetinja i nesto najveceg znacenja u pravosudju, nesto sto kad se potpise to je gotovo i zbog potpisa covek moze i na robiju. Pa ljudi moji to je kao da neko ubije coveka i da kaze "ne vazi se", ne isplati mi se sto sam ga ubio jer su me otkrili i sad cu u corku zato POVLACIM UBISTVO. I posto je POVUKAO ubistvo ubica se pusta na slobodu. Pa ljudi moji zamislite situaciju da tek tako svako moze da povuce potpise sa dokumenata, pa onda ulazimo u zonu sumraka sto se tice pravosudja. Onda niko od nas nema imovine niti bilo sta jer svaki dokumenat sa potpisima vise ne vazi, ili je VLADA iznad svih zakona pa ona moze sve. Ako je vec tako zasto onda da bilo ko potpisuje bilo sta u ovoj zemlji kad i najveca zakonodavna vlas ne postuje svoj licni potpis i zakon o potpisu koga je sama donela. A pazi sad na velika vrata i na svim zvonima su promovisali ELEKTRONSKI POTPIS. Ljudi moji toliko sam razocaran da mi se place u kakvoj drzavi zivimo

Da dodam za one koji ne slusaju vest: VLADA je potpisala sporazum sa sindikalcima pre izvesnog vremena i pre par dana je VLADA povukla taj potpis. Pa valjda ste culi ovih dana o velikoj medijskoj i javnoj buri koju su podigli sindikalci??????
 
Poslednja izmena:
Ljudi moji , pazi sad, PREDSEDNIK VLADE, predsenik vlade Srbije, Drugi covek u Srbiji, pazi sad, POVLACI POTPIS !!!!!!!!!!!!! Kad sam to cuo licno na vestima iz njegovih usta prosto sam se zaledio jer sam tek tad jasno kao na dlanu video da je Srbija zapravo gora sto se tice pravde i prava od divljeg zapada. Molim vas lepo potpis na dokumentu je svetinja i nesto najveceg znacenja u pravosudju, nesto sto kad se potpise to je gotovo i zbog potpisa covek moze i na robiju. Pa ljudi moji to je kao da neko ubije coveka i da kaze "ne vazi se", ne isplati mi se sto sam ga ubio jer su me otkrili i sad cu u corku zato POVLACIM UBISTVO. I posto je POVUKAO ubistvo ubica se pusta na slobodu. Pa ljudi moji zamislite situaciju da tek tako svako moze da povuce potpise sa dokumenata, pa onda ulazimo u zonu sumraka sto se tice pravosudja. Onda niko od nas nema imovine niti bilo sta jer svaki dokumenat sa potpisima vise ne vazi, ili je VLADA iznad svih zakona pa ona moze sve. Ako je vec tako zasto onda da bilo ko potpisuje bilo sta u ovoj zemlji kad i najveca izvrsna vlas ne postuje svoj licni potpis i zakon o potpisu. A pazi sad na velika vrata i na svim zvonima su promovisali ELEKTRONSKI POTPIS. Ljudi moji toliko sam razocaran da mi se place u kakvoj drzavi zivimo

A ko je kod nas predsednik vlade?
 
A ko je kod nas predsednik vlade?

Vidi ovog padobranca. Pa nije stvar persone covece!!!!!! Govorim o tome da je PREDSEDNIK VLADE (dakle funkcija pa makar na njoj bio i prvi klosar u drzavi) povuko potpis. Ja koliko znam iz prava to je sad neki novi pravnni pojam. To u pravu do sada nije bilo da covek moze da povuce potpis. Recimo da stoji u klauzuli dokumenta da moze da se povuce potpis da li bi neko imao potrebe da potpisuje taj dokument ili ugovor?
 
Ljudi moji , pazi sad, PREDSEDNIK VLADE, predsenik vlade Srbije, Drugi covek u Srbiji, pazi sad, POVLACI POTPIS !!!!!!!!!!!!! Kad sam to cuo licno na vestima iz njegovih usta prosto sam se zaledio jer sam tek tad jasno kao na dlanu video da je Srbija zapravo gora sto se tice pravde i prava od divljeg zapada. Molim vas lepo potpis na dokumentu je svetinja i nesto najveceg znacenja u pravosudju, nesto sto kad se potpise to je gotovo i zbog potpisa covek moze i na robiju. Pa ljudi moji to je kao da neko ubije coveka i da kaze "ne vazi se", ne isplati mi se sto sam ga ubio jer su me otkrili i sad cu u corku zato POVLACIM UBISTVO. I posto je POVUKAO ubistvo ubica se pusta na slobodu. Pa ljudi moji zamislite situaciju da tek tako svako moze da povuce potpise sa dokumenata, pa onda ulazimo u zonu sumraka sto se tice pravosudja. Onda niko od nas nema imovine niti bilo sta jer svaki dokumenat sa potpisima vise ne vazi, ili je VLADA iznad svih zakona pa ona moze sve. Ako je vec tako zasto onda da bilo ko potpisuje bilo sta u ovoj zemlji kad i najveca izvrsna vlas ne postuje svoj licni potpis i zakon o potpisu. A pazi sad na velika vrata i na svim zvonima su promovisali ELEKTRONSKI POTPIS. Ljudi moji toliko sam razocaran da mi se place u kakvoj drzavi zivimo

Neka sve ce to narod motkom da najuri ,kuknjavana Velju a ovi vaspitani nas sredise skroz.Oni kraduckali ovi ne ostavljaju za sobom nista .
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
odlicno zapazanje,

dakle nekoga je obmanuo a tako vesto se izrazio- povlacim potpis.

Pa odmanuo je ne bilo kog nego sve radnike jer sindikalci zastupaju nas radnike. A radnici glasali za DSS i oni dosli na vlast i sad im DSS tako vraca uslugu. Nema topli obrok, nema nista, plate nikakve, nema povecanja plata a cene svakodnevno rastu, lekovi skuplji svakod dana, sad od prvog telefon skuplji, kartice ya autobus itd. Najskuplji smo u svemo od svih . U Bosni, madjarskoj, bugarskoj svuda je jeftinija frana jer imamo monopoliste a VLADA SURUJE SA MONOPOLISTIMA I VLASNICIMA FABRIKA. Radnici sve placaju a najmanje imaju
 
Dajte ljudi komentarisite ovu poruku jer DSS-ovci odgovaraju na druge teme i pokusavaju na taj nacin da uklone sa prve strane ovu temu. Pokusali su sa par nebuloznik komentara ovde da odvrate temu na gluposti ali im nije uspelo. Pomognite svi da se radnici izbore za svoja prava ostvarena dokumentima koja je potpisala i vlada. A sad ih vlada obmanjuje i ne postuje ta dokumenta koja je sama potpisala. A na sud nista ne mozemo jer je vlada ocigledno iznad zakona posto kao sto vidite ne postuje zakon
 
O ovome se radi:

Vlada povlači potpis na OKU?
30. decembar 2008. | 00:26 -> 20:19 | Izvor: B92, Beta, Politika
Beograd -- Premijer Mirko Cvetković izjavio je da će Vlada Srbije verovatno povući potpis sa ugovora kojim se obavezala na poštovanje Opšteg kolektivnog ugovora.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=30&nav_category=9&nav_id=336975


Strasno, ponasaju se kao kabadahije, ovakvo ponasanje se ne pamti, ne znam kako da nazovem to, teror, diktatura, samovolja, izivljavanje, kao ono ja imam moc i vlast, ne moze mi niko nista


z:((
 
Pa odmanuo je ne bilo kog nego sve radnike jer sindikalci zastupaju nas radnike. A radnici glasali za DSS i oni dosli na vlast i sad im DSS tako vraca uslugu. Nema topli obrok, nema nista, plate nikakve, nema povecanja plata a cene svakodnevno rastu, lekovi skuplji svakod dana, sad od prvog telefon skuplji, kartice ya autobus itd. Najskuplji smo u svemo od svih . U Bosni, madjarskoj, bugarskoj svuda je jeftinija frana jer imamo monopoliste a VLADA SURUJE SA MONOPOLISTIMA I VLASNICIMA FABRIKA. Radnici sve placaju a najmanje imaju

Radi se o DS-u, a ne o DSS-u, radnici su uglavnom neobrazovani ili srednje obrazovani plus oni manje inteligentni koji su verovali u sve one lazi a takvi su glasali za DS
 
Radi se o DS-u, a ne o DSS-u, radnici su uglavnom neobrazovani ili srednje obrazovani plus oni manje inteligentni koji su verovali u sve one lazi a takvi su glasali za DS

Nije bitna PERSONA. Ako je VLADA SRBIJE potpisala onda je potpisala. Pa sta sad sve oni zakoni koji su doneseni u vreme Kostunice vise ne vaze? Znas da nije tako nego samo lupetas kao i svi politicari. A sta profesori na univerzitetu su neobrazovani jeli? Eto vidite kakvi nepismeni vode nasu drzavu. Mi radnici smo za VLADU stoka sa kojom moze svako da brise patos bilo koji vlasnik fabrike i monopolista. Samo smo im dobri kad dodje vreme da se glasa i tad obecavaju brda i doline a kad dodju na vlast i ono sto potpisu ne postuju. Eto u kakvu drzavu zivim sa nepismenim politicarima
 
Nije bitna PERSONA. Ako je VLADA SRBIJE potpisala onda je potpisala. Pa sta sad sve oni zakoni koji su doneseni u vreme Kostunice vise ne vaze? Znas da nije tako nego samo lupetas kao i svi politicari. A sta profesori na univerzitetu su neobrazovani jeli? Eto vidite kakvi nepismeni vode nasu drzavu. Mi radnici smo za VLADU stoka sa kojom moze svako da brise patos bilo koji vlasnik fabrike i monopolista. Samo smo im dobri kad dodje vreme da se glasa i tad obecavaju brda i doline a kad dodju na vlast i ono sto potpisu ne postuju. Eto u kakvu drzavu zivim sa nepismenim politicarima

Ma samo ispravka da ne dodje do zabune

Inace, ovo nije ni Sloba radio z:dm3:
 
Pa odmanuo je ne bilo kog nego sve radnike jer sindikalci zastupaju nas radnike. A radnici glasali za DSS i oni dosli na vlast i sad im DSS tako vraca uslugu. Nema topli obrok, nema nista, plate nikakve, nema povecanja plata a cene svakodnevno rastu, lekovi skuplji svakod dana, sad od prvog telefon skuplji, kartice ya autobus itd. Najskuplji smo u svemo od svih . U Bosni, madjarskoj, bugarskoj svuda je jeftinija frana jer imamo monopoliste a VLADA SURUJE SA MONOPOLISTIMA I VLASNICIMA FABRIKA. Radnici sve placaju a najmanje imaju

Odakle ti trto da je neko DSSovac . Svasta . Pa DSSovci bi najpre komentarisali ovakvu temu . Ne vidim razlog da neki DSSovac bi se potrudio da ova tema ostane na vrhu .

Svasta.

Nego , znas kako . Mnogo jakih senzacija imamo Pa je jedna ovakva vest bas onako blaga ,. Bice da je to .
 
Bila je vec tema o tome, al ko je mogao da zamisli da ce `ladno povuci potpis z:shock:


Vlada je prevarila i obmanula gradjane jer se u predlogu budzeta ne nalaze isplate regresa i toplog obroka, koji su inace deo zarade.....a ranije su obecali i potpisali kolektivni ugovor!


Da se podsetimo:

Ljajić potpisao kolektivni ugovor
Autor: Beta 06.11.2008. - 13:19
Ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić potpisao je danas u Beogradu Odluku o proširenom dejstvu Opšteg kolektivnog ugovora. Istovremeno, predsednici Ujedinjenih granskih sindikata "Nezavisnot", Saveza samostalnih sindikata Srbije i Unije poslodavaca Srbije potpisali su aneks opšteg kolektivnog ugovora.
http://www.vesti.rs/Ekonomija/Ljajic...ni-ugovor.html



A za astronomske plate "njihovih" u JP ima novca
Jel smo imali goru vladu od 2000. god?

http://forum.krstarica.com/threads/250045
 

Back
Top