NARODNA BANKA SRBIJE - KRIMINALNA ORGANIZACIJA

risim

Primećen član
Poruka
830
Od prvog dana jula stupa na snagu mera Narodne banke Srbije po kojoj će se u zbir kreditne sposobnosti klijenata od 30 odsto, osim rata za kredite, uzimati u obzir i pet odsto od dozvoljenog minusa. Za one građane koji imaju stambeni kredit opterećenost zarade moći će da bude 50 odsto. Dobra vest je da u primeni ovog propisa neće biti retroaktivnosti, odnosno da će mere važiti samo za nove korisnike. Ukoliko građanima zbir rata za kredite i plus pet odsto od ukupnog dozvoljenog minusa premašuje 30, odnosno 50 odsto od mesečne zarade, ne moraju da budu zabrinuti da će im dozvoljeni minus biti ukinut. Oni će samo, kada istekne ugovor o dozvoljenoj pozajmici, morati da usklade iznos pozajmice sa zbirom od 30, to jest 50 odsto mesečnih izdvajanja za obaveze banci.


Ovaj Jelašić je lopurda i ****** kakvog nema!!! Udri po sirotinji, to je glavna odlika kriminalaca iz G-17+!!! Prvo je doveo strane zapadne banke i napravio kartel, pa nas pustio da se zadužimo u tri lepe, a sada nas preko kolena tera da vraćamo pare!!! KAKO VAS NIJE SRAMOTA LOPINE??? VREME JE DA OVI LOPOVI ODU IZA REŠETAKA!!!!
 
Vidi se da se razumes u banku kao i u istraživanje marsa.

Poenta i jeste da se gradjani ne prezadužuju. To što ti mislis da je usluga dozvoliti nekom da optereti 100% plate to je tvoje nerazumevanje. Kada budes radio, imao dete, pa kad budes osetio sta znaci visoka rata kredita onda se javi. Poenta je upravo da se gradjani ne prezadužuju. To je usluga gradjanima.

Doduse da u glavi nemas glavicu kupusa umesto mozga ne bi držap Stalina na avataru. Ne znam koj će ti taj LOŠI diktator tu?
 
Vidi se da se razumes u banku kao i u istraživanje marsa.

Poenta i jeste da se gradjani ne prezadužuju. To što ti mislis da je usluga dozvoliti nekom da optereti 100% plate to je tvoje nerazumevanje. Kada budes radio, imao dete, pa kad budes osetio sta znaci visoka rata kredita onda se javi. Poenta je upravo da se gradjani ne prezadužuju. To je usluga gradjanima.

Pametnjakoviću, kada si toliko pametan, ja radim već devet godina za razliku od tebe, a ti se razumeš ko marica u kriv rac!!! Prvo te puste da se zadužiš koliko hoćeš, a onda da odjednom narede da vratiš sve do trećine plate ili ti ukidaju minuse, blokiraju plate i kartice i niko te napita odakle!!! Kada budeš sam zarađivao za život a ne mama i tata izdržavali videćeš!!!
 
Vidi se da se razumes u banku kao i u istraživanje marsa.

Poenta i jeste da se gradjani ne prezadužuju. To što ti mislis da je usluga dozvoliti nekom da optereti 100% plate to je tvoje nerazumevanje. Kada budes radio, imao dete, pa kad budes osetio sta znaci visoka rata kredita onda se javi. Poenta je upravo da se gradjani ne prezadužuju. To je usluga gradjanima.

Doduse da u glavi nemas glavicu kupusa umesto mozga ne bi držap Stalina na avataru. Ne znam koj će ti taj LOŠI diktator tu?

Retardinjo, pošto si verovatno neki propali student i džabalebaroš, nemam šta sa tobom da diskutujem više o bilo čemu!!! Idi kod mame traži lovu za cigare i skini mi se sa racka!!!
 
Pa pajseru niko ti ne traži da vratis sve sto si zadužio. To je samo 5% od tih 30% maximalnog zaduženja. Pajseru jedan. :D

Retardu jedan, pročitaj ponovo i razmisli malo!!! Sva zaduženja treba da uđu u 30% plate a i 5% tvog dozvoljenog minusa!!! Ali šta će to propalom studentu zaljubljenom u LDP a nezna gde je levo i u životu nije ništa privredio!!! Ako i dalje ne budeš kapirao objasniću ti, mrzi me da pišem sada!!!
 
Retardu jedan, pročitaj ponovo i razmisli malo!!! Sva zaduženja treba da uđu u 30% plate a i 5% tvog dozvoljenog minusa!!! Ali šta će to propalom studentu zaljubljenom u LDP a nezna gde je levo i u životu nije ništa privredio!!! Ako i dalje ne budeš kapirao objasniću ti, mrzi me da pišem sada!!!

Pa dijabolo to 30% ti važi već godinama ne znam što to tebe sad pogađa. Jedino ako nisi bubi šarba !!! :D :D :D
 
Pametnjakoviću, kada si toliko pametan, ja radim već devet godina za razliku od tebe, a ti se razumeš ko marica u kriv rac!!! Prvo te puste da se zadužiš koliko hoćeš, a onda da odjednom narede da vratiš sve do trećine plate ili ti ukidaju minuse, blokiraju plate i kartice i niko te napita odakle!!! Kada budeš sam zarađivao za život a ne mama i tata izdržavali videćeš!!!

upravo tako. jelasic je bandit i kriminalac

tu stoku treba obesiti o prvu banderu na dedinju ispred vile koju je kupio ukradenim novcem od gradjana ove zemlje
 

Back
Top