Zašto Izrael jednostavno ne prestane ratovati

Zašto Izrael već jednom ne prestane ratovati

  • Zato što ili slušaju, ili ih štiti USA

    glasova: 17 47,2%
  • Zato što misle da su uvek u pravu

    glasova: 8 22,2%
  • Isprobavaju svoje novo naoružanje

    glasova: 0 0,0%
  • Bore se za svaki metar zemlje osvojen u prethodnim ratovima

    glasova: 11 30,6%

  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Zašto ovaj glupi Izrael ne prestane, ratovati, sa Palestincima ? Zašto, zbog 360km2, eto zbog toga ratuju. Zašto jednostavno ne puste tih 1,4 milion Palestinaca da žive u tom glupom pojasu Gaze, i da smire strasti na Bliskom Istoku :rtfm:

Ух како си ти поједноставио ствари? Прво нису ни Палестинци баш наивни... Израел јесте силеџија који руши и пали, без да одговара за то, али сама ситуација је много дубља и озбиљнија, на крају крајева, као што рекох ни Палестинци нису баш наивни, мало мало па полети нека ракета на Израел из појаса Газе. Ови то трпе, трпе, па онда потпуно диспропорционално сравне 10 села са земљом. Међутим, оно што се ваља иза брда је много озбиљније. Јеврејима треба "жртвени јарац" за евентуални напад најпре на Сирију, а потом и на Иран... Како боље пронаћи жртвеног јарца, за рат, него тако што ћеш испровоцирати нечију (можда Сиријску, Иранску) реакцију...
 
У анкети су сви понуђени одговори у неку руку тачни тако да нисам могао да се определим ни за један од одговора.Што се тиче да их штити Америка,па они су Америка.Данас на ЦЦН стално трубе о четири погинула Израелца а о 350 погинулих Палестинаца и 1500 повређених ни речи.Ни речи о прекомерној употреби силе док су нас бобардовали због тридесетак убијених терориста у Рачку.z:mrgreen:
 
У анкети су сви понуђени одговори у неку руку тачни тако да нисам могао да се определим ни за један од одговора.Што се тиче да их штити Америка,па они су Америка.Данас на ЦЦН стално трубе о четири погинула Израелца а о 350 погинулих Палестинаца и 1500 повређених ни речи.Ни речи о прекомерној употреби силе док су нас бобардовали због тридесетак убијених терориста у Рачку.z:mrgreen:

Па то није за чуђење уопште ако знамо, а знамо, да већину медија у Сад-у држе управо Јевреји...
 
Zašto ovaj glupi Izrael ne prestane, ratovati, sa Palestincima ? Zašto, zbog 360km2, eto zbog toga ratuju. Zašto jednostavno ne puste tih 1,4 milion Palestinaca da žive u tom glupom pojasu Gaze, i da smire strasti na Bliskom Istoku :rtfm:

z:cry:

Аууу...шта све неће људи написати...Израелци имају муда, а не ко богдановић и тадић..и паметни су, нека ратују за своје, да неће арапима да препусте, као ми, све живо..
Да си учио историју и географију док си у школи обитавао...знао би да арапи, имју право само на саудијску арабију...остало ништа није њихово...
 
Izraelke u vojsci


Isael-woman-soldier-20.jpg


Isael-woman-soldier-30.jpg
 
A gde u mom postu stoji da smo mi braca,ja sam samo rekla kakav je plan ista ce biti,a to cemo se brzo uveriti

Sta pricas gluposti danju i nocu sta ili ti je zli jevrej ukrao lizalicu.

Ameri su stvorili Israel zato ga brane jer ako Israel pukne su jos negde u svetu pukli.

Kao sto Rusija brani Srbiju za Kosmetom jer hocu da pokazu da su nesto i neko inace od toga nemaju nikakve korist.

Argumenti su ti vise velika zavera za covecanstvo i takve gluposti.

Pa sta da pricam kad verujes u Seretica kao jedinog pametnog istoricara ove zemlje.
 
Zašto ovaj glupi Izrael ne prestane, ratovati, sa Palestincima ? Zašto, zbog 360km2, eto zbog toga ratuju. Zašto jednostavno ne puste tih 1,4 milion Palestinaca da žive u tom glupom pojasu Gaze, i da smire strasti na Bliskom Istoku :rtfm:

manjka ti jedna opcija u anketi...
zato da ih arapi ne istrijebe...
a to bi svakako ucinili, samo da imaju i malo sance
 
Sve je to americko jevrejsko maslo.Izrael ce bombardovati sve vise i vise,dokle god ne dodje reakcija od nekih muslimanskih drzava,a onda naravno ulecu Amerikanci da se bore protiv terorizma

Ахааа....само ми није јасно....зашто јудејци из америке, зајебавају Израелце?
Досадно им?

Прете им, свим средствима, да смире стање и дају палестинцима..државу...све је то завера???


Da dodam da je nam israel 90tih vise oruzije prodao od Rusa.

I da je Israel bio protiv bombardovanje Srbije.

I da dan danas jos uvek israelske novine pisu o muslimanima u bosni ko palestiski teroristi pacali bombe na vojsku iz bolnize ili tekve neke zgrade.

Ја би да додам, моју омиљену, када је обезбеђење Кнесета избацило Месића..
Тада се по први пут, на неком другом језику, осим њиховом, обрати посланик, Јеврејин из Србије...који је вербално Месића вратио у камено доба..!
 
Sta pricas gluposti danju i nocu sta ili ti je zli jevrej ukrao lizalicu.

Ameri su stvorili Israel zato ga brane jer ako Israel pukne su jos negde u svetu pukli.

Kao sto Rusija brani Srbiju za Kosmetom jer hocu da pokazu da su nesto i neko inace od toga nemaju nikakve korist.

Argumenti su ti vise velika zavera za covecanstvo i takve gluposti.

Pa sta da pricam kad verujes u Seretica kao jedinog pametnog istoricara ove zemlje.

Da dodam da je nam israel 90tih vise oruzije prodao od Rusa.

I da je Israel bio protiv bombardovanje Srbije.

I da dan danas jos uvek israelske novine pisu o muslimanima u bosni ko palestiski teroristi pacali bombe na vojsku iz bolnize ili tekve neke zgrade.
Slusj jeso,ja vidim da si ti opsednut Izraelom i Jevrejima,ali to je licno tvoj problem.Ono sto se mene tice je da ne dovodis svaki put Srbiju u vezu s jevrejima i to negativno,tj.pljuvanjem.Ovde je tema Jevreji i Palestinci,i niko senije udaljio od teme ,pa ni ja,zato se nemoj koristiti jeftinim trikovima i provocirati nekakvu toboznju mrznju protiv Jevreja.Tebi je jako bitno da Amerikanci pomazu Izrael,da ne bi negde tamo u svetu jos puklo,a mene boli neka stvar sto ce negde puci,ja hocu da nas svi ostave na miru,al tebi to ocigledno nije vazno.Ako ti pokusavas mene da nazoves antisemitom,zato sto sam vise na strani Palestinaca,onda ni ti nisi nista drugo nego mrzitelj muslimanskog naroda,posto se stavljas na stranu Izraela,i jos gore,posto ovde vices parole,da ih sve trebaju poubijati.Razmisli drugi put,pre nego nesto napises
 
Ахааа....само ми није јасно....зашто јудејци из америке, зајебавају Израелце?
Досадно им?

Прете им, свим средствима, да смире стање и дају палестинцима..државу...све је то завера???




Ја би да додам, моју омиљену, када је обезбеђење Кнесета избацило Месића..
Тада се по први пут, на неком другом језику, осим њиховом, обрати посланик, Јеврејин из Србије...који је вербално Месића вратио у камено доба..!

И сад због тога имају право да побију све палестинце,тј. једну трећину протерати (учињено),једну трећину побити (раде на томе више деценија) а једна трећина нек се побије између себе (Хамас и Фатах се већ убијају)оригинално нема штаz:mrgreen:.Иначе својим ставом управо оправдаваш горе поменутог Месићаz;)
 
Ахааа....само ми није јасно....зашто јудејци из америке, зајебавају Израелце?
Досадно им?

Прете им, свим средствима, да смире стање и дају палестинцима..државу...све је то завера???Ko im preti,cime im prete................time sto im prodaju oruzje?Sve je to zvaka za publiku,nemoj biti naivan.Pa sto to nisu do sad uradili,Jevreji ratuju vec 50 godina,na isti nacin,sto to Palestinci do sad nisu dobili drzavu?
 

Back
Top