LABELLO

ja sam labellomaniac.
Imam ih mali milion - u svakom dzepu, u svakoj fioci...
Najvishe volim vishnju, ali ne nervira to shto ostavlja previshe crvenog.
Inache, mnogo volim labello od mentola i milk&honey, a ne podnosim ona svetlucava. Fuj.
 
DevouredSoul:
ja sam labellomaniac.
Imam ih mali milion - u svakom dzepu, u svakoj fioci...

Ja isto!

Ne postoji ni jedan jedini koji nisam imala.
Ne volim mango, a ovaj noviji limun mi mirise na....so?
Omiljeni mi je ipak od kamilice, mada ni Juicy Fantasy nije los, a volim i mandarinu......ma uvek nosim sa sobom bar 3 vrste, jer ne mogu da se odlucim za jedan.
Ne volim karmine, sjajeve itd, samo labello (i to originali).
 
Necemo komentarisati temu :wink: , odgovoricemo na pitanje...
Dakle, imala sam Rose, Classic, Pearl&Shine, Strawberry, Cherry i... i to je to. Ovako, Rose je super jer prelepo mirise i ne vidi se, ustvari, ako se dosta stavi, onda usne budu lepo svetloroze... Classic je isto fantazija, na Pearl&Shine sam se bila nalozila ali imam ga godinu dana i ostalo mi je jos bar pola... grozan je, mislim, kad ga stavim izgledam k'o cudoviste... Strawberry mi nije nesto, a Cherry takodje prelepo mirise samo me nervira sto je tako tamnocrven! Sve u svemu... najbolji su Rose i Classic jer i sluze onome cemu je Labello namenjen.
Naravno, Labello je jedan i jedini, ali postoji i jedan super stick Rosal, proizvodi ga zagrebacka Neva, takodje u malom milionu boja i ukusa... probala sam dosad samo Sensitive, nesto je kao Classic, i Coconat za pearl efekt koji je jos gori nego Labello Pearl&Shine... ne da se sjaji, nego je BELO pa se sjaji... uzas...
Eh, napravih ja referat o labelu... :D :shock:
 
Electra:
Necemo komentarisati temu :wink: , odgovoricemo na pitanje...
Dakle, imala sam Rose, Classic, Pearl&Shine, Strawberry, Cherry i... i to je to. Ovako, Rose je super jer prelepo mirise i ne vidi se, ustvari, ako se dosta stavi, onda usne budu lepo svetloroze... Classic je isto fantazija, na Pearl&Shine sam se bila nalozila ali imam ga godinu dana i ostalo mi je jos bar pola... grozan je, mislim, kad ga stavim izgledam k'o cudoviste... Strawberry mi nije nesto, a Cherry takodje prelepo mirise samo me nervira sto je tako tamnocrven! Sve u svemu... najbolji su Rose i Classic jer i sluze onome cemu je Labello namenjen.
Naravno, Labello je jedan i jedini, ali postoji i jedan super stick Rosal, proizvodi ga zagrebacka Neva, takodje u malom milionu boja i ukusa... probala sam dosad samo Sensitive, nesto je kao Classic, i Coconat za pearl efekt koji je jos gori nego Labello Pearl&Shine... ne da se sjaji, nego je BELO pa se sjaji... uzas...
Eh, napravih ja referat o labelu... :D :shock:

Ovo boldirano mi se najvise svidja...Plus ovi noviji,vocni,kao sto su Mango,Tropical Shake,Juicy Fantasy ...
Rosal labela su takodje ok,posebno Milk&Honey,Chocolate,Blueberry...
Uglavnom,volim sve sto ne ostavlja trag na usnama(mislim na boju)....
Toliko od mene. :) Poz :wink:
 
Meni se mnogo svidja pearl&shine... ali... to mi je baksuz labello... Do sad sam 2 izgubila...
Najvise mi se svidja milk&honey,juice... Moze da prodje i ovo novo Summer... Kako vec...
A za ostala labella koje ste vi nabrojile... Ovde ih jos uvek nema... :(
 

Back
Top