Ustaški zločini - Kada će da se kazne?

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Ovo je nekada...
Ovo je danas!
Vecina ove hrvatske dece nikada nije videlo Srbiju i Srbe. I pevaju jer im je usadjena mrznja prema ljudima iz Srbije! Sutra ako se nedaj boze opet zarati, oni ce biti prvi koji ce se prijaviti i ziveti Hrvatskim snom o istrebljenju svih Srba i unistenju Srbije.
Cinjenica je da Hrvatska nikada nije bila kaznjena za zlodela koja je uradila u 2. Svetskom ratu. Jasenovac je najbolniji od svih, ali na zalost nije jedini. Kada ce se kazniti????

Nadam se da ce se Srbija jednog dana probuditi i pokazati sve Ustaske zlocine.

Za majku Srbiju bez Ustasa!
 
Odgovor je vrlo jasan i nalazise u BIBLIJI.
Tamo lepo pise ne sveti se ja cu se osvetiti kad za to dodje cas i kad ja odlucim.
Dakle sve je u BOZJIM rukama i ne treba se brinu ti za Hrvate svako dobije svoj ceh od BOGA kad-tad.
Ali mi SRBI moramo gledati na sebe i nista vise samo nas narod.
 
Odgovor je vrlo jasan i nalazise u BIBLIJI.
Tamo lepo pise ne sveti se ja cu se osvetiti kad za to dodje cas i kad ja odlucim.
Dakle sve je u BOZJIM rukama i ne treba se brinu ti za Hrvate svako dobije svoj ceh od BOGA kad-tad.
Ali mi SRBI moramo gledati na sebe i nista vise samo nas narod.
Gledati sebe,pustiti one koji hoće da izgrađuju bilo kakve veze sa njima neka to rade,a na Boga ne vredi čekati.Ako počne neki novi rat na ovim prostorima,pošto se ovde istorija ponavlja,moramo da ne dozvolimo da se ponovi.
 
Ako o tome budemo cutali . ako ne izadjemo jednom na sud sa tim ( sto je i naj bolje i naj civilizovanije ) . Ako nasi mediji nastave da skrivaju ove strahovite zlocine Hrvata i Muslimana nad Srbima , ako se ne osvetima 9 sto je i nemoguce , nije u nasoj prirodi , a i nije civilizacijski izvodljivo ponovice se . tocak istorije . Ne kaze se tek tako to tocak . Svako paok tocka , u jednom momentu dodirne travu. trava se menja , ali tocak i polozaj su isti .

daklem mozemo ocekivati da ce nam se sve to ponoviti . Samo ako se ponovi , mi ce mo biti krivi sigurno . Jer, mogli smo da sprecimo , da preduhitrimo , da odvratimo , a nista nismo ucinili .
 
Ovo je nekada...
Ovo je danas!
Vecina ove hrvatske dece nikada nije videlo Srbiju i Srbe. I pevaju jer im je usadjena mrznja prema ljudima iz Srbije! Sutra ako se nedaj boze opet zarati, oni ce biti prvi koji ce se prijaviti i ziveti Hrvatskim snom o istrebljenju svih Srba i unistenju Srbije.
Cinjenica je da Hrvatska nikada nije bila kaznjena za zlodela koja je uradila u 2. Svetskom ratu. Jasenovac je najbolniji od svih, ali na zalost nije jedini. Kada ce se kazniti????

Nadam se da ce se Srbija jednog dana probuditi i pokazati sve Ustaske zlocine.

Za majku Srbiju bez Ustasa!

u prvom linku gomila snimaka njemačkih nacista i njihovih konclogora predstavljenih kao ustaški....
na drugom thompson na koncertu gdje se vijore hrvatske zastave masa skandira u boj u boj, za narod svoj. i dodane slike sa nekih starih koncerata da bi se sve začinilo... čista propaganda


ali vidim standardna ekipa pase li pase
 
u prvom linku gomila snimaka njemačkih nacista i njihovih konclogora predstavljenih kao ustaški....
na drugom thompson na koncertu gdje se vijore hrvatske zastave masa skandira u boj u boj, za narod svoj. i dodane slike sa nekih starih koncerata da bi se sve začinilo... čista propaganda


ali vidim standardna ekipa pase li pase
A temu o Paveliću si preskočio i sad ćeš da izvučeš zaključak da ste normalni,da se sudstvo i policija ponašaju jednako po zakonu prema svima a ne samo prema Hrvatima...
da je hrvatska javnost digla glas i tražila da se raščini fratar proustaša...lažovi jednom,lažovi uvek.
 
i opet se nađeš na prvoj strani svake teme o hrvatskoj hrvatima i sl.

kakav princip od čovjeka
Meni nije jasno šta tebi smeta?Ako su to principi,da bi čovek živeo pored vas potrebni su principi.I da se drži principa,dok ne zatvori oči.Inače ćete mu ih vi zatvoriti čim izbije neki novi rat,a ako živi u Hrvatskoj i bez rata,pošto zakon važi samo za Hrvate.
 
A temu o Paveliću si preskočio i sad ćeš da izvučeš zaključak da ste normalni,da se sudstvo i policija ponašaju jednako po zakonu prema svima a ne samo prema Hrvatima...
da je hrvatska javnost digla glas i tražila da se raščini fratar proustaša...lažovi jednom,lažovi uvek.

vidim da si ti pratio pa si valjda mogao i zaključiti da je vijest i došla iz hrvatskih medija, gdje su ga ispljuvali kako i spada.z:plez:

osim toga mise zadušnice se daju za sve za koje se plati. ebga i on je bio čovjek(gomno od čovjeka ali ipak)
 
Kad je trebalo kaznjavati, cutali smo k'o da ne kazem sta i ljubili Tita u dupe k'o i svi ostali u tadasnjoj Jugoslaviji, ukljucujuci i bivse ustase. Onda se desila "Oluja" i naprasno smo se setili da smo crveni pasos, farmerke iz Trsta i bahanalisanje po Madjarskoj malo previse platili.

Yebiga, ko je trpeo Tita i njegovo "mir, mir, mir, niko nije kriv", ni Tadiceva izvinjavanja mu nece tesko pasti. Nama ostalima samo ostaje da iz iskustva dedova naucimo da Hrvatsku treba drzati na pristojnoj distanci.
 
šta treba policija stajati pred crkvom i ispitivati ljude zašto su došli?

nijedno društvo nije savršeno.
naš križ su ustaše i oni koji ih još uvijek gotive.... imaš sličnih i u majčici rusiji a bogami i kod sebe u dvorištu što mi je tek neshvatljivo
Ne bi baš rekao.Kod nas se popovi koji su radili šta su hteli kriju po vuko*ebinama ili nalaze u zatvoru,a kod vas fratri koji propagiraju ustašku ideologiju dobiju besplatne karte za tompsonov koncert i dobrotvorne donacije.
 

Back
Top