Vučić će Dinkiću dati k- da izbije oči

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekao je.....citiram :" Dacu Dinkicu ku-rcinu da je se napase i izbije oci svoje pohlepne lopovske"
Sve to posle presude suda za klevetu da je Dinkic najveci lopov,da je odgovoran za nacionalnu stedionicu,upao sa carapom na glavi u narodnu banku...i jos gomila kradja je navedena.


Koji je kreten taj Vucic,

ima da mu da tih 800.000din. i jos da peva sto je dobro prosao. :poklon:
 
Rekao je.....citiram :" Dacu Dinkicu ku-rcinu da je se napase i izbije oci svoje pohlepne lopovske"
Sve to posle presude suda za klevetu da je Dinkic najveci lopov,da je odgovoran za nacionalnu stedionicu,upao sa carapom na glavi u narodnu banku...i jos gomila kradja je navedena.

ne pratim b92

jel bas tim recima rekao z:D

ako jeste ima moju podrsku z:D

ija bi to isto dao dinkicu. da izbije oci z:D
 
Inace Dinkic je izjavio :" Nadam se da ce Vucic isplatiti 800000 sto pre posto se nisam nista ugradio u NIS a i propao mi posao sa RTB Bor a nesto mi se ne nacinju bankovni racuni po karibima,kipru i svajcarskoj a strasno mi zinula g-uzica za skijanjem u Madonna di Campillo".

Komentar Dinkica na Vucicevu izjavu da ce mu dati onu stvar da izbije oci bio je :" Spreman sam ja i gore stvari da stavim u usta za saku deviza "
 
Ako nema para neka mu pozajmi koleginica Tabaković. Ona ga mnogo voli i poštuje (setimo se priče kako je pala u trans kad je rešio da ide sa njima) a puna je kao brod od trgovine sa Šiptarima.


More sve "demokrate" sledecih 100 godina skupljace dobrovoljan prilog da isplatite dinkiceve i vlahoviceve kradje, dok oni uzivaju sa cukun-cukun-cukun unucima u nekakvoj egzotici na Tihom okeanu i razmisljaju kako treba krasti sve dok imam budala koje ce za njih da se zrtvuju.
 
More sve "demokrate" sledecih 100 godina skupljace dobrovoljan prilog da isplatite dinkiceve i vlahoviceve kradje, dok oni uzivaju sa cukun-cukun-cukun unucima u nekakvoj egzotici na Tihom okeanu i razmisljaju kako treba krasti sve dok imam budala koje ce za njih da se zrtvuju.

Darling, svako odgovara sam za sebe. Kolektivna krivica je prohujala sa vihorom kada i socijalizam. Kad ja ukradem mogu da vraćam, tuđi lopovluci me ne zanimaju z;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top