Swingeri 8)

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
interesuje me sta forumasi misle o swingerima ...
da li bi i vi pristali ( a u braku ste sa osobom koju strasno volite ) ako bi vam bracni drug tako nesto predlozio ?
kako bi reagovali ? :roll:
 
ja nemam nista protiv toga i mislim da je to ocuvalo mnoge veze i pruzilo potpuno nova iskustva-secam se da je jedan svinger rekao da je bio sa vise zena otkako je ozenjen nego pre.....samo sto za to treba mnogo zrelosti,iskustva i to ne ide kad ona nece-ja sam svojoj bivsoj to jednom samo predlozio pa se prvo smejala a onda je pop*zdela (nismo zbog toga raskinuli) a smatrala je sebe jako savremenom......zar nije to postenije nego da se oboje svaleraju?
 
kosmopolit:
pogresan odgovor gazdarice
ne gazdarice , pitanje je bilo u kombinaciji sa bracnim drgom a ne partnerom :wink: :arrow:
Kad sam rekla partnera, mislila sam na osobu s kojom sam u ljubavi, bez obzira da li smo u braku, ili ne... Cak stavise, ideja o tako necemu u braku, izgleda mi kao bliza realizaciji, bar kad sam ja u pitanju...
 
Znaci kosmo da si mislio mene da ozenis i ostavis me da te cekam kod kuce, dok se ti na pustom ostrvu provodis s drugima...??? :roll: :shock: :? :evil:
Nego, da li ovakav tvoj odgovor znaci da ti to ne bi mogao da uradis s bracnim drugom...???
Postavio si pitanje, a sam nisi odgovorio na njega... :wink:
 
Hahaha... A ti slikeeee... Jesi mogao neku nejasniju i manju da postavis...??? :roll: :shock: :?
Pitam se da li je iko sa ovog foruma imao mooda da postavi svoju sliku, na kojoj se faca jasno vidi...
Nisam nesto pregledala profile, pa ne znam...
 
A da nije swing pomalo bolestan? Da li ste razmisljali kao bi ste se osecali sledeceg puta u krevetu sa bracnim partnerom? Da li bi vam se vracale slike nje\njega i swing drugara\drugarice :?:
 
Dosta sam citala o swinger zurkama, izgleda da su dosta popularne u svetu, pa cak i kod nas! Ono... deluje mi interesantno i primamljivo, kao velika zurka, zezanje, alkohol, sex, .. pravila su strogo odredjena, i ako kazes ne, to znaci ne, mozes da biras s'kim ces sto je dobro, tako da ako bi imala stabilnu i normalnu vezu, i ako bi to i meni i njemu bilo primamljivo - sto da ne! :shock: :shock: :shock: 8)
 
ja nisam sigurna da je moguce iscrpeti sve mogucnosti uzivanja sa svojim partnerom te ne vidim potrebu za tako necim, osim ciste radoznalosti i egzibicionizma.
sto se mene tice neprimamljivo
 
Meni i mojoj supruzi je swing ok. Trojka nam je super. Nismo probali sa jos dvoje, mada nas privlaci. Ako budemo imali priliku, zasto da ne.
Diskretno, naravno.
 
kosmopolit:
interesuje me sta forumasi misle o swingerima ...
da li bi i vi pristali ( a u braku ste sa osobom koju strasno volite ) ako bi vam bracni drug tako nesto predlozio ?
kako bi reagovali ? :roll:

Ja sm kao sto rekoh pre za Jazz , Bluziranje mi ne odgovara :cry: dok mi je Swing prebrz , eh godine su ucinile svoje :lol:
 
kosmopolit:
interesuje me sta forumasi misle o swingerima ...
da li bi i vi pristali ( a u braku ste sa osobom koju strasno volite ) ako bi vam bracni drug tako nesto predlozio ?
kako bi reagovali ? :roll:
=================================================
Pozvao bih tebe. :twisted:
 

Back
Top