Ti me lazi,ja cu da zmurim...

Tara9184

Zainteresovan član
Poruka
158
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?
 
kada bih saznala da me decko laze ili nesto sl. naravno da bih mu odmah rekla.. kakva je to veza zasnovana na lazima? ja se gnusam od lazi!!!
sto se tice te tvoje price... da sam ja u toj situaciji,pa ja bih popricala sa tim deckom... rekla bih da je meni stalo, ali da ako sam mu samo usput da to nema smisla... i da je najbolje da prekinemo.. pa, nije jedini:) uvek ima od boljeg bolji, i od goreg gori.. :)
 
Po meni je to strasno.
Al pretpostavljam da je rec o mladjoj devojci cim se nada da ce ga promeniti z:mrgreen:
Ove sa malo iskustva znaju da to ne ide tako lako, tj. ne ide nikako z:hm: Nema tu velike filozofije ili se nasli ili nisu, najveca zabluda u vezi je da ces promeniti tog nekog.

Ne znam ja bih mu iskreno rekla sta sam saznala i verovatno ga ladno otkantala.
 
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?

O da! Vrlo dobro znam taj osecaj....
 
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?

Šta se čeka i zašto se trpi?
 
Dobro, dobro, ajd da se uozbiljim i lepo odgovorim :) ...mislim ovo sa samarcicima ostaje kao jedan vid rekacije sigurno...:mrgreen:
Pa eto, nisam uvek bila iskrena prema muskarcima.....uh kako je ovo zvucalo :rumenko:, ali nisam se ni trudila da ih uveravam u suprotno. To je sigurno.
U obrnutoj ulozi sam bila samo jednom u vezi gde njemu nije bilo stalo do mene onako kako ja to volim, i to je trajalo par meseci, epilog je bio bljak fuj (po njega)
 
Pa da se on promeni.
Bolje i to nego da trazi nekog drugog ili da bude sama.z:hm:


Po meni bolje da ne ceka da se on promeni jer se to nece desiti ...nikad z:)
I bolje biti sama nego u takvom losem drustvu.....bez uvrede z:kiss:
ja tako razmisljam ali to je verovatno zato sto meni nije problem da budem sama a znam da neke devojke imaju problem s tim.
Sad ko kako voli neka tako i radi.
 
Po meni bolje da ne ceka da se on promeni jer se to nece desiti ...nikad z:)
I bolje biti sama nego u takvom losem drustvu.....bez uvrede z:kiss:
ja tako razmisljam ali to je verovatno zato sto meni nije problem da budem sama a znam da neke devojke imaju problem s tim.
Sad ko kako voli neka tako i radi.

Joj,uvek promasim smajli kad hocu da budem ironicna,pa me pogresno shvate,da to stvarno mislim.. z:mrgreen:
Batalicu ironiju.
 
..ne lazem, pomalo precutkujem, ponekad ulepshavam ili umanjujem
i savrsheno dobro prikrivam tragove.. :manikir:
..ako je stani-pani - kazem da sam se zbunila.. :aha:

..sad ozbiljno:
kada bih saznala da sam "lagana strana", u nechemu ovako bitnom i velikom,
nestala bih u vidu lastinog repa..
..bez objashnjenja i bez natrljavanja na nos..
..chak ne bih ni proveravala da li je istina..
 
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?

Негоо...шта мени овде није јасно...z:hm:

КАКО је она могла сазнати шта он осећа, жели и планира а да јој није он то рекао? КО то зна боље од њега??? z:hm:
 
xaxaxa,pa rekao joj je on ali nije znao da je rekao njoj...
Duga je prica,ali evo da pojasnim...Clanovi su istog sajta na internetu(poznanici),ona je napravila profil neke manekenke i zapocela pricu sa njim.Malo po malo dosli su do toga da je otvorio dusu i sto se nje tice i sve lepo rekao.Ima devojku,kao,ali nista bitno,da mu vreme brze prodje,da ubije dosadu...
 
xaxaxa,pa rekao joj je on ali nije znao da je rekao njoj...
Duga je prica,ali evo da pojasnim...Clanovi su istog sajta na internetu(poznanici),ona je napravila profil neke manekenke i zapocela pricu sa njim.Malo po malo dosli su do toga da je otvorio dusu i sto se nje tice i sve lepo rekao.Ima devojku,kao,ali nista bitno,da mu vreme brze prodje,da ubije dosadu...

Наравно да је ,,манекенки'' рекао да није озбиљно са девојком!
Која би се дописивала кад би рекао да има озбиљну везу и девојку коју воли?

Али, она га је навукла, и сад је сама у својим г...

Није први ,,пришао'' манекенки, него она њему, зар не?

И нема ту лажи, само су млади обоје....

Шо би рекла безгрешна МШ ,,нема ту лажи, али нема ни памети..''.
 

Back
Top