Ti me lazi,ja cu da zmurim...

Наравно да је ,,манекенки'' рекао да није озбиљно са девојком!
Која би се дописивала кад би рекао да има озбиљну везу и девојку коју воли?

Али, она га је навукла, и сад је сама у својим г...

Није први ,,пришао'' манекенки, него она њему, зар не?

И нема ту лажи, само су млади обоје....

njemu je 26,sto ne smatram bas mladim godinama,a njoj 21...prica je trajala dugo i sigurna je da je pricao iskreno,onako kako je i mislio...
 
njemu je 26,sto ne smatram bas mladim godinama,a njoj 21...prica je trajala dugo i sigurna je da je pricao iskreno,onako kako je i mislio...

А зашто онда не остави девојку?
Зато што му је стало до ње!
А ,,манекенка'' је изазов.
Хајде нека,,манекенка'' затражи да он раскине са девојком!
Шта ће се тад десити?
 
Ја мислим да он лаже ,,манекенку''.


Али, морам да питам, виђа ли се он са твојом другарицом, или је заиста ,,крес шема''?
Мислим, излазе ли, или се само виде на крес? z;)

Разлика је огромна!

Ако излазе, онда само лаже ,,манекенку'' да би био сајбер фаца! z:)
 
u pocetku ako su i izlazili prestali su uskoro.Bilo je vecito vidjanje kod njega,pa je on otprati kuci...Sve u svemu,sad su definitivno raskrstili jedno sa drugim,ali ja mislim da je lagao nju,a ne manekenku...
Mislim da "drugarica" malo preteruje z;)
Takve igrice koje je ona igrala..lazno predstavljanje ,mac je sa dve ostrice..
Posle i da decko sazna istinu,nikad joj ne bi verovao...opravdano..z:hm:
 
Pa ne vidim sta je tu laz..najgori su patoloski lazovi koji bukvalno svaku sitnicu slazu..provalim ih lako i ne shvatam ozbiljno..samo oni su svesni da je to bolest..ima paranoicnih..ali ljudi se uglavnom ne mogu izboriti s takvima..u smislu da im se objasni da sebe lazu..da to vise ne rade..nema sanse
 
Mac sa dve ostrice jeste,ali spasila se...skontala sta se desava i nije se vezala i zaljubila...

Јок, бре! Спасао се он! z;)

Јбт, не могу да верујем да ОНА, која га је ЛАГАЛА СА ПРЕДУМИШЉАЈЕМ, лажно се представила и подмукло га навукла на ''признање'' има образа да се љути на њега због ''лажи''???

Боже, чиме се све баве људи!!!
z:dm3:
 
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?

Pa, mislim...Veoma bitno od koga je saznala tako nešto. Šta se krije iza tog iskrenog prijateljstva? Možda je on to rekao u nekom drugom kontekstu? Možda ta osoba nije čula onu bitnu rečcu "ne"? Možda to sve uopšte nije tako kako izgleda...:whistling:
 
Pa, mislim...Veoma bitno od koga je saznala tako nešto. Šta se krije iza tog iskrenog prijateljstva? Možda je on to rekao u nekom drugom kontekstu? Možda ta osoba nije čula onu bitnu rečcu "ne"? Možda to sve uopšte nije tako kako izgleda...:whistling:

miro bre, pa sto ne citas sve sto pise, a? ;)

ma, sto je koji moj i cackala mecku, sad ispade on ovakav-onakav, a ona fina.. odakle joj ta ideja da ga navlaci? da joj nije nesto zasmrdelo i pre toga?
 
Šta se čeka i zašto se trpi?


Ne znam za druge, ali ja čekam samo toliko da mi "natrči" - da ne može da porekne, da zna da sigurno znam da me laže...A onda, nestajem u momentu!

Tužno je to, ali stvarno ima ljudi koji uopšte uzev, zatvaraju oči pred problemima, i veruju da im je tako lakše, a to u vezi čega "zabadaju glavu u pesak" će ih kad-tad pogoditi po sred čela... obično u najgorem momentu - pa verujem da je bolje da čovek sam izabere taj momenat, nego da se zavarava.

Ali moramo svakako, pre nego što nekoga optužimo da laže, da u to budemo potpuno sigurni.

Zbog rekla-kazala se samo loše stvari dešavaju..
 
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?

...kompromise te vrste sam pravila u srednjoj školi...Onda sam odrasla...
 
Drage moje,jeste li se nekada nasle u situaciji da znate da vas laze,a da cutite i cekate,trpite?
npr.jedna moja drugarica je zapocela vezu u kojoj je sve bilo sjajno bajno,on nezan,dobar,pazljiv,romantican...Ona taman krenula da se vezuje i tup...Nije bitno kako,ali saznala je(a da on to nije znao)da je ona njemu tu samo usput,da ne planira nista vise sa njom nego da ubija vreme kada mu je dosadno.Ona umesto da prekine to odmah nastavila kao da nista ne zna,govoreci"neka,sad znam na cemu sam,pa cu da probam da ga menjam"z;)
Jel vam se desilo tako nesto,sta ste uradile ili sta biste uradile da vam se desi?
Jesam se nasla u slicnoj situaciji, ali nisam cekala. Zasto bih?
I niti zelim niti mogu nekog da menjam. To je neposteno i prema toj osobi i prema sebi.
Zasto bismo nekog menjali? To onda znaci da ne volimo i ne cenimo tu osobu onakva kakva je.
A i na kraju se treba zapitati – koga ja sad volim?
Njega ili ono sto sam napravila od njega...
 

Back
Top