Srecna Nova Godina

topaz

Zainteresovan član
Poruka
293
Zelim svima da pozelim srecnu Novu Godinu i pozelim da podobijate vize i konacno ponovo mozete da sanjate i ostvarite svoje snove.
Draganu zelim (znate ga sa ovog foruma) da sutra kad dodje da slavimo donese malo narodnjaka da ne damo Aussijima da spavaju.

z:lol:
 
Zelim svima da pozelim srecnu Novu Godinu i pozelim da podobijate vize i konacno ponovo mozete da sanjate i ostvarite svoje snove.
Draganu zelim (znate ga sa ovog foruma) da sutra kad dodje da slavimo donese malo narodnjaka da ne damo Aussijima da spavaju.

z:lol:

Hvala topaz, i tvojima puno srece i dalje ostvarivanje zapocetog ostvarivanja snova ... (ala sam se sada zaplela, ali razumes vac na sta mislim...)

i da, za koju godinu evo i nas sa narodnjacima

z:dm3: pa da okrenemo Ozije naglavacke...

PS imam jos jednu zelju: nastavi i dalje da "ne razmisljas" kao svi oziji tamo... jedva cekam i ja da ne razmisljam svojom glavom...

srecna nova godina
 
Da se priključim željama koleginice i kolege bivši, sadašnji, budući, svršeni, nesvršeni i emigranti u povoju; onima u kratkim rukavima i onima ušuškanima na minusu.

:vatromet:Šta god smo uradili dosad, uradismo. Šta god bude dalje, biće.
Od sve šale na ovom, forumu, evo minut ozbiljnosti od mene.
Ko god misli da je prolupao, nije. :tease:Evo ja vam pišem i osećam se savršeno normalno.
Šta god ste uradili dosad, budite zadovoljni sobom (a i predsobljem z:hi:).
Šta god planirali dalje, verujte. U sebe. :andjeo:
Be cool :kafa:.
Sve što najviše želite, najbolje ćete sebi i ispuniti.

Želim vam manje priče o novcu, i više priče o ljubavi...z:dd:
A kad bude oluje, just hide under the tree, 'til it goes away.
...da, minut je prošao odavno, nastupaju sati, dani, godine...
 

Prilozi

  • baby3.gif
    baby3.gif
    5,5 KB · Pregleda: 26
  • 095.gif
    095.gif
    569 bajtova · Pregleda: 27
  • fam29.gif
    fam29.gif
    2,4 KB · Pregleda: 26
  • teu20.gif
    teu20.gif
    2,1 KB · Pregleda: 27
  • under.gif
    under.gif
    16,9 KB · Pregleda: 3
Zelim svima da pozelim srecnu Novu Godinu i pozelim da podobijate vize i konacno ponovo mozete da sanjate i ostvarite svoje snove.
Draganu zelim (znate ga sa ovog foruma) da sutra kad dodje da slavimo donese malo narodnjaka da ne damo Aussijima da spavaju.

z:lol:
HVALA I JA ZELIM SVIMA PUNO ZDRAVLJA I POSLE TOGA ONO STO SVI ZELIMO....DOBIJANJE SANSE DA SE POCNE NEKI NOVI ,LEPSI ,BEZBRIZNIJI ZIVOT ,TAMO NA .."KRAJU SVETA"...:veseljaci:z:dm:z:hi:
 

Back
Top