nevina do kraja...

Tara9184

Zainteresovan član
Poruka
158
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...
Realno ima ih jakoooo malo,ali nadje se i u Srbiji po koja...
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?
pitanje za zene je sta uopste mislite o tome,kad bi mogle da vratite vreme da li bi mozda i vi ostale nevine?
 
Fakat, i da nije zena od snova, ako je to njena zelja, postovao bih je
samo nadje se po koja koja zavrne i posle vas prekrsi to
mada je to manje vazno, vaznije je da nije to uradila pre vas, a vi mulac ispali i cekali :lol:
 
ма ајте молим вас...
и шта је урадио тај несрећник што је ишчекићао до тог брака? добио жену која нуме сејембе и мора сам да је дресира. нека фала...
добро је кад вам је жемска раније имала неколико инвентивних партнера
 
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...
Realno ima ih jakoooo malo,ali nadje se i u Srbiji po koja...
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?
pitanje za zene je sta uopste mislite o tome,kad bi mogle da vratite vreme da li bi mozda i vi ostale nevine?

najveca glupost.
 
Ma daaajtee ljudi koje su to gluposti, ja ne verujem u to uopshte i ne znam ni jednu devojku-zenu koja ceka prvu bracnu noc (mozda moja baka ali to su bile 30-te)!
I cisto sumnjam i da se Jaric to nije dobio od Adriane to je samo marketinski trik! :roll:
Drugo je kad zena ima jednog u zivotu, dugo bila sa nekim bilo im je extra i vencali se i to joj je jedini, a da idu toliko dugo i ona ceka prvu bracnu noc? Ma gluposti ciste! :thumbdown:
P.S. Moje mishljenje! :brus::gace:
 
ma mene briga sta drugi rade, znam samo da ja ne da ne bih mogla da cekam prvu bracnu noc (mogla bih, sto da ne), ali smisao toga mi je ogavan. pre svega, kakav debil ondak ta zena bude, ne zna svoje telo, ne zna sta voli, ne zna sta da zahteva niti sta hoce u seksu. drugo je bilo kad su se devojke udavale sa 16 godina, ali danas...da cekam do 35 da bih prve bracne noci dozivela neko srranje od defloracije i slicno...
ma daj bre, graditi sebe kao licnost ukljucuje i izgradjivati sebe kroz seksualnost, jer je ona, htelimi to da priznamo ili ne, nasa najdublja i najvaznija strana licnosti.
 
Ako na LjiS pitaš o tome, šta misliš kakve ćeš odgovore dobiti... a kakve na nekom monaškom forumu (ako ga ima)?

Pa ja i kaze topiki da nema sta ko tu da se pita i da trazi tudje misljenje u vezi toga.. To sam odlucis i tako radis.. Sta me briga sta drugi misle o mom sexualnom zivotu, radim sta i kako hocu , to je to.. Te neke su odlucile da nemaju sexualni zivot.. I to je odluka..
Tako da to je to ;)
 

Back
Top