Обамино улизавање Израелу и претње мујама (свим осим балканским)

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Заклињање јеврејима да ће учинити све да заштити израелске и наравно јеврејске интересе. "Потресна" прича о 3000 убијених американацa од пакистанских екстремиста. Једино нечовеку се не згади обамино улизавање.

ДеМократи у Србији не могу а да не похвале Израел и јевреје који су учествовали у геноциду над србима. Б92 финансије добија од јевреја. ДеМократе и разне НВО добијају финансије од јевреја.
 
Заклињање јеврејима да ће учинити све да заштити израелске и наравно јеврејске интересе. "Потресна" прича о 3000 убијених американацa од пакистанских екстремиста. Једино нечовеку се не згади обамино улизавање.

ДеМократи у Србији не могу а да не похвале Израел и јевреје који су учествовали у геноциду над србима. Б92 финансије добија од јевреја. ДеМократе и разне НВО добијају финансије од јевреја.

Sto toliko mrzis taj napaceni narod ?
 
Sto toliko mrzis taj napaceni narod ?

Не мрзим, презирем њихову подмуклост. Напаћени
anim_61.gif
.

Преко 500 година турскојеврејског пријатељства:
http://www.science.co.il/hi/Turkish/

Лојални турским варварима:
http://www.tallarmeniantale.com/jews-of-turkey.htm#loyal
 
Ви не можете јер немате пара. А немате пара јер не радите као они. Они све паре што покраду мећу у своје касе а ви све што од својих покрадете мећете у туђе касе. Велика разлика.
Aha,mislila sam da je tako,al reko, eto da mi neko potvrdi da se ne varam.Pa onda to sve lici na neki plan,neku teoriju..............I samo da razjasnimo,od koga oni kradu,a od koga mi?I ko si ti ,ako nisi mi?
 
Ви не можете јер немате пара. А немате пара јер не радите као они. Они све паре што покраду мећу у своје касе а ви све што од својих покрадете мећете у туђе касе. Велика разлика.

:hahaha:

sto jes jes.
 

ДеМократи у Србији не могу а да не похвале Израел и јевреје који су учествовали у геноциду над србима. Б92 финансије добија од јевреја. ДеМократе и разне НВО добијају финансије од јевреја


Hm....garantujem da je racunar na kome radis napravljen u fabrici koju su finansirale banke u kojima su vlasici Jevreji...kao i televizor....kao i mobilni telefon....kao i automobili koji vozis....mislim da je najbolje da te stvari urgentno bacis kroz prozor i kupis neke koje su pravljene u pravoslavnim zemljama, pravoslavnim novcem z:plez:
 

ДеМократи у Србији не могу а да не похвале Израел и јевреје који су учествовали у геноциду над србима. Б92 финансије добија од јевреја. ДеМократе и разне НВО добијају финансије од јевреја


Hm....garantujem da je racunar na kome radis napravljen u fabrici koju su finansirale banke u kojima su vlasici Jevreji...kao i televizor....kao i mobilni telefon....kao i automobili koji vozis....mislim da je najbolje da te stvari urgentno bacis kroz prozor i kupis neke koje su pravljene u pravoslavnim zemljama, pravoslavnim novcem z:plez:

Није јеврејин измислио кола, није јеврејин измислио струју и.т.д
anim_58.gif
. Јевреји јесу измислили комунизам и одговорни су за геноцид над многим народима. Јевреји са крвавим новцем су купили банке и фабрике.
 
Pa sto se mi ne bi ugledali na Izrael,cini mi se da ih ima manje od Srba,znaci saka jada.Mogli bi onda i mi tako.
Ima ih nekoliko puta više od nas. Rasuti su po celom svetu ali svi dišu jedan vazduh. Nas je 10 miliona i svako diše vazduh za sebe. Zato nemožemo kao oni. A imaju najopremljeniju armiju na svetu (u odnosu na broj stanovnika i veličinu teritorije). Milenijumima su stvarali svoje jedinstvo. Mi nismo u stanju da se ujedinimo ni oko jedne stvari koja je u našem sopstvenom interesu.
Kako onda misliš da i mi možemo tako? z:cry:
 
Ima ih nekoliko puta više od nas. Rasuti su po celom svetu ali svi dišu jedan vazduh. Nas je 10 miliona i svako diše vazduh za sebe. Zato nemožemo kao oni. A imaju najopremljeniju armiju na svetu (u odnosu na broj stanovnika i veličinu teritorije). Milenijumima su stvarali svoje jedinstvo. Mi nismo u stanju da se ujedinimo ni oko jedne stvari koja je u našem sopstvenom interesu.
Kako onda misliš da i mi možemo tako? z:cry:

Nema ih vise nego nas.
Sve se moze kad se hoce.
 
Finansiranje B92 i NVO , mislim one koje su ovde vazne , ide preko Sorosa . On nije Izraelac . On je Madjarski Jevrein , iz Amerike .
Sam Izrael , ima prema nama jedan stav , koji je izgradjen u periodu , kada su se u Beogradu leceila na stotine ranjenih palestinskih boraca . Nikada civili . Uvek i iskljucivo borci , ro jest oni koji su pucali u Jevreje .

Tito koji je naredio da se ova pomoc arapima , koji ratovali protiv Izraela borili organizuje . Vveoma je vodio racuna , da ni jedan palesrinski vojnik , terorista , diverzant , koji je ranjen,nikada ne ode na lecenje u Zagreb , nego iskljucivo u Beograd .

Tako je bilo i sa najvecim , uu to vreme teroristom na svetu , Karlosom .
I taj je nebrojeno puta dosao u Beograd , krio se u Mazestiku , Ali nikada nije bio u Zagrebu .
 
Ima ih nekoliko puta više od nas. Rasuti su po celom svetu ali svi dišu jedan vazduh. Nas je 10 miliona i svako diše vazduh za sebe. Zato nemožemo kao oni. A imaju najopremljeniju armiju na svetu (u odnosu na broj stanovnika i veličinu teritorije). Milenijumima su stvarali svoje jedinstvo. Mi nismo u stanju da se ujedinimo ni oko jedne stvari koja je u našem sopstvenom interesu.
Kako onda misliš da i mi možemo tako? z:cry:

U ovom momentu , svaki odrasli Izraelac ume da vozi lil tenk , ili vojni avion . Svi idu na dobrovoljnu obuku . Svi su vojno obuceni , i to svako bar za dva roda vojske . Pa eto . Ali bas svi . Od 19 do 60 godina .
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da izvucem naravoucenije iz tvoga nagadjanja.
Kako možemo ozbiljno da diskutujemo kad ti odgovaraš ovako? Ako ti nije poznata činjenica da li je Izrael priznao Kosovo ili ne za moje tvrdnje ne možeš reći da su nagadjanja. Izrael nije priznao Kosovo! To je činjenica a ne nagadjanje.
Možeš li sad da izvučeš naravoučenije?
 
Kako možemo ozbiljno da diskutujemo kad ti odgovaraš ovako? Ako ti nije poznata činjenica da li je Izrael priznao Kosovo ili ne za moje tvrdnje ne možeš reći da su nagadjanja. Izrael nije priznao Kosovo! To je činjenica a ne nagadjanje.
Možeš li sad da izvučeš naravoučenije?

Nagadjanje je sto si rekao da nikada nece priznati kosovo.
 

Back
Top