Србин невин провео 14гд у паклу Хага

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Bio je samo vlasnik kafića „Nipon“ u Kozarcu, mestašcu na periferiji Prijedora, u kome je pre rata živelo svega dva odsto Srba. Sekretar mesne zajednice - bila je najviša funkcija koju je imao u životu. Pa, ipak mu se sudilo u Haškom tribunalu, koji je osnovan da bi sudio državnicima, generalima - svima onima za koje je običan narod, kao što je on sam, glasao, ili im se obraćao po činu.
Pored toga, u presudi ovom, „relativno nevažnom“ čoveku, kako su ga opisale sudije koje su ga osudile na 20 godina zatvora zbog zločina u logorima Omarska, Keraterm i Trnopolje, definisan je i zajednički zločinački poduhvat - oblik odgovornosti koji je tužilaštvo iskoristilo da kasnije optuži ceo politički, vojni i policijski vrh SRJ i Srbije.

Nemačka televizija „Ce-De-Ef“ šalje novinarku Moniku Gras da istraži o čemu se radi. Janković, koji je bio umešan u te događaje, šalje je kod mene, kako bi mi se osvetio i prikrio svoju odgovornost. Ja sam odbio da razgovaram sa njom, jer nisam ni bio na te tri lokacije, ali me je ona, ipak, snimila bez mog znanja, a kasnije to montirala na snimke logora.

ALIBI IZ PRITVORA
DOK je još bio u pritvoru, Tadiću su ostali optuženici, kojima se sudilo za zločine u logorima Omarska, Keraterm i Trnopolje, potvrdili njegovu odbranu - da nije ni bio tamo kada su se zločini dogodili.
- Željko Mejakić, koji je bio komandant Omarske, potvrdio je da nikada nisam bio tamo.

Sa strogim, zvaničnim, nemačkim policajcima u uniformama, sleće „Lufthanzinim“ avionom na aerodrom kraj Surčina. Predaju ga našim policajcima u civilu, koji im, umesto komplikovane procedure koju su Nemci očekivali, kažu samo: „U redu je“.
- „Tadiću dokle će oni ovako?“, pita me naš policajac. A ja mu odgovorim: „A dokle ćemo mi samo njih da slušamo?“
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=10&status=jedna&vest=134892

ДеМократија у Србији као покварена плоча понавља да са хашким трибуналом мора да се сарађује. То што они скоро само суде србима, измишљају злочине само да би што више срба осудили, е то баш брига деМократе.
 
Poslednja izmena:
ma kakav pakao ....taj zatvor je kao hotel sa 3 zvezdice - ma i vishe!!!

Штета што такве као што си ти нису сместили тамо, него недужне србе.

Nije tamo tako pompezno, kao što se misli - prepričava naš sagovornik, a želi da zaboravi. - Odnosi su bili dobri samo prividno. Kao u SFRJ. Uvek su Srbi bili ti koji su potencirali druženja.
TadiĆ je bio svedok i mnogih teških događaja u pritovru. Pred njegovim je očima, kaže, umro dr Milan Kovačević, a bio je i poslednji koji je video živog nekadašnjeg gradonačelnika Vukovara Slavka Dokmanovića.
 
Штета што такве као што си ти нису сместили тамо, него недужне србе.


kad kazesh pakao pomislish na one azijske zatvore gde te drze kao u svinjcu,
jopet nisam video da je u pitanju 14 godina! mislim stavio si 14gd?!?!?! odkad je ta skracenica prisutna u nashem jeziku!
Kad prenosish neku info - daj se potrudi bre malo!

Za svaku osudu je drzati bilo koje nevino ljudsko bice toliko dugo u bilo kakvom zatvoru
 
kad kazesh pakao pomislish na one azijske zatvore gde te drze kao u svinjcu,
jopet nisam video da je u pitanju 14 godina! mislim stavio si 14gd?!?!?! odkad je ta skracenica prisutna u nashem jeziku!
Kad prenosish neku info - daj se potrudi bre malo!

Za svaku osudu je drzati bilo koje nevino ljudsko bice toliko dugo u bilo kakvom zatvoru

Јели а шта значи јопет "генијалцу". ДеМократи хапсе србе и шаљу их у хашке казамате. ДеМократе раде на затирању српства. Мисле деМократи да ће вечно моћи се иживљавати над србима. Доћи ће црни петак деМократама као што је дошао свим окупаторима Србије.
 
Јели а шта значи јопет "генијалцу". ДеМократи хапсе србе и шаљу их у хашке казамате. ДеМократе раде на затирању српства. Мисле деМократи да ће вечно моћи се иживљавати над србима. Доћи ће црни петак деМократама као што је дошао свим окупаторима Србије.

Daj ne nariči kao Vjerica nego ozbiljno pričaj - ako možeš. Za početak nam objasni kako se zna da je bio nevin.
 
Јели а шта значи јопет "генијалцу". ДеМократи хапсе србе и шаљу их у хашке казамате. ДеМократе раде на затирању српства. Мисле деМократи да ће вечно моћи се иживљавати над србима. Доћи ће црни петак деМократама као што је дошао свим окупаторима Србије.

jopet znachi opet!
To svi znadu!z:p
 
izrodila to Vjerica, ne ume on drukchije, samo tera kazamat, tiranija, vekovna srpska ognjishta i to je chitav vokabular!

Сметају ти вековна српска огњишта. Тебе је изродила смрдократија. Мени није Вјерица мајка нити ми је рођак. Вјерица има право да прокуне издајнике.
 
Сметају ти вековна српска огњишта. Тебе је изродила смрдократија. Мени није Вјерица мајка нити ми је рођак. Вјерица има право да прокуне издајнике.

Imaju i oni pravo da joj oduzmu mandati upute je u zoo vrt gde joj je i mesto. Nemojte posle da kukate.
 
Ne vidim da je to bilo kakav dokaz. Ako je tebi to dovoljno mogu samo da zahvalim Bogu što nisi sudija.

Ти си исти као судије хашког трибунала. Човека осудиле без доказа на 14 гд пакла у хагу.

Такви као ти су пустили насера орића, харадинаја и тачија на слободу и ако је доказано да су починили геноцид над србима-
 
Ти си исти као судије хашког трибунала. Човека осудиле без доказа на 14 гд пакла у хагу.

Такви као ти су пустили насера орића, харадинаја и тачија на слободу и ако је доказано да су починили геноцид над србима-

Grow up, please z:Dz:Dz:D ne raspravljam sa decom niti sa onima koji su intelektualno još u vrtiću. z:poz: z:poz: z:poz:
 
Сметају ти вековна српска огњишта. Тебе је изродила смрдократија. Мени није Вјерица мајка нити ми је рођак. Вјерица има право да прокуне издајнике.

meni nisu smetala, ali jesu ustashi Sheshelju, i Slobodanu - oni su najveci i jedini krivci shto nema tih vekovnih srpskih ognjishta...
a ti izdajice srpskog roda - i dalje njih podrzavaj,
 
meni nisu smetala, ali jesu ustashi Sheshelju, i Slobodanu - oni su najveci i jedini krivci shto nema tih vekovnih srpskih ognjishta...
a ti izdajice srpskog roda - i dalje njih podrzavaj,

Шешељ је доказао да је србин. Довољно је погледати суђење у хагу и само ретардиранима неће бити јасно да је Шешељ србин. ДеМократа тадић је доказао да је усташа. Похвала од усташкиње из новог београда:
sucutnikolicunaprijedbosn4.jpg
 
DOK je još bio u pritvoru, Tadiću su ostali optuženici, kojima se sudilo za zločine u logorima Omarska, Keraterm i Trnopolje, potvrdili njegovu odbranu - da nije ni bio tamo kada su se zločini dogodili.
- Željko Mejakić, koji je bio komandant Omarske, potvrdio je da nikada nisam bio tamo.

Sa strogim, zvaničnim, nemačkim policajcima u uniformama, sleće „Lufthanzinim“ avionom na aerodrom kraj Surčina. Predaju ga našim policajcima u civilu, koji im, umesto komplikovane procedure koju su Nemci očekivali, kažu samo: „U redu je“.
- „Tadiću dokle će oni ovako?“, pita me naš policajac. A ja mu odgovorim: „A dokle ćemo mi samo njih da slušamo?“
И ова власт да говори о хуманости и правди!
 

Stvarno je suviše luksuzan taj pritvor u Holandiji, sećam se kako Milošević sipa kafu iz termosa za vreme suđenja.
Nije prikladno, da žrtve rata prolaze najgore stvari a onda komandantima daju de luxe ćelije.
Није у реду да ослободе орића, тачија, харадинаја и остале звери који су вршили геноцид над Србима. Милошевић је издао Србе у Крајини и у томе су га помогле "демократе", уместо да гађа Загреб кад је била Олуја он је пуштао музику на РТС и забрањивао да уђу протерани Срби из Крајине.
 

Back
Top