Zasto je rock neshvatljiv?

Verujem da je ovo cest problem,imam 13 godina i stvarno mi je tesko! :cry: Mislim da je to vreme kad ti je potrebna podrska drustva,kad ti treba neko da te razume,kad...Da ne odugovlacim:Sluam rock od kad znam za sebe.Ali, problem je sto sam ranije slusala samo nase grupe(Van Gogh, EKV, Riblja Corba). Ove godine su me drugovi iz susedne skole napalili na trani rock, punk i metal. Prvo sam pocela sa Nirvanom, to je preslo na Deep Purple, Metallicu, Zeppelin, Iron Maiden, The Doors...I sve je to cool.Ja stvarno uzivam u toj muzici.Ali,niko me ne shvata.Moje drustvo:reperi,nema narodnjaka, ali se pale samo na debilke poput Britni Spirs,J.LO itd. Ja sad kazem da su debilke, ali pred njima drzim misljenje za sebe.Postujem njihovo misljenje,a oni ne postuju moje.I pocnu da lazu:Ema se drogira, Ema pusi, Ema pije...Zasto? :?: Zato sto oblacim majce sa grupama, gubim se ponekad, ludujem uz rock.Oni to ne shvataju.U celoj generaciji ima samo jeos treoje rokera, ali ja zelim da se druzim sa svima.Ne mislim da coveka skroz odredjuje muzika.Naravno, lepsi su mi metalci sa dugim kosama nego reperi(moja prva i nepreboljena ljubav je, pak, bio reper).Dosadilo mi je da me svi izbegavaju i tretiraju kao narkomanku jer se nekad povucem u svoj svet.Posto sam kao naj djak u svojoj generaciji,nastavnici su se takodje zabrinuli.Ali ja zivim za rock.Stvarno.To mi stoji.Ne znam sta da radim.Zasto moje drustvo ne moze da prihvati moj stil? Ima li neko slican problem? :oops:



mnogo ste pametni vi rokeri pa vas zato ,,glupi,, ljudi ne mogu kapirati?
eto bar si pametna,to je izgovor!!!:mrgreen:
 
Код мене у колима су тренутно хитови - Југић (Јована нешто и Бојан Томовић ваљда) и Бата (Бобана Рајовића), а као што можеш приметити веома сам интелигентан :mrgreen:
 
To je stvar koja se ne da objasniti ovako pismeno preko foruma.
Shvatićeš je sama, kad budeš malo odrasla i upoznala puno ljudi i njihove osobine.
Fala ti, ja bih se ubila pokushavajuci da iole pojasnim... :roll:
A klasichnu bih izdvojila jer chovek koji moze da slusha i razume klasichnu muziku ipak mora da ima razvijene ganglije, koliko toliko... Bar ja tako mislim. Ja lichno ne slusham, al moja keva voli da je pushta mom keru ( :mrgreen: ) pa sam se naslushala, a bogme i uzivala. :cool:
 
Fala ti, ja bih se ubila pokushavajuci da iole pojasnim... :roll:
A klasichnu bih izdvojila jer chovek koji moze da slusha i razume klasichnu muziku ipak mora da ima razvijene ganglije, koliko toliko... Bar ja tako mislim. Ja lichno ne slusham, al moja keva voli da je pushta mom keru ( :mrgreen: ) pa sam se naslushala, a bogme i uzivala. :cool:

Класична музика је кул... све док је мој стари не пусти у колима :dash::dash::dash:
 
Ona pesma je strašna.

I sad treba klinka od 13, 14, 15 godina (a to je, jelte, ciljna publika) da sluša tako nešto i da pomisli da je to normalan obrazac ponašanja i kad krene u grad da treba da traži samo dečka s BMWom. I da pomisli da je normalno da se kreše u tom istom BMWu.
 
Rock je nesvatljiv zato jer triba imat muda živit rokerski.

Rock nije stil odjevanja.


Rock nije marka pića.

Rock je Život onakav kakav život je .

Bez lažnog sjaja i upadanja u crnjake.


Rock je divna sredina koja je u medijskom svjetu okarakterizina kao utopistička ili agresivna.
 

Back
Top