PARENJE MACAKA (Sijamaca)

Belgrade12121

Obećava
Poruka
76
Ja imam muzijaka starog sada vec 2 godine,ocigledno je da ima nagon i posto nameravam da ga parim u sto skorijem periodu,voleo bih da vidim kakva vi iskustva imate sa tim?
Ko treba doci kod koga? Koliko vremena trebaju provesti zajedno?
I naravno ako neko ima zenku za parenje tu smo :)
 
Ja imam muzijaka starog sada vec 2 godine,ocigledno je da ima nagon i posto nameravam da ga parim u sto skorijem periodu,voleo bih da vidim kakva vi iskustva imate sa tim?
Ko treba doci kod koga? Koliko vremena trebaju provesti zajedno?
I naravno ako neko ima zenku za parenje tu smo :)

Може и једна и друга варијанта, и мачак код мачке и обрнуто. У принципу, боље је тамо где су бољи услови и
где могу једну собу да одвоје за мачке.
Е сад једном су власници мачора дошли код нас и "ствар" је била обављена за 4 сата, док смо ми са власницима
мачора ћаскали и пили кафу. Нашој маци се очито допао тај мачор и она њему, тако да је то била љубав на први
поглед. Мачке се за време парења дерњају невиђено, а женке хоће да лупе и огребу мачоре, али мачори нису
мутави па знају како треба да одреагују и да се заштите, мада у главном ћуте и трпе "батине" и чекају згодну
прилику да "наскоче", тако да људи у те њихове шеме не треба да се мешају и интервенишу.
Једном сам одвела мацу, у једну баш велику гајбу, где је била у гостима недељу дана, а ја сам је сваки дан
посећивала и закључила сам да јој је тамо сасвим ок.
За време парења храна их не интересује претерано, што наравно не значи да не треба да имају нон стоп хране и
воде.
 
Tigar trazi devojku, ukoliko ima zainteresovanih, molimo, ne ustrucavajte se,
Tigar se ne predaje tako lako :gace:

Evo i njegova slicica
tigar.jpg
 

Back
Top