nostrifikacija dipl. zdravstvene struke u Italiji

misticlady

Ističe se
Poruka
2.441
kao prvo interesuje me da li neko od vas koji zivite u italiji znate gde se u Milanu nalazi ministartvo za zdravstvo?
evo o cemu s radi...imam dipl.stomatoloskog teh.skolu sam zavrsila u beogradu i sad bih htela da nostriikujem tu dipl.u milanu.u beogradu sam prevela svu dokumentaciju i sve diplome i u sudu overila apostilom.ta dokumenta su mi dostavljena i sada treba ja nesto da uradim ovde,odnosno da odem do ministarstva i da predam ta dokumenta.ako neko zna gde se nalazi ministarstvo zdravlja neka mi napise adresu ili ako znaju neki najlaksi put sta i kako uraditi i sta je sve potrebno od dokumenata da dostavim.hvala svima koji se ptrude da mi pomognu...ovo mi je potrebno zbog moguceg zaposlenja u bolnici
 
Obrati se Italijanskoj ambasadi u Beogradu,oni bi trebali da imaju sve informacije.Ja sam sve dokumente prevedene i overene nosila u I.ambasadu da ih i oni dodatno overe i da potvrde verodostojnost dokumenata.
Ja mislim da bi trebala da se obratis ministarstvu za rad tj direzzione provinciale del lavoro u Milanu se nalazi u ulici Via Mauro Macchi 9! U Italiji je isto ministarstvo za rad i zdravstvo. Ne znam da li vec imas permesso di soggiorno,dozvolu za boravak i rad.Bez toga se ne mozes zaposliti.
Srecno!
 
eleonora zahvaljujem ti se na svemu.ako neko ima slicni problem,pa ga je resio neka mi se javi.posedujemo sve papire sto se tice Italije,ovde smo u reguli,muz mi je u stalnom radnom odnosu ali bi zeleo da promeni posao tj.da radi usvojoj struci.mene je mrzelo da objasnjavam puno,radi se o njemu i njegovoj diplomi a ne o meni.Hvalaz:)z:)
 

Back
Top