Djevojke sa cuclastim ustima

Marijan Lazic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
319
Cao,

Sta mislite o djevojkama sa cuclastim ustima koje danas plijene paznju na ulic.Gdje god da odem cuclasta usta su tu.Ranije nije bilo takvih djevojaka sve dok evolucija nije pokazala kako se odrzavaju nase cure.

Da li smatrate da je oralni seks uveden osemdestih pojavom treceg kanala i erotskih filmova Tereze Orlovski.:poklon:
 
images
 
Pa i meni se vishe svidjaju momci sa vecim, punim ustima nego sa tankim, ali to ne znaci da se oni neshto posebno lepshe ljube ili neshto drugo vec od ovih sa manjim ustima, jednostavno mi je tako lepshe. :manikir:
Inace i ja bih volela da imam takve pune usne, kao Angelina Jolie...eeeehhh...shta cu....:aha:
 
Cao,

Sta mislite o djevojkama sa cuclastim ustima koje danas plijene paznju na ulic.Gdje god da odem cuclasta usta su tu.Ranije nije bilo takvih djevojaka sve dok evolucija nije pokazala kako se odrzavaju nase cure.

Da li smatrate da je oralni seks uveden osemdestih pojavom treceg kanala i erotskih filmova Tereze Orlovski.:poklon:
Ћао и теби.
Мислим да девојке са цуцластим устима имају више је ... овај удварача и да су из богатијих кућа. Еволуција је показала да су богати људи углавном и лепши после своје осамнаесте године z:)
Не знам кад је "уведен" у употребу а осамдесетих сам била мала
 

Back
Top