Glumac koji sigurno ne umire

Nema dvosmislenosti. Imas fizicku smrt i smrt u secanju. Ja rekoh da mi vrlo bzo odu iz secanja. Dakle, nema besmrtnih. I kada vidim film sa njima nemam osecaj da su zivi ili da bilo akko reagujem. Ali kada citam knjigu nekog dobrog pisca ne mogu da poverujem da nije medju zivima, na primer. Dobar pisac je besmrtan, pevac sa odlicnim glasom, slikar i sl. Njihov talenat ih je ucinio besmrtnim.

To je naravno tvoj individualni dozivljaj.
Meni su i filmski umetici,umetnici,svakako da ima dosta njih koji ce ostati besmrtni,i koji su ostavili dosta toga iza sebe.
Pa i Merilin Monro,ona nikada nece umreti.Njen mit.
 
Nema dvosmislenosti. Imas fizicku smrt i smrt u secanju. Ja rekoh da mi vrlo bzo odu iz secanja. Dakle, nema besmrtnih. I kada vidim film sa njima nemam osecaj da su zivi ili da bilo akko reagujem. Ali kada citam knjigu nekog dobrog pisca ne mogu da poverujem da nije medju zivima, na primer. Dobar pisac je besmrtan, pevac sa odlicnim glasom, slikar i sl. Njihov talenat ih je ucinio besmrtnim.

Cekajte malo, da li se pitanje odnosi na to kog glumca zbog njegovog talenta i rada smatramo vecnim i figurativno besmrtnim, ili pitanje se odnosi na strvine koje pobiju 1000 ljudi po filmu a njima ne moze niko nista? :)
...........
 
živ je Stiv MekKvin umro nije....
T233929~Steve-McQueen-Posters.jpg

8793stevemcque.jpg

Steeve-McQueen.jpg
 
Poslednja izmena:
Al Paćino
Robert de Niro
Džim Keri
Nikola Kojo
Entoni Hopkins
Tom Kruz
Brus Vilis
Brus Li z:D
Lazar Ristovski
Semjuel Džekson

i

naravno


nezaboravni

i najbolje znani kao

"FelixDeSouza":worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:


Što se Sigala tiče...oh...voleo bih da zaboravim tog lika!
 

Back
Top