Tisuće europljana izašlo na ulice protiv Izraela

Pročitaj malo bolje europljani i arapi zajedno su demonstrirali protiv agresije Izraelske armije na republiku Palestinu i njezine građane.

na ovom snimku mi deluje da su 95% arapi, ali to nije bitno
bitno je da ih je hamas prvi isprovocirao, i sto nema protesta kad ovi postavljaju bombe pod izraelske autobuse, i tu staradaju nevini takodje
ja sam protiv svakog rata ali nije ovde samo Izrael krivac
 
samo neka mi neko kaze posle svega da je Izrael prijatelj .. mamicu im cionisticku .. civile ubijaju . Izraelci su genocidan narod bas kao i njihovi ktitori iz SAD-a a takav narod treba unistiti .... Ja sam protivnik nasilnog islama ali ne mogu vjerovati da neko ubija civile tako bez milosti .. i to narod koji je patio u II sv. ratu .. strasno ///..

ja se ne mogu dovoljno načudit kako ti ne dobiješ trajni ban za tvoje izljeve mržnje prema raznoraznim narodimaz:((
 
na ovom snimku mi deluje da su 95% arapi, ali to nije bitno
bitno je da ih je hamas prvi isprovocirao, i sto nema protesta kad ovi postavljaju bombe pod izraelske autobuse, i tu staradaju nevini takodje
ja sam protiv svakog rata ali nije ovde samo Izrael krivac

Moderatori brisite postove ovog Raleta ...ako neko od EU ambasadora vide sta pise ili Oli Ren i Solana pa ima da kasnimo u Evropu zbog njega.
 
E Rale Rale i ti hoces u EU a neces da se solidarises sa ostalim evropljanima.....umesto da si vec sad ispred izraelske ambasade i da demonstriras.Nikad tebe u EU primiti nece ni vize ti ukinuti nece.

ma zajedno cemo u EU., primamo i tebez:mrgreen:...........
nego pogledaj bolje snimak, arapi 99%, nesto ne vidim nemce ili svedjane
ali ne kazem da ne treba da se bune protiv rata, samo gde su bili kad su ginuli izraelci
 
samo neka mi neko kaze posle svega da je Izrael prijatelj .. mamicu im cionisticku .. civile ubijaju . Izraelci su genocidan narod bas kao i njihovi ktitori iz SAD-a a takav narod treba unistiti .... Ja sam protivnik nasilnog islama ali ne mogu vjerovati da neko ubija civile tako bez milosti .. i to narod koji je patio u II sv. ratu .. strasno ///..

Aj da prilozim dokaze

nexied.jpg
 
ja se ne mogu dovoljno načudit kako ti ne dobiješ trajni ban za tvoje izljeve mržnje prema raznoraznim narodimaz:((

Ma koga ja mrzim . Ja ne mrzim Jevreje u globalu vec cioniste i to necu da ponavljam , ne mrzim ni vas Hrvate .... pa svi smo ljudi ja mrzim pojedince ... Recimo za mene je Obama MAJMUN ... al ne zato sto je crnac . Izrael je genocidan .. al ne zato sto sam ja neki nacista ili antisemita , /// z:poz:
 
To je najlepse. Ko kad gledas recimo Celzi-Arsenal i ne navijam ni za jedne ni za druge vec samo za to da bude sto vise golova z:lol:

Е ј.б.г. ја увек навијам за Арсенал, осим кад би са Звездом играо, и још када се одигра кладионица... уффф свим срцем сам уз тикет! Не знам да ли има негде да се одигра Израел-Муџоси... Треба играти на велики број жртава, пар хиљада у плусу.
 

Back
Top