Povratak Šintera - drama u azilu Mladenovac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad su u KV otvarali sličan objekat, prvo su između ostalog raspisali tender za nabavku hrane, vet. apoteka sa najpovoljnijom ponudom je dobila ugovor. Sve ostalo spada u domen korupcije a na direktnu štetu pasa tako da nisam iznenađena razvojem situacije ni kod vas, u Mladenovcu. Nažalost, svuda je tako. A što se tiče EU, oni su svoj problem rešili tako kako su ga rešili a sad nama pametuju! z:(( Naravno da sam pristalica CNR i udomljavanja ali treba postaviti neke kriterijume. Za početak, poraditi na tome da se ta sredstva stvarno odvajaju za životinje i prema tome odlučiti koji je pas/mačka za koju kategoriju. I uključiti staratelje-volontere (ili ih čak i plaćati simbolično, zašto da ne?!) za bolesne pse do izlečenja.
 
Ja sam lepo predvideo šta će na kraju biti i to sam rekao na temi o mladenovcu pre nego što je zaključaše. Rekao sam da ću se javno izviniti ako sam pogrešio u proceni ali izgleda da nisam. Pratio sam temu od početka i imao sam više informacija od ostalih ali uključio sam se tek na kraju kad sam uvideo da neki ljudi nemaju kočnice i ne znaju kada je kraj.
 
Kraj se vec desio, a ovo su izmisljeni trzaji i pokusaj da se neobavesteni nalepe i upetljaju pa da igranka predvodjena Blagojevicima pocne ponovo. Ko je pratio temu o Mladenovcu zna sta je bilo, ko nije sada moze da pocne da postavlja pitanja i da na taj nacin nesvesno bude upetljan u jos jednu prevaru.
Ovo je vec druga tema koju new folder otvara ne bi li pokrenuo lavinu izmisljotina. Izgleda da je zaista potrebna inteligencija da se shvati da je necemu kraj.
z:plez:z:poz:z:hi:
 
Ne treba da ja ništa da pokrećem i nemam razloga za tako nešto ali zar ne bi trebalo prvo proveriti svaku informaciju pa tek onda nekog optužiti da muti vodu ovde. Pozovite predsednika pomenute opštine pa ga lepo pitajte - to nije teško. Pomenuti azil nije smeo da se ovako rasturi preko noći u sred zime od strane ljudi sumnjivih moralnih vrednosti koji još imaju i ličnog interesa u svemu ovome. Moglo je sve drugačije da se ovo sredi a ne kao na divljem zapadu. Nisam prorok ali činimi se da će povodom ovog slučaja "leteti perije" na sve strane u narednim mesecima - imam takav osećaj. Videćete da će ovaj slučaj pokrenuti i druge slične u Srbiji.
 
Idemo ispočetka? Neću vas pitati gde vam je moral u iznošenju ovakvih neistina, jer morala niko vezan za ovo navodno udruženje ni ne može imati, ali vaše laži ostavite za vaš sajt dok ga još imate! Dovoljno je pogledati postove i "exluzive" na vašem sajtu i svakom je jasno! Očigledna je greška što je tema sklonjena i zaključana jer sada pokušavate izmišljotinama da iščeprkate i obmanete ljude koji je nisu pratili ili su novi na forumu!
1. Kada je Branka apelovala ovuda da se uzmu psi, jer nemaju uslova u azilu pravljenom za 40 pasa, garantovali ste da su to izmišljotine i da niko neće seliti azil.
2.Opština je reagovala davno pre zime i od marta meseca čeka vaše iseljenje, što je skoro godinu dana, ane deset dana koliko su sami Blagojevići dali rok!
3.Za to "preselenje" odgovaraće neko krivično, jer od celog azila, preseljeno je sve što se moglo poneti i nekoliko rasnih pasa koji su trebali biti udomljeni od strane Kristine Paskaljević! Ostavili ste pse usred zime na otvorenom, bez ijedne kućice! Gde će vam duša gospodo? Ti mrtvi psi idu vama na dušu, abogami i na savest! Nadam se da ste seobogatili od par gvozdenih šipki, dasaka i kućica!
Ovoga puta g-dine prevazišli ste samog sebe!z:dm4:
Gospođa Branka Stojanović je bila VLASNICA azila koji je preseljen i koji ste joj OTELI i ima svoju profesiju od koje je uspešno održavala azil, pre nego što ste se pojavili sa vašim megalomanskim planovima! Vas svrbe pare, ali nećemo vam pričiniti zadovoljstvo, moraćete još malo živeti u neznanju. Da, opština pravi na tom mestu azil, za jedan mali broj pasa, a šta će uraditi sa novcem ili će ga potrošiti to ćete morati NJIH da pitate, za sada imate druge probleme! Ili ste zaboravili?!
''Centar za spas životinja''
Mladenovac-Beograd,
'' Društvo za spas životinja Snupi''
Mladenovac

Zapisnik o pismenom izjašnjavanju osnivača Društva za spas životinja "Snupi" i ''Centra za spas
životinja'' Mladenovac-Beograd, a povodom smene predsednika oba društva kao i potpunog isključenja iz članstva
Blagojević Daniela predsednika udruženja "Snupi", Radoičić Slađane predsednika udruženja "Centar za spas životinja ", kao i njihovih srodnika članova oba udruženja istovremeno: Blagojević Vladana ( oca i supruga) i Teofilović Vukosave majke Slađane Radoičić.

Blagojević Daniel i Radoičić Slađana su i osnivači oba ova udruženja koja su i registrovana zbog preuzimanja azila budući da je neuspela smena predsednika "Društva za zaštitu životinja Mladenovac" Branke Stojanović, tadašnjeg držaoca azila , te su nakon odluke o smeni članovi udruženja preuzeli ponovo brigu nad azilom za pse u Opštini Mladenovac ,Selo Mladenovac.

Oni su od 24.08.2007 god. preuzeli brigu nad azilom za pse u Selo Mladenovcu, opština Mladenovac.

Odlukom o smeni i potpunom isključenju ovih članova zbog totalne nebrige i pasivnog ubijanja životinja dana 28.11.2008. na sastanku društva ''Snupi'', za sada su prestale sve njihove nečasne radnje sa životinjama
u azilu, no posledice su strašne i ko zna kada i da li će biti sanirane

Još jedna u nizu sumnjivih radnji Danijela Blagojevića i Slađane Radoičić je registracija ovog drugog društva "Centar za spas životinja" u kojem su kao članovi potpisani isti ljudi kao i u "Snupiju" a da sami o tome nismo ništa znali! Budući da smo ovu informaciju dobili naknadno sada isti postupak ( smena i potpuno isključenje iz članstva) moramo obaviti i za ovo udruženje, a kako na spisku ima ljudi koji nisu iz Mladenovca, ovim putem im upućujemo javni poziv da nam se pridruže i iznesu svoje mišljenje u skladu sa statutom udruženja, budući da nam je identitet ovih osoba kao i adresa nepoznat.

Pored nas potpisanih članova, članovi društva ''Centar za spas životinja''
su i :
- Stanković Dejan
- Aćimovć Nadežda
- Vasić Nikola
- Šerić Verica
Predlažemo ovim beogradskim članovima ovog udruženja da i oni podrže
našu odluku i pismenim izjašnjavanjem o njihovom isključenju prilože
ovom našem zapisniku, i tako se svi skupa ogradimo od njihovih
mnogobrojnih prevara i obmana, sve pod parolom ''POMOZITE AZILU''.

Razlozi za isključenje iz društva:
1. Laži koje kruže na njihovom sajtu (udomljeno 1050 štenaca ostalo)
www.netbre.info/animals
2. katastrofa u azilu
3. krađa materijala i kućica iz azila, odnošenje u nepoznato radi
gradnje privatnog azila čime bi imali pokriće za laži na svom sajtu www.netbre.info/animals
(da poseduju azil itd...)
4. Udomljavanje obolelih štenadi, uglavnom bez ugovora i provere, a
sve radi donacija i priloga od kojih su samo oni lagodno živeli a ne
psi.
5. Azil za koji se grčevito bore (zbog donacija), niko od njih troje
ne ulazi niti ih brine što psi svakodnevno propadaju i živi trule u
blatu. Sve brige i muke su na g-đi Ruži, ženi od 67 godina koja pse
iskreno voli i zajedno sa njima pati.

Azil 28.11.2008.

Kada smo sada ušli u azil nismo znali koga pre da spasavamo, situacija
je haos, užas, svi su u blatu, treba mnogo toga da se uradi, a oni su
čak pokrali i lekove koje smo imali. Izbrojali smo 135 pasa, šta je sa ostalima ne žele da kažu, kao što kriju i lokaciju na koju su preneli ukradene stvari i materijal.

Sada ne znamo odakle da počnemo, budući da su svi psi na otvorenom, novca nemamo, oni su nam pokupili i ono malo privatnih zaliha što smo imali. Dođite da vidite kako je velika njihova "humanost".

Molim vas nemojte imati milosti prema tim ljudima.
Imali su vremena 16 meseci da u azilu poprave situaciju ali oni su
upropastili sve ono što je bilo pristojno.
Za 16 meseci prikupili su u Knez Mihajlovoj i previše novca. Taj novac
su potrošili na piće, kocku, cigarete,mobilne telefone, kompjuter,
kameru... Od tih priloga su kupili i auto koji koriste za lične
potrebe a ne za azil. Dakle, oni su od toga lagodno živeli, a za azil
i pse je bilo sve manje i manje, sve dok nisu sve upropastili.

Za svakog ubijenog i rastrgnutog psa kažu ''prirodna selekcija''.
Ni sa kiim u društvu nisu hteli kontakt da ih niko ne bi kontrolisao.
Njihova taktika: sami sakupljaju pare, sami broje, sami troše.
Psi svaki dan dobijaju hranu iz staračkog doma, granula nema,
ponekad samo za štence. Oni ne ulaze u azil i nije ih briga da li su
psi žedni, gladni, bolesni i u kakvim su uslovima.
E baš zbog tih uslova smo ih i smenili. Naravno i zbog svakodnevnih
laži, te sada ni sami ne znaju šta je istina i koga su šta slagali jer
za svakog imaju drugu priču, nove laži itd. A istina je samo jedna.
Njihov greh nije samo prema psima, već i prema g-đi Ruži koja je
sve sama radila. Žena od 67 godina, sama sa 150 pasa i po kiši i po
snegu gazi blatu do guše zajedno sa psima, vrlo često se vraća kući
pešice.

Štenad za udomljavanje su posebna priča, to vam je Bogu plakati.
Donosili su ih sa svih strana i ubacivali u «vagon smrti» ispred
azila. Retko koje je odatle izašlo živo, uginjavali su i otezali su se
danima, ni pogledali ih nisu, samo ih je Ruža svaki dan pakovala u
kese pa pravo u kontejner, pa sa đubretom na Mladenovačku deponiju.
Ako ni zbog čega drugog, bar zbog tih malih mučenika koje su i bolesne
udomljavali, moramo im zabraniti rad sa životinjama jer to je klasična
zloupotreba i mučenje životinja zarad lične koristi.

Zato se i bore da imaju privatni azil pa da ih niko ne kontroliše.
Naši glasovi su potpisi za isključenje porodice Blagojević-Radoičić
iz društva ''Centar za spas životinja''! Pridružite nam se!Nepridruživanjem ovom pozivu neka bude na vašoj savesti..

- Milisavljević Grozdana - 064/ 98- 26- 131
- Kuzmanović Zoran
- Ivković Milovan
- Kalenić Olga


S poštovanjem,
članovi ''Društva za spas životinja Snupi'', Mladenovac,
ujedno i članovi udruženja ''Centar za spas životinja'' Mladenovac-Beograd
- Stanković Dejan
- Aćimovć Nadežda
- Vasić Nikola
- Šerić Verica
Ovih četvoro "članova" bili su zaprepašćeni saznanjem da su u tom udruženju! Ljudi su jednom prilikom potpisali peticiju na njihovom štandu i na taj način su prevareni!z:cry:
Hvala na radnom mestu, moraću da razmislim...
 
Ne znam zašto me stalno optužujete da sam "strani plaćenik" čim se nešto ne slaže sa vašim mišljenjem - ja sam samo izneo informacije do kojih sam došao u vezi ovog slučaja i ništa više. Mislim da ste ovog puta promašili temu govoreći o stvarima koje su se već dogodile ovde je reč o sadašnjoj situaciji. Lično ne verujem u autentičnost ovog dokumenta gde nema ni potpisa ni pečata a po načinu pisanja ja sumnjam da je ovo neko napisao specialno za forum. U kom normalnom dokumentu stoje reči: "Molim vas nemojte imati milosti prema tim ljudima.", molio bih administratora da reaguje jer se ovde otvoreno poziva na linč nekih ljudi. Mislim da niko normalan ne može ovako neko da izjavi napiše ili još gore objavi kao što ste vi to uradili. Pre nego što nešto napišete ili objavite bilo bi dobro da to i pročitate.
 
Ova rasprava će epilog imati najverovatnije na sudu, jer gospoda koja se bave klevetanjem postavljanjem senzacionalnih vesti , laganjem, varanjem , falsifikovanjem potpisa, lažiranjem dokumenata, a misle da su zaštićeni i dobro skriveni iza nickova i lažnih imena (new folder) treba da nauče da se ne može baš tako , da postoji zakon,a ono što je najvažnije u celoj priči da više ne mogu da se bave zlostavljanjem i zanemarivanjem životinja, radi sopstvene dobiti!
Da, gospođa Branka Stojanović je ušla u azil koji su joj oteli na nepošten način i to na molbu članova Snupija! Nastavila je da se brine o utrostručenom broju pasa, uprkos tome što su lešinari odneli i poslednji ekser koji su mogli da otkuju! O neosnovanim i izmišljenim optužbama onih koji su ostali bez sredstava za život i njihovim nepostojećim donacijama ( sem onih u gotovini koje su završile u džepovima) nema smisla govoriti!
Dodaću samo na račun vesti sa tog netbrešatro.dezinfo:
Tog "honorarnog" radnika upoznala je grupa koja je bila na sastanku u opštini na čelu sa Vladimirom Terzinom savetnikom gradonačelnika i Kristinom Paskaljević i koji je izašao pred nas polugo, klateći se pod dejstvom alkohola, te ga je Branka udaljila iz azila, zajedno sa još jednim pijancem-honorarcem. U azilu je trenutno situacija ovakva:
Nakon odlaska i smenjivanja Danijela Blagojevića sa mesta predsednika Snupija, kao i njegovih srodnika iz članstva udruženja, isti su pored svog odnetog materijala sa placa, odneli i pečat udruženja, brojeve žiro računa, te se korišćenje istih smatra falsifikatom. Odneli su čak i čitač čipova dobijen na ime udruženja, kao i sve pisane tragove i kartone pasa. Situacija je veoma loša, budući da su psi ostali potpuno razgrađeni u par čopora, što je neminovno dovelo do krvavih obračuna! Nisu imali nikakvo sklonište od hladnoće, kiše, snega, ali im je Branka uz pomoć par volontera i plaćenih ljudi, bar improvizovala nešto dok se ne završi izgradnja. Danas je završeno obeležavanje pasa, otežano zbog nepostojeće dokumentacije, kao i nedostatka čitača, ali su ipak na kraju dobili jedan i čipovali su više od polovine tj preko 80 pasa! U azilu je zatečeno 134 psa, u međuvremenu su stigli još neki,a mali broj pasa je sterilisan, te je veliki broj skotnih kuja koje nisu mogle biti vakcinisane. Tačan broj je za sada nemoguće utvrditi budući da ih treba sve pregledati i napraviti novu dokumentaciju, a sve ovo neka ide na čast onima koji zadržavaju dokumentaciju sveteći se na taj način!
Od danas počinje i ozbiljno lečenje svih sa demodeksom kao i drugim oboljenjima, a za to je sredstva izdvojila Opština Mladenovac! Hvala im na svemu! I dalje važi poziv da se pomogne u kućicama ili čemu već....
 
Ne mogu mnogo da pomognem oko dasaka i kućica, nikad nisam bio u Mladenovcu i ne znam gde je azil i ne mogu nikom ništa da naredim da vrati ili slično. Meni nije jasno šta će opštini stare daske kada pravi novi azil iz početka. Hvala bogu da nisam upetljan u ovu prljavu igru pa nemam razloga da se plašim tužbe što se za vas ne bi reklo jer ste od početka prisutni u ovoj priči oko azila. Vaše ime se svuda provlači od početka, da sam na vašem mestu ja ne bih trčao u susret zakonu već bih bežao od njega.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu mnogo da pomognem oko dasaka i kućica, nikad nisam bio u Mladenovcu i ne znam gde je azil i ne mogu nikom ništa da naredim da vrati ili slično. Meni nije jasno šta će opštini stare daske kada pravi novi azil iz početka. Hvala bogu da nisam upetljan u ovu prljavu igru pa nemam razloga da se plašim tužbe što se za vas ne bi reklo jer ste od početka prisutni u ovoj priči oko azila. Vaše ime se svuda provlači od početka, da sam na vašem mestu ja ne bih trčao u susret zakonu već bih bežao od njega.
ali zar ne bi trebalo prvo proveriti svaku informaciju pa tek onda nekog optužiti da muti vodu ovde.

Vi nikada niste bili u Mladenovcu, nikada niste bili u azilu, samo ste dobro "informisani", i naravno uvek proveravate informacije?
Onda ste verovatno veoma bliski srodnik Blagojevićima ili njihovom sponzoru koji ih obožava malo više nego što sami sebe obožavaju, jer zaista ne znam u koga bih imala takvo bezuvetno poverenje u nešto o čemu mogu samo da čujem!?
Nemam šta da krijem, čega da se stidim, naprotiv PONOSNA sam što sam učestvovala u spašavanju 140 pasa u Mladenovcu, a tužna i stidim se zbog onih drugih koji su dozvolili da se u ovom sektoru dese tako ružne i kriminalne stvari i ljudi!
Psi treba da žive i dok se ne završi započeto! Strašno je ostaviti ih na ovoj način bez ikakvog skloništa! Gde vam je savest, ma ko da ste?
 
Prvo sam bio "strani plaćenik" a sad postadoh i rodjak jedne od sukobljenih strana. Ništa od svega ovoga, ja imam ličan motiv u ovom slučaju. Ja sam prvi postavio post na temu ovog centra za spas životinja gde sam tražio pomoć za njih a onda je neki od "Topalovića" video to i zloupotrebio ovaj post za svoj lični obračun sa drugom stranom. Rezultat je rasturanje azila i sve ostalo da ne prepričavam. Imam pravo da iznosim svoje mišljenje i svoja predvidjana. Evo javlja mi se da opština nikad neće uraditi ono što je obećala.
 
Gospodine ovo nije mesto za gledanje u kristalnu kuglu! Odlično ste napisali:"tražili ste pomoć ZA NJIH" jer psi ionako ne bi ništa videli! Pokazali ste se svi zajedno ( vas troje, eventualno četvoro) kao sjajni manipulatori i premašili ste daleko barona Minhauzena, no pravda je spora, ali dostižna...naročito ona "odozgo". Opština već ispunjava ono što je obećala, čak i mnogo više, ali neću vam otkriti ŠTA da se ne sekirate mnogo. U svakom slučaju dobro će doći i novac koji će dobiti od odštete kada za to dođe vreme. Ako ništa drugo, ješće bar mesec dana HILLs od "sponzora" koji će naučiti šta to znači!
To što naglašavate da nikada niste bili u Mladenovcu, videli azil, zaist doprinosi vašoj tvrdnji da iznosite prave činjenice, mada je meni jasan razlog. Uostalom, odmorite se malo, nemamo više o čemu raspravljati, trebaće vam energija za ono pravo mesto za to!
Nažalost, katastrofalna situacija u kojoj je zatečen azil za trenutak je obustavila radnje oko gašenja "Centra za spas životinja Mladenovac", ali će se nastaviti uz krivične prijave. Mnogo je "slučajnosti" koje su pogodile "protivnike", da bi bile baš "slučajne". ARC-u je pričinjena velika materijalna i moralna šteta; G-đi Branki je ukraden inventar koji je godinama stajao na tom mestu, ali ono što se desilo baka Olgi Kalenić prevazilazi svaki kriminalni um:podmetnut je požar izgorele su kućice, a tri mačke nestale, verovatno izgorele!?
Ostajem bez teksta...
 
Vama je baš smešno, zar ne? Nisam ni sumnjala! Ne brinite, ima onih koji su plaćeni za ovakve poslove, oni će ih naći! Mačke sigurno ne , ali isteraće po nekog miša! Možemo se nas dvoje zabavljati , ali nema više svrhe dragi moj! Nema više Knez Mihajlove za jošmaloudruženje, nema azila , sem ako ne nađu sredstva pa sve po zakonu....Sad možete da slavite i posvetite se vašem psu ako ga imate!
 
Kao prvo nemam psa, držim mačke. Drugo nisam se šalio. Treće ne zabavljam se, vi ste na mom postu a ne ja na vašem da vas podsetim. Sve je ovo od početka bilo sumnjivo zbog čega je borba oko ovog azila, ko su učesnici, šta su skriveni motivi i šta će na kraju biti. Mene to interesuje i ništa više.

gos Olga me je zvala isti dan kad joj je zapaljena kuca , zena je stara i morala je dok je gorela vatra da ulazi u kucu i da iznosi mace da se ne bi ugusile od dima, u svoj toj pometnjina kraju dana nije uspela da nadje 3mace z:(
Olga kalinic je jedna stara baka jako dobra nema neprijatelja a u skorije vreme se samo sukobila sa Blagojevicima , nije ih optuzila ali je prijavila policiji i trazila vestacenje !!!
Pa cemo videti ko je kriv a ko ne !!!

A vi posto ne poznajete ni Branku a ni gosOlgu nemojte osudjivati vec sagledajte cinjenice i otidjite do azila u Mladenovcu i do stana baka Olge pa se u sve uverite !!!
Sagledavate samo jednu stranu sto ne mora da bude uvek tacno UVEK postoje dve strane price pa poslusajte i ovu , mozda ce vam nesto biti jasnije !!!!

Ali posto mislim da se iza ovog nika krije Danijel Blagojevic onda je njemu sve jasno !!!z:dm4:z:dm5:

p.s ne mlatite sa tim prijavama niko se toga ne plasi ,teqilasunrise pise samo istinu a u sve njene navode se mozete uveriti postoje dokazi za to ! :grudvanje2:
 
. Sve je ovo od početka bilo sumnjivo zbog čega je borba oko ovog azila, ko su učesnici, šta su skriveni motivi i šta će na kraju biti. Mene to interesuje i ništa više.

Jedino sto je ovde sumnjivo je to sto vi toliko branite Blagojevice , vi ste padobranac koji je upao u ovu pricu i ocarano gleda na jadne i progonjene Blagojevice !!!!
A sto tu ne pogledate u jadnu Branku koja je otvorila azil sad neznam tacno koliko godina vodila brigu o zivotinjama zajedno sa baka Olgom ali mislim da je bilo vise od 2god , Blagojevici nisu kupili ni jednu kucicu sem sto su dovukli pse i bili na standu !!
Jel vi znate za 60 stenaca sto je uginulo prosle zime u azilu od bolesti i zime a danijelov otac na to kaze "pa ne mogu sve spasiti" pa kad je bolje psima na ilici sto ih je danijel skupljao i trpao zajedno a nije ih vakcinisao , jednoj zeni je uzeo 5000din za tri steneta a vratio joj je ih bolesne !! a mene dok smo bili ok na standu kad je skupio u kasici 300eura rekao je da pravi box za stence da se ne bi smrzavali a sutra je u svoja kola ugradio plin ,iste te zime umire mu 60stenaca !!

koliko vidim Branka i olga se bore da zivotinje lepo zive a koliko znam nisu trazile da prave stand u knezu !!!!Bore se da ziovotinjama bude dobro i da normalno zive !!!
 
Razočaran sam što ovde niko ne razume srpski jezik, koliko puta moram da ponavljam da ne pripadam ni jednoj strani. Kakav sam ja to "padobranac" i upao negde a svi ostali su na pravom mestu. Saberite se malo ljudi, radeći sa životinjama polako postajete hronično ostrašćeni i imam utisak da više ne možete da kontrolišete svoje nagone i izlive besa. Ja pokušavam da sagledam situaciju što je realnije moguće ono što sam do sada zaključio je da nije sve baš onako kako je ovde pisano mesecima. Možda ti Bl..... nisu radili kako treba ali isto tako nemogu da ne primetim da je ovde bila dobro organizovana i smišljena kampanja protiv njih. Jedno je kritika a drugo je kada nekom postavite slike na forumu (skinute su) i potpišete ih sa punim imenom i tvrdite da su najgori kriminalci i lopovi. Da napomenem i to da su na forumu javno kovani planovi za njihovu "likvidaciju" po pitanju rada u K.M. i po pitanju azila. Sve ovo sam čitao mesecima i nisam reagovao misleći da od toga neće biti ništa da su to prazne reči, sve dok se nije sve obistinilo a životinje izvukle najdeblji kraj jer više nema azila i nema udomljavanja (ima i nastradalih). Mnogo lako svi potežete za "pravdom" misleći da je ona isključivo u vašim rukama, pre nego što optužite nekog razmislite malo - prvo pogledajte sebe. Evo poslednjeg primera nick Dex..teško optužuje nekog sa punim imenom i svotom novaca za kradju i proneveru a taj isti Dex...ima izgleda sličan običaj da nekoga "zavrne" takodje za novac. Ovo sam čuo od njegove bivše volonterke dok sam letos šetao Knez Mihajlovom i prilazio štandovima čak mi je prstom pokazala na njega. Ja ne znam da li je ovo tačno ali kako bi bilo da ja sada sve to napišem u originalu - verovatno ne bi se prijatno osećao. Prema tome pamet u glavu jer nikad neznaš ko te gleda ovo važi i za ostale učesnike. Ja nikad ne koristim u dijalogu ničija imena i ne dajem nikom nikakvu kvalifikaciju sve je na nivou mog razmišljanja na ovu temu i ništa drugo, pa i ako pogrešim negde niko neće oštećen. Ko hoće da se bavi javnim pisanjem to mora prvo da nauči a internet forumi su nova forma javne reči. Žao mi je za ovu stariju gospodju što joj je kuća izgorela ako sam dobro shvatio i želeo bih da znam šta je bilo na kraju sa tim mačkama koje su nestale.
 
Razočaran sam što ovde niko ne razume srpski jezik, koliko puta moram da ponavljam da ne pripadam ni jednoj strani. Kakav sam ja to "padobranac" i upao negde a svi ostali su na pravom mestu. Saberite se malo ljudi, radeći sa životinjama polako postajete hronično ostrašćeni i imam utisak da više ne možete da kontrolišete svoje nagone i izlive besa. Ja pokušavam da sagledam situaciju što je realnije moguće ono što sam do sada zaključio je da nije sve baš onako kako je ovde pisano mesecima. Možda ti Bl..... nisu radili kako treba ali isto tako nemogu da ne primetim da je ovde bila dobro organizovana i smišljena kampanja protiv njih. Jedno je kritika a drugo je kada nekom postavite slike na forumu (skinute su) i potpišete ih sa punim imenom i tvrdite da su najgori kriminalci i lopovi. Da napomenem i to da su na forumu javno kovani planovi za njihovu "likvidaciju" po pitanju rada u K.M. i po pitanju azila. Sve ovo sam čitao mesecima i nisam reagovao misleći da od toga neće biti ništa da su to prazne reči, sve dok se nije sve obistinilo a životinje izvukle najdeblji kraj jer više nema azila i nema udomljavanja (ima i nastradalih). Mnogo lako svi potežete za "pravdom" misleći da je ona isključivo u vašim rukama, pre nego što optužite nekog razmislite malo - prvo pogledajte sebe. Evo poslednjeg primera nick Dex..teško optužuje nekog sa punim imenom i svotom novaca za kradju i proneveru a taj isti Dex...ima izgleda sličan običaj da nekoga "zavrne" takodje za novac. Ovo sam čuo od njegove bivše volonterke dok sam letos šetao Knez Mihajlovom i prilazio štandovima čak mi je prstom pokazala na njega. Ja ne znam da li je ovo tačno ali kako bi bilo da ja sada sve to napišem u originalu - verovatno ne bi se prijatno osećao. Prema tome pamet u glavu jer nikad neznaš ko te gleda ovo važi i za ostale učesnike. Ja nikad ne koristim u dijalogu ničija imena i ne dajem nikom nikakvu kvalifikaciju sve je na nivou mog razmišljanja na ovu temu i ništa drugo, pa i ako pogrešim negde niko neće oštećen. Ko hoće da se bavi javnim pisanjem to mora prvo da nauči a internet forumi su nova forma javne reči. Žao mi je za ovu stariju gospodju što joj je kuća izgorela ako sam dobro shvatio i želeo bih da znam šta je bilo na kraju sa tim mačkama koje su nestale.

Ja sve sto sam rekao stojim iza toga, ja nikad nikog nisam zavrnu kao ti kazes a volonterka koja ti je to rekla poruci joj da kupi naocare !!!!Onaj ko je volonter zna koliko novca mi skupimo na standu ,i zna zasta taj novac ide a to je za lecenje i sterilizaciju!!
Ili vas jako dobro PLACAJU pa ih branite ili su vam ispricali neku svoju jadnu pricu na koju ste vi pali , jar samo glup i naivan covek moze da padne na njihove navode !!!
Izgleda da ih jako povrsno poznajete i jako kratko , kad su tako humani sto su pokupili sve kucice iz azila ?sto su odveli pse koji su vec nasli dom? a o udomljavanju ti psi u azilu nikad ne bi bili udomljavani jer ih je samo krcao tamo i nikad ih nije dovodio na stand !Kao sto rekoh uvek postoji i druga istina mozda bi trebalo da odete do azila i da upoznate Branku i Olgu mozda ce te promeniti misljenje o jadnoj porodici Blagojevic :(

Pitajte Danijela na sta je potrosio novac koji je donirala Monika Brukner !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top