zadatak:vikend za dvoje

Ako ste iz Bgd,a s obzirom da vam je malo vremena na raspolaganju moj predlog je da ne trosite mnogo vremena putujuci.
Vrsac-Vila Breg je blizu i dobar izbor.(bazen,i Spa program..lep hotel,udoban..)
Palic nesto dalje ali preporucujem od srca Vilu Lago.Ocena:10+
Ako volite domacu atmosferu,tipa kod bake na selu onda Salas 137, Cenej.Zdrava 'rana,lepe tople sobice...
Mozda i Country Club Babe(mali im je Spa pa moze biti guzve).
Ima u Vrnjackoj banji takodje jedan lep hotel ali opet 200km je u pitanju...
 
Ljudi POMOZITE!!!!
Dobila sam zadatak da nadjem mesto u Srbiji za vikend!!!!!Recimo 10.1-11.1 2009,imate li nesto za predloziti...

e,super ti je za romantican vikend Salas 137,na putu za Cenej, ali uvek su malo puni, morala bi da vidis da li ima mesta :( tel 021714497)..inache je za svaku preporuku,i klopa,i ambijent,a mozes i da jases ako znas i zelis...moguce je da u poslednje vreme ima nacifranih likova, ali ako si zaljubljena,neces ih primecivati ;)
 
Ako ste iz Bgd,a s obzirom da vam je malo vremena na raspolaganju moj predlog je da ne trosite mnogo vremena putujuci.
Vrsac-Vila Breg je blizu i dobar izbor.(bazen,i Spa program..lep hotel,udoban..)
Palic nesto dalje ali preporucujem od srca Vilu Lago.Ocena:10+
Ako volite domacu atmosferu,tipa kod bake na selu onda Salas 137, Cenej.Zdrava 'rana,lepe tople sobice...
Mozda i Country Club Babe(mali im je Spa pa moze biti guzve).
Ima u Vrnjackoj banji takodje jedan lep hotel ali opet 200km je u pitanju...

iskusno :))))))
 

Back
Top