Vjecno nas "zalomi"

Frank Lampard

Aktivan član
Poruka
1.630
Uvijek me zalomi...svoje misljenje o nekoj osobi--zenskkoj, skoro uvijek.
Taman, kad se ponadam da je ova vrh, a onda se upoznam, prospem koju rijec i shvatam polako ali sigurno da nam se svakom rijecju putevi sve vise razilaze.

Mozda je i zenama ovo "upalo u oci", kad pricaju s muskarcima, ali...

Opet se nadam i otpocinjem maksimalno dobronamjerana razgovor, a onda te spusti i vrati tebi sve prevare koje je dozivjekla od svog odabranog...opet cutis k;'o zaliven....opet se ponavlja...covjek i zena dva razlicita svijeta koja su tako spojiva , ali i tako nespojiva
 
Uvijek me zalomi...svoje misljenje o nekoj osobi--zenskkoj, skoro uvijek.
Taman, kad se ponadam da je ova vrh, a onda se upoznam, prospem koju rijec i shvatam polako ali sigurno da nam se svakom rijecju putevi sve vise razilaze.

Mozda je i zenama ovo "upalo u oci", kad pricaju s muskarcima, ali...

Opet se nadam i otpocinjem maksimalno dobronamjerana razgovor, a onda te spusti i vrati tebi sve prevare koje je dozivjekla od svog odabranog...opet cutis k;'o zaliven....opet se ponavlja...covjek i zena dva razlicita svijeta koja su tako spojiva , ali i tako nespojiva

meni ovo nista jasno nije z:hm:
 
Uvijek me zalomi...svoje misljenje o nekoj osobi--zenskkoj, skoro uvijek.
Taman, kad se ponadam da je ova vrh, a onda se upoznam, prospem koju rijec i shvatam polako ali sigurno da nam se svakom rijecju putevi sve vise razilaze.

Mozda je i zenama ovo "upalo u oci", kad pricaju s muskarcima, ali...

Opet se nadam i otpocinjem maksimalno dobronamjerana razgovor, a onda te spusti i vrati tebi sve prevare koje je dozivjekla od svog odabranog...opet cutis k;'o zaliven....opet se ponavlja...covjek i zena dva razlicita svijeta koja su tako spojiva , ali i tako nespojiva

O, Frank...sad se obradova :D
Pa de nadje u ove sate filozofiju....
nesto s komunikacijom ne ide ;)
 
tako ima onaj vic "baba isteraj mi oči", al je sa pokazivanjem.
što kog vraga uvek počnem da pričam viceve kojima ili ne mogu da se setim kraja ili ne mogu da ih pokažem, to je čudo jedno.

edit:
vidi ti ovoga što se osokolio pa vređa =)
simpa.
 
tako ima onaj vic "baba isteraj mi oči", al je sa pokazivanjem.
što kog vraga uvek počnem da pričam viceve kojima ili ne mogu da se setim kraja ili ne mogu da ih pokažem, to je čudo jedno.

edit:
vidi ti ovoga što se osokolio pa vređa =)
simpa.
sorry, bio sam malo grub, sta cu kad mi se spava
e, a vidi sto se...naoruzo
Franko, 'el ti vazda tako ides na blajd dejt? z:cry:

gsdgsdfg
 
Uvijek me zalomi...svoje misljenje o nekoj osobi--zenskkoj, skoro uvijek.
Taman, kad se ponadam da je ova vrh, a onda se upoznam, prospem koju rijec i shvatam polako ali sigurno da nam se svakom rijecju putevi sve vise razilaze.

Mozda je i zenama ovo "upalo u oci", kad pricaju s muskarcima, ali...

Opet se nadam i otpocinjem maksimalno dobronamjerana razgovor, a onda te spusti i vrati tebi sve prevare koje je dozivjekla od svog odabranog...opet cutis k;'o zaliven....opet se ponavlja...covjek i zena dva razlicita svijeta koja su tako spojiva , ali i tako nespojiva

možda je nešto što nam se dešava sa svima
u samom početku, prilikom svake analize, pretpostavke, kada se srećenemo sa nekim, polazimo prevashodno od sebe - od toga da je neko nalik nama, nadamo se sličnostima, možda ih i očekujemo u svima.
vremenom počinjemo da uviđamo različitost, a kako vreme odmiče počinjemo da ih pronalazimo sve više, otkrivamo da su različite - i to ne samo iz razloga jer imaju veće sise - iako i ovo nije nešto što u čemu treba biti izričit. generalno imaju veće sise. : )
problem nikada ne treba tražiti isključivo u drugima, već ponekad i u sebi. možda čak i najpre u sebi. možda u tome šta očekujemo od drugih. svako je svet za sebe, ne samo u muško ženskim odnosima - a svetovi su spojivi, kroz unije, skupove; a o5 toliko nespojivi kroz jedinstvenost svakog ponaosob.
 
Poslednja izmena:
Uvijek me zalomi...svoje misljenje o nekoj osobi--zenskkoj, skoro uvijek.
Taman, kad se ponadam da je ova vrh, a onda se upoznam, prospem koju rijec i shvatam polako ali sigurno da nam se svakom rijecju putevi sve vise razilaze.

Mozda je i zenama ovo "upalo u oci", kad pricaju s muskarcima, ali...

Opet se nadam i otpocinjem maksimalno dobronamjerana razgovor, a onda te spusti i vrati tebi sve prevare koje je dozivjekla od svog odabranog...opet cutis k;'o zaliven....opet se ponavlja...covjek i zena dva razlicita svijeta koja su tako spojiva , ali i tako nespojiva

E baš si našao gde ćeš da tražiš smisao...u najbesmislenijoj od svih pojava.....ljubavi. A ona se dogodi ili ne dogodi.... Zapucketaju molekoli u vazduhu, i sve što ona govori ti zvuči diiiivno i pametno..... Situacija koju opisuješ dobro mi je poznata. Nekada davno i ja sam izlazila sa tipovima koji su odgovarali savršenstvu iz ženskih časopisa: lep, obrazovan i bogat. I na smrt se dosadjivala....Nema tu ni fizike ni hemije (možda samo matematikez:mrgreen:) ako partnera biraš ko paradajz na pijaci..... Počni malo manje da filozofiraš a malo više da osećaš.....
 
Uvijek me zalomi...svoje misljenje o nekoj osobi--zenskkoj, skoro uvijek.
Taman, kad se ponadam da je ova vrh, a onda se upoznam, prospem koju rijec i shvatam polako ali sigurno da nam se svakom rijecju putevi sve vise razilaze.

Mozda je i zenama ovo "upalo u oci", kad pricaju s muskarcima, ali...

Opet se nadam i otpocinjem maksimalno dobronamjerana razgovor, a onda te spusti i vrati tebi sve prevare koje je dozivjekla od svog odabranog...opet cutis k;'o zaliven....opet se ponavlja...covjek i zena dva razlicita svijeta koja su tako spojiva , ali i tako nespojiva

e pa evo sta ja tu vidim kao moguci probelm. ti to svoje misljenje, kako sam kazes, imas PRE nego sto zaista upoznas tu neku osobu. umesto da ga formiras vremenom. daklen, vec unapred mislis da je ovakva ili onakva, pa kroz pricu uvidis da nije. greska skroz. i sve dok tako naopako budes postavljao situaciju imaces isti problem. misljenje formiraj kroz pricu sa njom, vremenom, a ne da ulazis u nesto sa predubedjenjima, nimalo potrepljenom stvarnim stanjem.
 
možda je nešto što nam se dešava sa svima
u samom početku, prilikom svake analize, pretpostavke, kada se srećenemo sa nekim, polazimo prevashodno od sebe - od toga da je neko nalik nama, nadamo se sličnostima, možda ih i očekujemo u svima.
Analizirati ljude, ne nije to rijer koja treba da stoji, to je prije svega nada u bolje sjutra.

vremenom počinjemo da uviđamo različitost, a kako vreme odmiče počinjemo da ih pronalazimo sve više, otkrivamo da su različite - i to ne samo iz razloga jer imaju veće sise - iako i ovo nije nešto što u čemu treba biti izričit. generalno imaju veće sise. : )
problem nikada ne treba tražiti isključivo u drugima, već ponekad i u sebi. možda čak i najpre u sebi. možda u tome šta očekujemo od drugih. svako je svet za sebe, ne samo u muško ženskim odnosima
Valjda bi trebalo kroz vise komunikacije traziti sto vise slaganja, jer necu ni komuniciirat sa tobom ukoliko se ne slazem, ne znam za tebe, kod mene je tako.
- a svetovi su spojivi, kroz unije, skupove; a o5 toliko nespojivi kroz jedinstvenost svakog ponaosob.
Ovo mi vise lici na matematiku, (skup, unija , presjek=dje me nadje)

e i avatar ti bas dubok i za lomljenje ehhh :cao:
hvala...Sta se vartate za te avatare...ne mogu da vjerujem ...koji god da stavim samo pohvale na racun toga...u svakom sl. z;)
Situacija koju opisuješ dobro mi je poznata. Nekada davno i ja sam izlazila sa tipovima koji su odgovarali savršenstvu iz ženskih časopisa: lep, obrazovan i bogat. I na smrt se dosadjivala....Nema tu ni fizike ni hemije (možda samo matematikez:mrgreen:) ako partnera biraš ko paradajz na pijaci..... Počni malo manje da filozofiraš a malo više da osećaš.....
Definitivno sam se uvjerio da sagvrsenstvo, ne samo da ne postoji, nego su ljudi daleeeeko, daleeeeko od njega.....i sto je najgore niko se ne trudi dostici neku bolju str. licnosti...
e pa evo sta ja tu vidim kao moguci probelm. ti to svoje misljenje, kako sam kazes, imas PRE nego sto zaista upoznas tu neku osobu. umesto da ga formiras vremenom. daklen, vec unapred mislis da je ovakva ili onakva, pa kroz pricu uvidis da nije. greska skroz. i sve dok tako naopako budes postavljao situaciju imaces isti problem. misljenje formiraj kroz pricu sa njom, vremenom, a ne da ulazis u nesto sa predubedjenjima, nimalo potrepljenom stvarnim stanjem.
Nemam misljenje PRE.Vec samo zanimas ......ma zanimas li se covjece kakvo neko bice ima ponasanje, misljenje , stavove, a vremenom shvatas (iako pRE nemas predrasudu) da je to ONO ISTO kod svih ljudi ili bolje reci kod vecine
sve zavisi od tvojih ocekivanja...
al' bez obzira...kad budes naisao na onu pravu,
cudices se s' kakvom lakocom ce svaka kockica doci na svoje mesto.

kafeholicarka, ako si savrsena duhovno kao(fizicki) tvoje slicice koje su ti u albumu, =ti si definitivno pravaz:)z:lol:
 

Back
Top