Ако би Србија имала јаку армију. Бисте ли ослобађали Косово?

Ако би Србија имала јаку армију, бисте ли ослобађали Косово?

  • Да

  • Не

  • Ја би и сада хтео да ослободим Косово


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
srbija je jaka kolega... ali u glavi svakog srbina. to gilipteri koji ponavljaju parole nikad nece razumeti. kosovo je izgubljeno i prodano od svih vlasti koje su bile ovde. ova kakafonija od placenika je toliko bila glupa da je to potpisala sa euleksom i zato ce ostati ubelezena u istoriji kao ona koja ga je prodala i poklonila. to govori o njihovoj inteligenciji.

p.s obecali su da nece biti sa njima rata jel tako bese? videcemo bojne poklice urzo kad pocne da im se ljulja kula od karata... i odjeke njihovih glasaca upucene pravim srbima sto ne idete da branite kosovo.... to ce biti vrh dekadencije teorije da je samo beograd srbija.
 
nikad.... nek ih oslobadja sutanovac sa botom i zutim glasachima a moze i rusku armiju da zove u pomoc . ioanako su sad svi postali novopeceni prekonocni patrioti. sto se mene tice neka ostave kosti na tudjem tlu koji su tako lepo potpisali u un....
Zar nije lepo rečeno:
без икаквих патетичких изговора молим

Na konto teme...
Naravno da bi se svi ''JUNaCI'' uspalili i okuražili kada bismo bili jaki poput nekih svetskih sila. Jaka stvar... :roll:
Naravno, fasovao bi i poneki frižider, pa kolor televizor u boji i sl. :lol:

Ma katastrofa.


Anketa: Ja ne bih. Radije bih taktiku ovih desnih... Pozadina i logistika. :hahaha:
 
Zar nije lepo rečeno:


Na konto teme...
Naravno da bi se svi ''JUNaCI'' uspalili i okuražili kada bismo bili jaki poput nekih svetskih sila. Jaka stvar... :roll:
Naravno, fasovao bi i poneki frižider, pa kolor televizor u boji i sl. :lol:

Ma katastrofa.


Anketa: Ja ne bih. Radije bih taktiku ovih desnih... Pozadina i logistika. :hahaha:

pa znas kako je.. izjednacavati rat za belu tehniku sa ratom gde su decu pekli na raznju i nabijali na kolac ili klali ko nekad u jasenovcu nije bas pohvalno...u svakom ratu imas i belo i crno.. ja bi rekao da su frzideri negde izmedju svega. da nije bilo zrtva bilo bi simpaticno pogotovo ako se krade npr slovenacki frizder. ovako je degute.

a ako bude rata jer vidim da pocinju pripremu javnog mnjenja za sednice za odbranu kao sto je milosevic radio pred svoj pad, onda budi ubedjen da ce prve pozive dobiti ovi mladi koji su glasali za njih i njihove lazi.
 
pa znas kako je.. izjednacavati rat za belu tehniku sa ratom gde su decu pekli na raznju i nabijali na kolac ili klali ko nekad u jasenovcu nije bas pohvalno...
Pa zato i pričam. Da su se naši malo više fokusirali na ''humane'' targete umesto na ''nehumane'' bilo bi drugačije. Ovako... Vidimo i sami.
a ako bude rata jer vidim da pocinju pripremu javnog mnjenja za sednice za odbranu kao sto je milosevic radio pred svoj pad, onda budi ubedjen da ce prve pozive dobiti ovi mladi koji su glasali za njih i njihove lazi.
Dobiće svi koji nemju vezu, ali nema ništa od toga. Tu smo gde smo, Kosovo je dole, drugi upravljaju i pitaju se tamo. Ma šta pisalo na papiru sad i jednog dana.
Osim ako dođe kombinacija ili/ili. Ali rekoh gore, ima se pametnijih stvari za raditi. Stvari sa smislom i razlogom.
 
Pa zato i pričam. Da su se naši malo više fokusirali na ''humane'' targete umesto na ''nehumane'' bilo bi drugačije. Ovako... Vidimo i sami.

Ali rekoh gore, ima se pametnijih stvari za raditi. Stvari sa smislom i razlogom.


to kad bi se ti pitao...

a za ono prvo... rat se ne vodi da bi se neko fokusirao ovako ili onako vec da neko ima korist od njega. zato i traju toliko dugo. da je neko hteo da se jugoslavija postavi u svoje i okvire u kojima je bila pre secesije hrvatske i slovenije, rat bi se zavrsio za 5 dana i yu trobojka bi se vila i na kaptolu i na hotelu slon... ali nije i znamo zasto nije. i zato sad osecamo reperkusije od svega toga.
 
Za oslobadjanje Kosmeta uopste nije potrebna velika vojska i mobilisanje rezervista nego je dovoljna profesionalna srpska vojska i policija da oslobodi citav Kosmet u roku od desetak dana.
Teze kao sto su 'Da li biste poginuli za Kosovo i sl' se plasiraju od strane LDP-a, Sorosa...
Ne bi se islo u rat protiv Rumunije, Madjarske...nego protiv neorganizovanih, neobrazovanih Siptara koji ne znaju ratovati.
 

Demokratski, glasali ljudi na izborima da zive u grad-drzavi, samo taj proces zna da potraje dok se svi lepo ne presele, a teritorija se postepeno predaje tj. prodaje :D

zivim za dan kad cu ih gledati kako idu na kosovo da ga brane i da psuju u sebi sto su zaokruzili nove milosevice... ali ako tako treba reko sloba u zadnjem obracanju sta ce se desavati u srbiji sledecih desetak i vise godina. ako neko ima transkript neka ga stavi pa da vidimo sta je pogresio. sledece je rat sa kosovom koje ce voditi novopeceni patrioti koji su zaboravili mozes misliti da postoji vise eu :lol: sad samo pricaju o rusiji....
 
Da Srbija ima jaku armiju oslobađali bi smo Bunić. :lol:
Ja sam oduvek bio patriota i nacionalista ali sam vremenom skontao da u ovoj tupavoj i nezahvalnoj zemlji od patriotizma i rokenrola nema vajde.
Čime sam ja to motivisan da je branim? Jel time što se onako ophode prema ratnim veteranima? Jel time što ona gamad onako bahato krade? Jel time što nemamo jednog (1) političara koji zna šta radi i ima rešenje? Jel time što ta ista država ispred mene stavlja svaku nacionalnu manjinu (nek idu oni pa nek ratuju)? Jel time što ovde herojsko delo ne vredi ni ... sad ne znam ni s čime da usporedim ...? Jel time što bismo zapravo ratovali štapom i kamenom? Čoveče ja sam u vojsci dužio pušku koja je 5 godina starija od mene! Ne moram da vam opisujem u kakvom je stanju ...

A i taj kosmet bi mogli da oslobađaju oni koji su ga izgubili.
Još jedna stvar. Dobar deo moje familije i mnooooooooooogo mojih prijatelja je izbeglo iz Like i Korduna. Svi ovi ljudi su kad su došli u Srbiju zavrnuli rukave, radili , i sagradili sebi nove kuće. Niko od njih nije kukao i prosio. Ovi što su došli sa kosova te sad presreću po Knez Mihajlovoj i kukaju ti da im daš pare ... E pa dam vam k*** da izbijete oči, još da idem dole da vraćam ono što su oni izgubil. Neće ići
 
aj videces... ja reko ranije da je sloba bio lud ali je barem imao neki put mozga....ovi su ludi bez grama mozga. cujemo se oko aprila kad narod popizdi jer nema hleba da jede i kad budu demonstracije... sindikati vec najavljuju za januar po ovoj ladnoci.... sta mislis da ce da sidju sa vlasti i da kazu narode u pravu ste dajte da izgradimo bolju i nezavisnu srbiju ili ce dacicevi batinasi da tuku sve sto se krece po ulicama.... crna vremena se spremaju celom svetu...nama takodje, samo je potrebno malo da budemo pametniji od drugih. sa ovima na vlasti to je nemoguce.
 
...
Naravno, fasovao bi i poneki frižider, pa kolor televizor u boji i sl. :lol:

Ma katastrofa.
...

samo jedno pitanje - sta bi bilo sa napustenim (iz bilo kog razloga) kucama, ostecenih krovova i sl, posle par meseci ili jedne zime?

tepisi i bela tehnika bi ostali glanc novi?

pa vasi su krali poneki frižider, pa kolor televizor u boji, vasi demokradski orijentisani bizmismeni, posten narod nije ili jeste ali kolicinski i politicki zanemarivo

dokle vise da se narodu, koji se borio kako je znao i umeo protiv losih komsija podrzanih indirektrno i direktno od nato i eu, pripisuje nesto najnize - pljacka?

a rasturanje evropske drzave nije pljacka? cija je vojska sada u bivsoj sfrj? pa taj je najgori i najnizi razbojnik, ubica i pljackas!

pa sve su nas opljackali za godine muke, tragedije i stradanja!
 
aj videces... ja reko ranije da je sloba bio lud ali je barem imao neki put mozga....ovi su ludi bez grama mozga. cujemo se oko aprila kad narod popizdi jer nema hleba da jede i kad budu demonstracije... sindikati vec najavljuju za januar po ovoj ladnoci.... sta mislis da ce da sidju sa vlasti i da kazu narode u pravu ste dajte da izgradimo bolju i nezavisnu srbiju ili ce dacicevi batinasi da tuku sve sto se krece po ulicama.... crna vremena se spremaju celom svetu...nama takodje, samo je potrebno malo da budemo pametniji od drugih. sa ovima na vlasti to je nemoguce.
Šta čujemo se? Vidimo se :cool:
 
Ne ne interesuje me srpstvo i velikosrpska hegemonija. Interesuje me normalan zivot i srpska kultura. Mislim da se srpstvo brani na poslu, u skolama, na sportskim takmicenjima, srpstvo se brani obrazovanjem i povecanjem kvaliteta gradjana srbije. Povecanjem pismenosti, zaposljavanja, jacanjem nacionalne kulture. A ne osvajanjem teritorija.
 

Back
Top