Gospodjo...

"Ja ne ***** po kucama. Narocito ne ocajnice. Ja sam samo sofer. "

Jagode u grlu


Pitanje za muskarce. Da li vas je nekad spopala neka ocajnica, da li ste odradili posao ili niste? :mrgreen:

Jeste i to skoro. I naravno da nisam. Kao prvo, jer je bila navalentna do bola.Pod dva nazdrala me i napila kao vola.I pod tri, mozda bi i proslo da dok sam vario govna koja mi je spremila za klopu otisla je u kupatilo. I ja virnem kroz kljucaonicu da vidim sta radi pola sata a ona s.ere i brije noge.
 
A kako je bila navalentna?

Prvo je pod parolom da joj fali neznost htela da se ljubi do beskonacnosti sa sve jezicinom do grla sto organski ne podnosim. Kad sam to preziveo onda je htela da me nahvata na pusenje. I dogovorimo se, aj pusenje i palim. Onda je pocela da k.enja u stilu, pa jel mora bas ovako da se zavrsi vece, pa nabijanje osecaja krivice...A tuki do neba (valjda zato). Onda je trazila liz.Ja to odmah skapiram kao trazenje kontra usluge i odbijem. I kao, nema veze, sabij jos jedno pivo odoh do toaleta.I eto... Ma bila u teranju.
 
"Ja ne ***** po kucama. Narocito ne ocajnice. Ja sam samo sofer. "

Jagode u grlu


Pitanje za muskarce. Da li vas je nekad spopala neka ocajnica, da li ste odradili posao ili niste? :mrgreen:

Kakvog li klisea...komsinica duplo starija od mene...redovno me spopada. Nikad nista, foliram da ne primecujem signale, ipak sam ja visoko moralna osoba z:lol:
 
To je najgori deo mog zivota!Bio sam u fazi kada sam j3bao sve shto mrda!Doktorirao sam na zenskim osobama-radnicama iz objekata montaznog tipa!Njih dve su cak bile na granici da se samoubiju jer ih niko netje i nemaju ljubavi(chitaj kurtza)u zivotu.
Mislim,posle 5,6 piva chovek sa jakom voljom moze svashta ali problem je shta sutra kad ustanem i stavim kafu??U ustima odvratan ukus a ceo se osecash kao g0vn0...!Ne treba ti da se secash ali ti slike dolaze same...debela goozica koja se trese,mlohave sis3,kiselkasti miris znoja,krivi zubi...o Boze sta sam sve *****!!
Vrhunac svega je sto njihova transformacija iz ochajnice u gadnog,bezobraznog skota.To je odmah nakon snoshaja!
Daleko bilo i ne ponovilo se.
 
"Ja ne ***** po kucama. Narocito ne ocajnice. Ja sam samo sofer. "

Jagode u grlu


Pitanje za muskarce. Da li vas je nekad spopala neka ocajnica, da li ste odradili posao ili niste? :mrgreen:

jeste..bila je udata..i to je bilo daaavno..mnogo davno
a ja nisam teo
a onda jedno veche sam se vracao kuci srokan od vutre i nekih artana kad me neko zove iz mraka...i tako. meni se i nije nesto specijalno mogao dici od tog sranja ali ona kaze da joj je i tako bilo dobro. missim pozdravljamo se i to..
 

Back
Top