Automobil na struju

Vladimir2008

Početnik
Poruka
3
Imam jednog starog opela,izvadio sam motor,menjac i sve nepotrebne stvari, i hocu da ubacim elektro motor,pa me zanima koje jacine mora da bude da bi ga pokrenuo!! I od cega bi mogao ubaciti!! Znaci zanima me potrosnja i obrtni moment!!
Aj ako iko zna neka javi!!
 
Bosanci imaju sajt o prepravci auta u elektricne, a ja kad sam se nesto interesovao, rekose mi da su vec dvojica htela da uvoze kineze i francuze, ali im nisu dali zbog monopola na benzin i naftu....ovo sa rusima ima veze i sa tim.....

Ne znam napamet link, ali sam video da nije ofrlje...
 
I ja sam razmisljao o tome,malo sam gledao po internetu i jos isplativija varijanta je da se u auto stavi magnetni motor koji trosi vrlo malo struje a za uzvrat daje ogromnu energiju u vidu obrtnog momenta,ono sto potrosi vrlo lako nadoknadi alternator ili on sam preko okretanja,neznam bas kako to ide,pogledaj na YouTube CIKLONE Magnetic Engine, vrsio sam neke eksperimente onako laicki i mogu ti reci da su ljudi u zabludi sto misle da je energijs buducnosti voda ili kojekakve gluposti,magnetna sila je buducnost,100 %. probaj nesto sa magnetima pa ces videti i sam o cemu se radi,ako nesto saznas javi i mene to interesuje,pozdrav
 
Mislim da bi snaga motora trebala da bude najmanje 45 kilowata. Slazem se za magnetne motore. Ali postoje i motori koji proizvode elektricnu energiju sa cak 800% iskoriscenosti. Takvi motori se ne mogu upotrebiti za obrtne momente ali se moze iskoristiti njihova struja, gde se verovali ili ne deo te struje premoscava na ulaz motora i dobija se masina koja radi sama za sebe bez upotrebe spoljnih sila. Deluje neverovatno ali istinito je, ljudi koji su izmislili takve masine i slicne sprave nisu prznati jer bi na taj nacin "ugrozili" svet sa besplatnom free energijom. Tajna stvaranja free energije lezi u magnetima i subatomskim cesticama. Fizicki zakoni koje ucimo u skoli su samo "maska". Takav auto koji ima elektro motor i izvor elektricne struje uz pomoc ove masine, zelim da napravim ali trenutno me zezaju finansije. Takav auto bi bio neki oblik savrsenstva. Vozis se i nista ne kosta.
 
pocne prica o normalnim automobilima i vi odmah postujete teslu-munju om 100 000 dolara, budimo realni, samo imamo budziteljse mogucnosti, neki motor iz viljuskara sa nekimreduktorom u nekoj zastavi i sl..
 
Imam jednog starog opela,izvadio sam motor,menjac i sve nepotrebne stvari, i hocu da ubacim elektro motor,pa me zanima koje jacine mora da bude da bi ga pokrenuo!! I od cega bi mogao ubaciti!! Znaci zanima me potrosnja i obrtni moment!!
Aj ako iko zna neka javi!!

Neiyvodljivo velik. I ovako, na oko, to je previse masivno, da bi mogao da nadjes el. motor koji ce to pokretati.
 

Back
Top