Markirane farmerke?

Replay..zenske miss 60
540675_131f579b24.jpg
 
Vec sam pisala - kolumbijske i brazilske farmerke.
Savrseno krojene, plitke, sa mestom za dupe, a da nista ne landara oko stomaka i struka.
Inace, potpuno je drugaciji kroj od svih "belackih" modela i uobicajenih marki - to je sve ravno i kockasto za moju gradju i necu da farmerke od mene prave decaka kad nisam.
Probacu da okacim sliku. :D
 
Vec sam pisala - kolumbijske i brazilske farmerke.
Savrseno krojene, plitke, sa mestom za dupe, a da nista ne landara oko stomaka i struka.
Inace, potpuno je drugaciji kroj od svih "belackih" modela i uobicajenih marki - to je sve ravno i kockasto za moju gradju i necu da farmerke od mene prave decaka kad nisam.
Probacu da okacim sliku. :D

Ajd i to čudo da vidimo!z:lol: Mislim- sliku!
 
Uvek se trudim da imam markirane farmerke, jer su one za mene, paaa... fetiš, uvek ih nosim, one su temelj mog outfita, pored torbi, rančeva i još koječega... Jednostavno, udobnije su od onih običnih da ih sada ne pominjem, bolji je teksas, mekši...
Lepo mi stoje Levis farmerke, zatim Riplej, u Americi sam otkrila da mi lepo stoje Gapove i "7 svetskih čuda", tako nekako se zovu... u mom prevodu - tako ih ja zovem.
Nisam probala Miss sixty... ali ću... jednog lepog dana.
 
Poslednja izmena:
Uvek se trudim da imam markirane farmerke, jer su one za mene, paaa... fetiš, uvek ih nosim, one su temelj mog outfita, pored torbi, rančeva i još koječega... Jednostavno, udobnije su od onih običnih da ih sada ne pominjem, bolji je teksas, mekši...
Lepo mi stoje Levis farmerke, zatim Riplej, u Americi sam otkrila da mi lepo stoje Gapove i "7 svetskih čuda", tako nekako se zovu... u mom prevodu - tako ih ja zovem.
Nisam probala Miss sixty... ali ću... jednog lepog dana.


to su '7 for all mankind' i stvarno su dobre , ja uglavnom nosim guess nisu preskupe mada nisu bas najkvalitetnije koje imam - mislim da su Diesel i Replay po meni najbolje sto se tice kvaliteta ali su stvarno preskupez:cry:
 
Vec sam pisala - kolumbijske i brazilske farmerke.
Savrseno krojene, plitke, sa mestom za dupe, a da nista ne landara oko stomaka i struka.
Inace, potpuno je drugaciji kroj od svih "belackih" modela i uobicajenih marki - to je sve ravno i kockasto za moju gradju i necu da farmerke od mene prave decaka kad nisam.
Probacu da okacim sliku. :D
Bas bih volela da vidimo sliku i kako ti stoje farmerke. Ali bi jos bolje bilo kad bismo mogle da kupimo neki zenski model i ovde. Za struk i kukz:dm3:
 

Back
Top