pokloni:)

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
ljudi da li hocete malo da poklanjate?
evo sta mi treba:
neki stari cebici ,jakne,dzempere,sve sto moze da posluzi za kucice da se ugreju
(nije za mene ,majke mi:))
ovako
moji ulicni psi mi se tresu ,smrzavaju,spavaju na snegu.
ja im svake godine svaki dan pravim neke "kao"kucice nocu,koje naravno ujutru rasture..sve sam ispucala sto imam...i svije cebice ,krpe,otirace,i od drugarica..ako neko ima visak a ne treba mu,bas bi bilo lepo da da meni d aim stavim da imaju gde da legnu..
 
Rado cu pogledati, jer bih deo stvari sigurno trebala da eliminisem, mada je to roba koja je za nosenje jos uvek. X puta sam imala viskova tog tipa ali nisam znala kome da ponudim, a da mu zaista treba... I to ne samo starijih stvari vec i jako malo nosenih ili nenosenih.

Par puta sam poklanjala Caritasu, Domu za stara i nezbrinuta lica, ostavljala pored kontejnera cistu i opeglanu robu... Odustala sam kada su mi na jednom od mesta gde se prikupljala garderoba rekli da primaju i kes (ma ajde...:D) i kada su mi rasuli kesu cistog i sredjenog vesa po betonu, a pored kontejnera. Tada mi se smucilo i stavljala sam direktno u kontejner ne razmisljajuci vise o humanosti tog tipa.

U svakom slucaju pogledacu, ali ne znam koliko cu bas moci da budem brza :neutral:.
 
hvala ljudi..
bilo sta ..neki stari dzemper,duks..sve na sta kucice mogu da legnu..sve ce to skotovi da bace za inat..ali ja sam uvek ostavljala..vise nemam nista..prosle godine sam lepila kartone na palete iz maksija.pa preko neki sundjer.sundjer za dusek..al sam ceo potrosila..2,3 metra..sve mi bace i pocepaju..zato i trazim staro da scucurim nekako da nabacam da ne leze na hladnoci i snegu a da opet ne lici na kucicu za pse da ne bi rasturili..samo sto nisam plakala kako se misko tresao sinoc..dusa me bolela..i da niko,amam bas niko u karju nije hteo da ga uzme da se ugreje bar preko noci..ima jedna zena pas joj je uginuo od starosti..prazan joj stan..mogla je bar njega samo uvece da ugreje..i popizdim i vise nemam srca ni da ih hranim kad ih vidim onakve...
moze i tepih,samo ako mozes kad osluci da ga baci,da ga nekako iseces na manje kockice da mogu da trasportujem
hvala vam
 
Imam jedno staro cebe pa cu da ti ponesem u ponedeljak kad budemo vozili pse na sterilizaciju.

Sad nesto razmisljam, stiropor je odlican izolator a nije skup. Mozemo to da kupimo pa da im prvo postavimo stiropor dole a preko toga cebice i to sto imas.
 
Poslednja izmena:
A jel nemas bas nigde mesta gde mozes da im napravis kucice a da neko ne rasturi? Nemoj da im stavljas pored zgrade, stavi u neko zbunje gde se ne vidi, po ovoj hladnoci niko nece da ide okolo da trazi i rastura psima kucice...
 
ma sve sam varijante ispucala veruj mi mackic:)
ovaj jedan deo tj njih 3-4 zivi bas kod zgrada i nema zbunja..sve je zaledjeno..ni grancice nema:(
ima samo ispod prve terase uvalina..jedinu tu se oni scucure pa ih ujutru oteraju..nema gde..sve sam zivo obisla trazila..a dalje odatle oni nece da idu..dzabe ih ja zovem..nece da krenu..znaci za miska i jos dvoje mogu samo da nabacam da im kolko tolko bude toplo.
a za dvoje mogu da napravim kucicu jer oni zive pored trafike jednog cige koji ih voli,pitala sam ga smem da im sklepam tu kucicu iz trafiku:)njima samo mogu..ovo ostalo samo da nabacam..i za strahinju isto.njemu sam prosle godine pravila u jednoj nedovrsenoj trafici preko puta moje zgrade..unutra je prazno tj puno djubreta.pa ja lopatom izbacim djubr inmestim mu..i tu niko ne ulazi jer je djubriste
ali kretena uvek ima..provalili su da je maesteno(verovatno za kera)i stalno sam nalazila ljudka govna na lezaju..nije psece,znam...uostalom ker nece da kaki na onome sto spava..
tacno neko za inat..ili nadjem sve na kontenjeru baceno..
a niko se ne seti da ocisti tu kucicu od djubreta al zato ruse moje..
prosle godine sam nasla u kontenjeru stari kofer:)jao radosti..ostavila sam ga onako otvorenog unutra napakovala sundjer i cebe koje sam nasla na kontenjeru i ekstar mu je bilo.i neko ga zapalio i ostala samo rupa..bacaju i petarde unutra i toga se plasim..al sta cu sad ne mogu sve.. bar da im bude malo toplije...


isto ako imate stare otirace,stze dobro je i to.
 
ma sve sam varijante ispucala veruj mi mackic:)
ovaj jedan deo tj njih 3-4 zivi bas kod zgrada i nema zbunja..sve je zaledjeno..ni grancice nema:(
ima samo ispod prve terase uvalina..jedinu tu se oni scucure pa ih ujutru oteraju..nema gde..sve sam zivo obisla trazila..a dalje odatle oni nece da idu..dzabe ih ja zovem..nece da krenu..znaci za miska i jos dvoje mogu samo da nabacam da im kolko tolko bude toplo.
a za dvoje mogu da napravim kucicu jer oni zive pored trafike jednog cige koji ih voli,pitala sam ga smem da im sklepam tu kucicu iz trafiku:)njima samo mogu..ovo ostalo samo da nabacam..i za strahinju isto.njemu sam prosle godine pravila u jednoj nedovrsenoj trafici preko puta moje zgrade..unutra je prazno tj puno djubreta.pa ja lopatom izbacim djubr inmestim mu..i tu niko ne ulazi jer je djubriste
ali kretena uvek ima..provalili su da je maesteno(verovatno za kera)i stalno sam nalazila ljudka govna na lezaju..nije psece,znam...uostalom ker nece da kaki na onome sto spava..
tacno neko za inat..ili nadjem sve na kontenjeru baceno..
a niko se ne seti da ocisti tu kucicu od djubreta al zato ruse moje..
prosle godine sam nasla u kontenjeru stari kofer:)jao radosti..ostavila sam ga onako otvorenog unutra napakovala sundjer i cebe koje sam nasla na kontenjeru i ekstar mu je bilo.i neko ga zapalio i ostala samo rupa..bacaju i petarde unutra i toga se plasim..al sta cu sad ne mogu sve.. bar da im bude malo toplije...


isto ako imate stare otirace,stze dobro je i to.
 
Trenutno imam 2 komada stiropora (zastita za tehnicki uredjaj) velicine 52x30x8cm. Imaju nekoliko fabrickih otvora, ali nisu veliki. Sigurna sam da mogu da posluze kao podna (ili bocna) izolacija za kucicu za zivotinje.

Ako slucajno odgovara, javi na pp. Sklonila sam ih sa strane (u stanu) da mi neko iz kuce ne baci jer nije nemoguce :aha:.
 
hvala.videcu nesto za sad nije sneg pa imaju gde da legnu.inace vec sam nabavila bila palete i postavila,sekla testericom i namestila tj verujte mi zaglavila i neko pametan je ukrao
 
ma te palete su skupe, to oni posle preprodaju, negde sam cula da je oko 300 din manja, a vece ili jace, kako se to vec meri idu oko 1000 din. to je onaj fazon kao i sa gajbama od pica, naplacuju ih od 200 - 600 dinara, kako koje
 
znam.ali ne mozes da shvatis gde su je videli i koliko su morali da je izvlace da bi je ukrali
ne najeli se od tih 300 dinara.gladni bili cele godine.
muka mi je vise
 

Back
Top