Problem prilikom uključivanja

neobaveštena

Primećen član
Poruka
529
Prilikom uključivanja kompa javlja nam se problem da kada se digne sistem (valjda se digne?) na monitoru nam bude sve crno,i ne reaguje na tastaturu da bi se bilo šta promenilo.Kada restartujemo komp onda bude sve u najboljem redu.Da li imate predstavu u čemu je problem?Ne znam da li to ima ikakve veze,ali i kada nam je komp isključen nama su miš i tastatura uključeni,mislim,svetle kao da su uključeni.Nije ništa urgent za seču vena,ali nam definitivno ide na živce to što nam se dešava.Garantujem da je u pitanju neka banalnost,ali džabe mi to kada ja nemam blage veze sa tim.:dontunderstand:
'Ajde ljudi pomagajte,nema smisla da sa tim "crnilom" uđem u novu godinuz:dm3:
Još da napomenem da imam u kući jednog gremlina od 3 godine koji glumi kao nekog hakera,pa nije isključeno da je ona nešto zaj#"@&% u biosu pošto joj to ne bi bio prvi put.
 
3 godine? :eek:

Ala su ova deca napredna :eek:

A otkad ti se to dešava?
To za miša i tastaturu je nebitno, neke su ploče takve valjda... probaj system restore, ali moraš da znaš datum kad ti se javio problem prvi put. Ili ne moraš, ali onda moraš mnogo da ga vraćaš. To će ti poništiti svaku instalaciju programa u međuvremenu.
 
Komp je relativno nov ( nema ni mesec dana) tako da nije problem da uradim tj. moj muž da uradi system restore,ali mislim da je to već radio zbog nekih drugih stvari.Moraću njega da pitam kada nam se tačno pojavilo to "crnilo",možda se setimo da li smo nešto neposredno pre toga instalirali.Mada,gremlin najčešće koristi komp,a ona je totalno van svake kontrolez;)To što ima tri godine i što ne ume da piše uopšte joj nije smetalo da napravi pravu pometnju na skypeu,chatuje od malih noguz:cry:
 

Back
Top