Muski nakit

Najbolji nakit na svakom muškarcu je odgovornost. U svakom smislu te reči. Da je odgovoran prema sebi (znači, obrazovan, čist, da uvek ima kondom), da je odgovoran prema svojoj porodici (roditeljima i supruzi ako je oženjen, deci naravno, ako ih ima), prema svom poslu, prema društvu, prema prirodi, prema kućnim ljubimcima.
Takav muškarac neminovno je svakoj normalnoj ženi NAJLEPŠI NA SVETU. Ako je slobodan. Ako je ženjen, svaka normalna neudata ili za drugog udata žena samo uzdiše što joj postojanje takvog tipa potvrđuje romantične snove...
E, srećna nam Nova godina, svima. Sad sam videla i da sam u Novu ušla sa dva zelena kvadratića, ono kao postajem ozbiljan diskutant na forumima, respect : )
 
Odgovoran prema sebi, mami, maloj deci, covekovoj okolini, seksualnom zdravlju, prirodi i drustvu :) Ne sumnjam da i odgovorno pije, odgovorno ne pusi, odgovorno radi, odgovorno govori, odgovorno misli i zauzima odgovoran stav prema trenutnim kretanjima u svetu, kako politickim tako i ekonomskim, a bogami i kulturnim.

Taj tvoj idealni muskarac i svaciji tata ce da pandrkne do cetrdesete.
 
Odgovoran prema sebi, mami, maloj deci, covekovoj okolini, seksualnom zdravlju, prirodi i drustvu :) Ne sumnjam da i odgovorno pije, odgovorno ne pusi, odgovorno radi, odgovorno govori, odgovorno misli i zauzima odgovoran stav prema trenutnim kretanjima u svetu, kako politickim tako i ekonomskim, a bogami i kulturnim.

Taj tvoj idealni muskarac i svaciji tata ce da pandrkne do cetrdesete.

И то је нешто, биће одговоран пред Богом.
 
Odgovoran prema sebi, mami, maloj deci, covekovoj okolini, seksualnom zdravlju, prirodi i drustvu :) Ne sumnjam da i odgovorno pije, odgovorno ne pusi, odgovorno radi, odgovorno govori, odgovorno misli i zauzima odgovoran stav prema trenutnim kretanjima u svetu, kako politickim tako i ekonomskim, a bogami i kulturnim.

Taj tvoj idealni muskarac i svaciji tata ce da pandrkne do cetrdesete.

Grešiš. TAKAV muškarac ima mnogo manje problema.
 
ne nosim ništa, mada mi ništa i nije naročito iritntno... ne mora baš da bude sa po 5 prstenova na rukama i 4 kajle... u principu mindjuša(s), pirs, lančić, narukvica, sat, naravno, mogu dobro da stoje ako covek ume da ih iznese....
 
primetila sam da sad mlade koelge znachi oni 20 21 god nose tu i tamo prstenje.. chini mi se da u moj evreme toga nije bilo ok lanchic... ono neko izgravirano ne pechatno hehehe prstenje. ne znam nekim likovima to neako i stoji nekim arhitektama mozhda... tim mushkarcima sto prate modu i to... mislim da me takvi najvishe ne vole od svih vrsta.. mislim kad bi morali da me vole i da popune anketu o tome... ma briga me nek nose sta hoce ako hoce.. u stvari pitam se de su kupili to je l na onim tezgama.. sigurno nisu u zlatarama.. i shta sad ide lik i bira prsten da li inspirisan kakvom grupom ili shto

pa ajd.. mindjushice su kao ok... nekad je to bio vrhunac opakosti jedna mindjusha.. onda mi ej bolje jedna nego dve. znam, znam cemu su sluzile u proshlosti blabla.. ne znam u stvari je svejedno shta nosi mada da negde naruchujem onda bih stavila bez icega... haha kao zigolo.. ok ne nego za dzabe kao lupish sta hoces i dodje ti idealni princ i zivite srecno dok vam ne dosadi i dok se ne uzelite zivljenja

da primetila sam da kad vidim da neko nosi neki nakit onda krenem da se pitam zasto je stavio prstenje i zasto nosi taj i taj lanac haha... mislim tip.. ok mozda i za zene ali zene to rade da se usklade ovo ono mozda vise kao potrebu a muskarci ne znam i oni valjda neku potrebu a mozda ima i nekog sujeverja.. ja u stvari nista osvemu tome ne znam
 
Poslednja izmena:
ja obozavam kad muskarac nosi prsten, eventualno dva...ali diskretna...jednostavna...srebrna naravno...narukvice ogrlice i ostala cudesa ne podnosim

pravi mushkarac nosi pechatni prsten heheh

kul mi je kad neko nekako ubode da nosi bas ono sto treba da nosi.. kod nekih ima smisla to kicenje... nekako mislim kad neko nije od tih onda bolje da izgleda normalno..
hahaha. ovako se olaksavam sa hahh. ali opet sta to mene sve briga
mozda istochnjaci, arapi.. kod njih to ide i onako da se sija zlato.. mozhda

nije mi jasno shto enki ljudi odnosno i zene stavljaju prsten na mali prst ajd ono kad okite svaku valjkastu izbocinu ali kad je sam mali prst... znaci mali peti prst djura.. to mi je nekako cudno.. cak i one prave ribe.. aj kaziprst i palac to je neko ludilo ekstravagancija ali taj mali ne znam.. nekako samo josh da puste nokat za cackanje nosa

ali opet svjeedno mi je.. svidja mi se kad nose burmu ono kad su josh zagrejani za brak pa stoje iza nje... ali pretpostavljamd ase brzo vrate u normalu hha
 
Nosio sam bio siroke prstene na palcevima,jedan sam napravio od aluminijuma a drugi sam kupio,siroki oko 1cm,secam se kako su se devojke palile na to,no ima vise od godinu ipo od kako ih vise ne nosim.
 
Padnem u nesvest kad vidim zlatne lance oko vrata i prstenje na rukama.Volim srebrni nakit koji nešto simbolizuje npr. interesovanja ili stil života ali to samo kod mladje generacije.
Sat mi je neizbežan detalj zrelog muškarca od ukusa.
 

Back
Top