vazno i nevazno

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
catujem malopre sa zenom. btw smorila me za medalju jer meni je prica glupa, i isprica mi kako gleda da svom liku uvek posveti maksimalno paznje koliko moze, ali da je u jednom razgovoru na par minuta radila nesto drugo i nije ga saslusala sta ima da kaze...na sta je on reagovao kako ga zahebava, ne obraca paznju na njega i da je to sto je uradila grozno.
e sad se ja mislim, posto nemam sta pametnije da radim, jer su oni ludi ili ja kojoj je to totalna glupost a ne problem..i ko je u stvari tu lud
 
catujem malopre sa zenom. btw smorila me za medalju jer meni je prica glupa, i isprica mi kako gleda da svom liku uvek posveti maksimalno paznje koliko moze, ali da je u jednom razgovoru na par minuta radila nesto drugo i nije ga saslusala sta ima da kaze...na sta je on reagovao kako ga zahebava, ne obraca paznju na njega i da je to sto je uradila grozno.
e sad se ja mislim, posto nemam sta pametnije da radim, jer su oni ludi ili ja kojoj je to totalna glupost a ne problem..i ko je u stvari tu lud

On je razmazeni kreten, ona je curka end of storey
 
e sad se ja mislim, posto nemam sta pametnije da radim, jer su oni ludi ili ja kojoj je to totalna glupost a ne problem..i ko je u stvari tu lud
ja sam luda bre

th_loveshower.gif
 
Pa ko zna sta je sve u pitanju, mozda se pravila da ga slusa, a ruzno je kad nekom pricas nesto a on te ne slusa. Mozda je i on preterano zahtevan, ali ne vidim da neko tu moze da pomogne ako ih ne zna ili ne zna pravu situaciju, tema je siroka
 
hmm, premalo reci za ono sto se desilo ustvari
ne mogu zakljuciti na osnovu jedne recenice celu pozadinu price
mada je ruzno i nevaspitano ne saslusati i ignorisati onoga ko sa tobom vrsi zivi razgovor
narocito ako su zajedno
 
catujem malopre sa zenom. btw smorila me za medalju jer meni je prica glupa, i isprica mi kako gleda da svom liku uvek posveti maksimalno paznje koliko moze, ali da je u jednom razgovoru na par minuta radila nesto drugo i nije ga saslusala sta ima da kaze...na sta je on reagovao kako ga zahebava, ne obraca paznju na njega i da je to sto je uradila grozno.
e sad se ja mislim, posto nemam sta pametnije da radim, jer su oni ludi ili ja kojoj je to totalna glupost a ne problem..i ko je u stvari tu lud

ma gluposti.
a i taj iskompleksirani, citava drama jer ga ona nije saslusala.
 
Они су се лепо нашли, баш одговарају једно другом z:lol:
Немој ти да ми се бринеш превазићиће они то.

А ниси ти луда милице, и добро нам дошла назад.
Немој више да нас вараш на тим четовима z:((
 

Back
Top